Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
HEJ 🙂Gosia to dobrze ze u ciebie juz lepiej 🙂Natalia to masz fajne zajecie 🙂my bylismy w miescie...najadlam sie w mc donaldzie fast fooda i lodow i zaraz pekne 😜 😜 😜zmeczylam sie i musze polezec... 🤪kurde mam jakies krostki kolo nosa od jakiegos czasu,mysle ze to jakies uczulenie bo to taki maczek...wiecie moze od czego to moze byc?i co zrobic z tym?kiepska mam cere w tej ciazy... 🤨ale za to piersi mam z dnia na dzien wieksze hi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niunieczka napisał(a):
malinka sama chciałabym go uzyc, ale nie wiem czy mozna...
czy Wy tez się szybko męczycie??


Niby kobiety sie wypowiadaly ze pytaly sie swoich ginekologow i mowili ze mozna...ja sie chyba skusze...chociaz rece nogi ramiona...ale najpierw sprobuje na nogach...czy smug i plam nie bedzie... 🤨
Ja sie tez bardzo szybko mecze... 🤨az czasami mnie to denerwuje,nie lubie sie tak czuc...taka slaba i malo aktywna...ale coz dla dzidzi trzeba tempo zwolnic 😉
Eh zaczynam sie nie miescic w normalne spodnie i spodenki...cieplo a ja nie mam co na siebie wlozyc...trzeba w koncu isc na zakupy...a tak mi szkoda kasy bo zaraz mam wyjazd do pl i kupe wydatkow... 🤨w srode mam USG 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka napisał(a):
ja używałam balsamu brązującego na początku na nogi żeby jakoś po ziemie wyglądać w krótszych spodenkach... ręce i dekolt wyjątkowo szybko opaliły się same


ami na sloncu ciezko sie siedzi...glowa zaraz mnie boli...a poza tym to nawet pogody u mnie nie bylo... 😞dzis dopiero bylo ladnie w miare... 🙂a jakiego balsamu uzywalas? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinka24 napisał(a):
iskierka napisał(a):
ja używałam balsamu brązującego na początku na nogi żeby jakoś po ziemie wyglądać w krótszych spodenkach... ręce i dekolt wyjątkowo szybko opaliły się same


ami na sloncu ciezko sie siedzi...glowa zaraz mnie boli...a poza tym to nawet pogody u mnie nie bylo... 😞dzis dopiero bylo ladnie w miare... 🙂a jakiego balsamu uzywalas? 🙂

używałam "kolastyny" a na słońcu nie siedziałam bo ja nie mam cierpliwości żeby tak leżeć i kolor łapać 😜 wyjątkowo szybko mnie złapało na spacerach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezu skasowal mi sie post a byl taki dlugi 😠 😠 😠 napisze w skrócie
ja samoopalaczy nie stosuję bo pozniej jak schodza to brzydkie plamy sie robią, balsamy brazujace kiedys stosowalam (super był taki z DOVE) ale teraz mi sie nie chce 😜 ostatnio bylo u nas kilka dni slonecznych i sama jakos sie opalilam, nogi i rece mam brązowiutkie tylko twarz nigdy mi sie nie opala i musze podkladem sie smarowac hehe 🙂
My bylismy dzisiaj na takim zakonczeniu roku przedszkolnego Oliwierka. Byl to taki piknik rodzinny, Oli gral w przedstawieniu lwa hehhe 😁 fajnie bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej...cichutko cos tutaj... 🤨Gracjan cos mi dzis zakatarzony wstal...znowu 🤨musze w Polsce isc z nim do lekarza bo wydaje mi sie ze ten katar ma na tle alergicznym...moj maz jest alergikiem wiec wszystko mozliwe... 🤨dzidzia cos wczoraj malo aktywna byla...nie lubie tego bo zaczynam sie martwic...a jutro na 11godzine usg.trzymajcie kciuki aby wszystko ok z malenstwem bylo... 🙂bo ja juz zaczynam panikowac... 🤨ide z synkiem i z mezem... 🙂a w niedziele lece do Polski...sama z malym...troszke mi smutno bo pierwszy raz rozstane sie z mezem...niby to tylko dwa tygodnie ale jakos tak mnie to doluje.Chociaz czasami taki odpoczynek od siebie jest dobry hi 🙂zapowiadaja super pogode na moj pobyt w PL... 🙂trzeba to jakos aktywnie wykorzystac...moze jezioro,morze...hmm 😉a co tam u was?Goshe juz prawie do polowy dochodzimy...my chyba tylko na koncowke listopada termin mamy... 😜mam nadzieje ze dzidzia zechce wyjsc wczesniej...tak chociaz w 38tygodniu 😉pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio byłam taka "zamulona", że nie wiedziałam o czym pisać :P Nic mi się nie chce... mam typowego LENIA 🤨 Mała ostatnimi dniami daje popalić... szczególnie wieczorem 🙂 Wiercipiętka 😁 Teraz chwilowo mam chwilę spokoju. Bóle krzyża powoli ustępują, mam nadzieje, że nie wrócą... bynajmniej nie w takim stopniu w jakim występowały. 🤢 Zaczęłam zaopatrywać się w rzeczy dla córeczki. Mam już parę ciuszków 🙂 Butelki i różne gadżety 🙂 Nawet dostałam o znajomej buciki 😁 ☺️ Śliczne cytrynkowe balerinko-trampki 🤪 Wszystko jest takie śliczne i słodziutkie, że ciężko się oprzeć..., ale trzeba zachować trzeźwość umysłu 😜 A Wy jak tam stoicie z zakupami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiaaa1987 napisał(a):
Ja ostatnio byłam taka "zamulona", że nie wiedziałam o czym pisać :P Nic mi się nie chce... mam typowego LENIA 🤨 Mała ostatnimi dniami daje popalić... szczególnie wieczorem 🙂 Wiercipiętka 😁 Teraz chwilowo mam chwilę spokoju. Bóle krzyża powoli ustępują, mam nadzieje, że nie wrócą... bynajmniej nie w takim stopniu w jakim występowały. 🤢 Zaczęłam zaopatrywać się w rzeczy dla córeczki. Mam już parę ciuszków 🙂 Butelki i różne gadżety 🙂 Nawet dostałam o znajomej buciki 😁 ☺️ Śliczne cytrynkowe balerinko-trampki 🤪 Wszystko jest takie śliczne i słodziutkie, że ciężko się oprzeć..., ale trzeba zachować trzeźwość umysłu 😜 A Wy jak tam stoicie z zakupami?


Ja mam troche rzeczy po synku... 😉czekam na jutrzejsze usg jak bedzie wszystko ok i poznam plec to moze zaczne pomalutku cos kupowac jeszcze... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinka trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok na USG i zeby byla wymarzona córcia 🙂 🙂
ja z wyprawki nie kupiłam jeszcze nic 😞 czekam na płec ale juz wszystkom mam upatrzone wiec jak we wtorek za tydzien lekarka powie czy to bedzie chlopczyk czy dziewczyka to od razu zamawiam 😁 i lece do H&M 😁 moze jeszcze zdążę na wyprzedaz 😉
kasia uwierz ja tez mam ostatnio niesamowitego lenia, nic doslownie mi sie nie chce 🙃 😆ale musze np. ugotowac obiad ehh 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂 co to ciepło się zrobiło i cisza na forum... wiecie co mi się nie podoba.. piersi mi nie rosną już na początku skoczyły a od jakichś 2 miesięcy stoją w miejscu:/ w ogole dziewczyny ślepne mam tak że przez godz prawie nie widze potem mi przejdzie to głowa mnie strawsznie boli i chyba musze powiedzieć lekarzowi o tym w piątek bo mam wizyte i usg może już zobaczę co kryje maleństwo miedzy nozkami 🤪 🤪 aa mam jeszcze pytanie do Was czy też macie takie włosy na brzuszku bo ja mam strasznie ciemne i dużo ich:/:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂ja juz po usg.... 🙂dzidzia zdrowa...i najprawdopodobniej....bedzie drugi SYN... 😉troche mi smutno ze corki nie bedzie ale co zrobic...bede miala trzech facetow w domu... 😉najwazniejsze ze dobrze sie rozwija...a Gracjan sie cieszy z brata... 😜usg pokazuje 19,5 tygodni...tak wiec dzidzia duza juz..wazy okolo 300gram,w wolnej chwili wrzuce wam zdjecie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinka 3 facetow w domu 😁 nono 😁 Gracjanek sie cieszy z braciszka super 😁 u mnie znając zycie tez pewnie bedzie chlopak chociaz tak marzy mi sie dziewczyneczka 🙂 najwazniejsze ze maluch zdrowy i rosnie szybko 🙂
ten tydzien do 9.07 tak mi sie dluzy ze szok ja juz chce USG 🙂
malgosia9190 ten porost wlosow to pewnie przez hormony, po ciazy pewnie juz nie bedą rosły 😉 ja nie mam tego problemu, jedyne co to mam wokół pępka ciemną brązową obręcz a pępek juz caly mi wyszedl na wierzch 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ja byłam dziś na wizycie a jutro mam USG połówkowe 🙂 już nie mogę się doczekać, dobrze, że mam dużo załatwień teraz, to czas leci szybciej 🙂 Dziś tylko chwileczkę widziałam Maleństwo bo lekarka sprawdziła tylko bicie serduszka a jutro będziemy oglądać wszystko na lepszym sprzęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Upały...dla mnie to tragedia, okropnie puchną mi nogi, tak że kostek nie widać. Lekarz chce mnie już posłać na zwolnienie ale ja jeszcze nie chcę.
Co do badania połówkowego...ja mam wizytę na 17.07 już nie mogę się doczekać 🙂 Czy to badanie czymś się różni od zwykłego USG?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jest na pewno dokładniejsze niż te normalne. Masz sprawdzane czy płyn owodniowy jest w normie, a poza tym prawidłowość narządów( główki, mózgowia, twarzy, kręgosłupa, szyjki, klatki piersiowej, serca oraz układu pokarmowego i moczowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...