Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny chyba każda tak ma że jak ma więcej rzeczy tym jest spokojniejsza moja koleżanka ma termin na 12 listopada i nie ma nic kompletnie ja bym chyba oszalała jakbym nic nie miała ostatnio z mężem kupiliśmy łóżeczko już jest złożone i czeka na malutką już się doczekać nie mogę 🙂 🙂 Dziewczyny jak tam wasze ciśnienie? mi strasznie skacze już leżałam w szpitalu dzisiaj rano miałam 180/140 czasem w nocy się budze bo się źle czuje i jak mierze to mam przeważnie 160/130 masakra idę dzisiaj na 15 do lekarza zobaczyć moją małą mam nadzieje że do szpitala mnie nie wyśle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej...ja z nivea polecam krem NIVEA SOS...do pupy idealny,mozna go stosowac caly czas bo nie wysusza...ale tez jest idealny na odparzenia...kolezanka mi go polecila dawno temu i przy moim synku sie sprawdzil na 100% tylko nie pamietam czy stosuje sie go juz od pierwszych dni zycia czy od miesiaca,musze sprawdzic.. 😉do kapieli tez nivea baby z oliwka...taki w bialej butelce...tez jest super...i super po nim dzidzius pachnie... 🙂 🙂do buzki uzywalam zwyklego bambino na zimno i wiatr i byl ok... 🙂
a do podmywania sie po porodzie:mi polozna polecila zwykle szare mydlo i naprawde bylo idealne...i szybko doszlam tam do siebie hi... 😁
Eh moj maly tydzien do przedszkola pochodzil po wakacjach i juz sie zaczyna...katar ma... 🤢az sie boje co bedzie dalej...znowu jesien zmienna pogoda...co chwile bedzie chorowal...a jak przyjdzie drugie bobo...to az sie boje tych chorob... 😞
Goshe ja juz jeden kombinezonik w h&m wyczailam taki brazowy mis... 🙂
Mi tez net ciezko chodzi i zastanawiam sie czy to nie wina komputera...czy to internet do dupy... 🤨
Ja mam apetyt niestety...hihi...ale tez co rano jest mi nie dobrze.. 🤨
Dobra to zaczne troche marudzic...dzis wskoczyl mi 30 tydz ciazy,10 przede mna...chociaz mam nadzieje ze cos szybciej ruszy chociaz tak w 38tyg...bo ja juz ledwo chodze...boli mnie spojenie lonowe,kregoslup,poruszam sie jak slonica a gdy przyspieszam brzuch momentalnie twardy...jestem nerwowa i ciagle marudze...mam dosyc siebie i tego brzucha...chce sie juz normalnie schylac i spac na brzuchu... 🤨 🤨 🤨pierwszej ciazy tak zle nie znosilam i do 9msc smigalam jak glupia a tu..porazka...moje cialo nie wytrzymuje... 😞
Wasza kolej kochane...niech mnie ktoras pocieszy ze nie jestem sama... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe nawet mi nie mów bo właśnie weszłam na ich stronę i jest znów tyle ładnych rzeczy !! 🙂 🙂 🙂 szkoda, że stopniowo pojawiają się w sklepie i czasem już nie ma rozmiarów 😞
mnie coś łapie przeziębienie...
od rana leje i jakoś nic mi się nie chce...
najgorsze, że robi się zimno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinka mam dokładnie tak samo. Mały od tygodnia w przedszkolu i już coś złapał, katar ma i kaszle ale mam nadzieje, że na tym się skończy. Pierwszą ciążę dokładnie jak Ty przeszłam bezproblemowo i bezobjawowo, jeszcze po terminie z mężem TIR-em jeździłam hehe a teraz masakra:/ nie dość, że wszystko boli, sił na nic nie mam, to jeszcze te samopoczucie... to chyba najgorsze, bo marudzę tak, że sama ze sobą nie mogę wytrzymać i cierpliwości na nic nie mam... a do tego mój mąż mnie w ogóle nie rozumie i każdy mój zły nastrój kończy się awanturą.... 😞 Praktycznie non stop chodzę poddenerwowana albo smutna i rycząca... masakra jakaś 😞
Jakimś cudem wzięłam się w końcu za przeglądanie ciuszków po małym i po chrześniaczce męża. Zobaczcie ile tego! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia_149 napisał(a):
malinka mam dokładnie tak samo. Mały od tygodnia w przedszkolu i już coś złapał, katar ma i kaszle ale mam nadzieje, że na tym się skończy. Pierwszą ciążę dokładnie jak Ty przeszłam bezproblemowo i bezobjawowo, jeszcze po terminie z mężem TIR-em jeździłam hehe a teraz masakra:/ nie dość, że wszystko boli, sił na nic nie mam, to jeszcze te samopoczucie... to chyba najgorsze, bo marudzę tak, że sama ze sobą nie mogę wytrzymać i cierpliwości na nic nie mam... a do tego mój mąż mnie w ogóle nie rozumie i każdy mój zły nastrój kończy się awanturą.... 😞 Praktycznie non stop chodzę poddenerwowana albo smutna i rycząca... masakra jakaś 😞


moj maz tez mnie nie rozumie...ja ledwo chodze a on sie dziwi ze co chwile cos od niego wymagam...facet nigdy kobiety w ciazy nie zrozumie... 😞
Natalia blizniaki bys ubrala w te ciuszki...ale ile radosci z przegladania tego... 🙂ja mam trzy reklamowy w domu i karton duzy u tesciowej po synku i mojego meza chrzesniaku...bedzie prania i prasowania 🙂
Jakimś cudem wzięłam się w końcu za przeglądanie ciuszków po małym i po chrześniaczce męża. Zobaczcie ile tego! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja używałam Happy na początek, mój mały tolerował wszystkie więc brałam co tylko w promocji było hehe. Ale z opinii koleżanek które są mamusiami Dada ponoć świetne są. Obecnie jestem na Lidlowych pieluchach Toujours. A jeśli któraś z Was będzie zainteresowana pieluchami Happy to polecam ten sklep internetowy, najtaniej tu mają 🙂
http://www.blizejciebie.pl/promocje.html,1,home
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny jak tam u was ? bo powiem wam ze w taka pogodę to mam gdzieś taki humorek ze lepiej do mnie nie podchodzić wszystko mnie boli i taka maruda się zrobiłam 🤨
jak tam wasze dzidziusie grzeczne czy tez wam tak dają popalić ? 😉 wogóle to mało gdzieś wchodzę na neta teraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Agatko 🙂 Moja mała dziś z rana tak dała popalić, że szok... nie dała spać od 5:00... Kopała, wierciła się, coś kombinowała hehe 😁 Teraz póki co grzecznie śpi, ale to pewnie chwilowe...,bo nadchodzi jej godzina na harce (16-17:00). 🙂 Faktycznie pogoda niefajna. U mnie burza 🤨 Kobietki mam pytanie, czy Wam też robi się tak bardzo niedobrze i męczy Was zgaga? Szczególnie po jakimś obfitszym jedzonku :P Mnie wczoraj tak wymęczyło, że zasnęłam z miseczką pod łóżkiem (w razie czego) 🤢 ale na szczęście obyło się bez rewolucji. Eh... 🥴 Dziś weszłam na wagę i licznik wskazuje prawie 6kg na plusie. Jejku...mam nadzieję, że przybędzie jeszcze max 2kg. 🥴 A Wasze brzusie jak tam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia mnie tak zgaga męczy często.... ale zwalczam kefirem i póki co działa ale są dni, że wypijam cztery.... zauważyłam, że pojawia się zwłaszcza po sokach owocowych.. a co do nudności to czasem się pojawią ale najczęściej mam tak że co bym nie zjadła czuje się potem tak jakby mi szkodziło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też na początek Pampersa kupię, a potem Dada i Babydream z Rossmanna. Byłam dziś u gina i mam 5 kg na plusie, dzidzia ma prawie kilogram i jest większa o prawie dwa tygodnie. Poza tym wszystko ok, muszę brać więcej żelaza bo anemię mam i przez tydzień mam badać cukier, jak będzie ok to nic już nie muszę robić, a jak będzie zły to muszę obciążenie glukozą robić jeszcze raz ;-( w taką pogodę to chyba wszyscy mają okropny humor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, dziś weszłam na naszym forum na \'\'wrześnióweczki\'\', poczytałam tam troszkę i aż dreszcze miałam 🙂 Nas niedługo czeka to samo, stresik mnie lekki złapał 🙂 Ale szczerze mówiąc już jestem troszkę zmęczona tą ciąża i dziś nawet mówiłam do Męża, że chcę już mieć to za sobą... Zawsze byłam bardzo aktywną osobą, uprawiałam sport i wysiłek nie sprawiał mi problemu...a teraz czuję się jak inwalidka 🙂 Przejdę się kawałek i już mam zadyszkę, wszystko mnie boli, mam nawet problem z założeniem skarpetek, a już nie wspomnę o depilacji pod prysznicem...haha...muszę mieć z sobą lusterko, żeby coś zobaczyć 😁 Kurcze ale narzekam... no ale czasem trzeba to z siebie wyrzucić, przecież po to tu między innymi jesteśmy bo faceci to z innego świata są haha 🙂

Aaaa...ja na poprawienie humoru, właśnie zrobiłam blaszkę ciasta, cappucino z malinami i pewnie sama zjem całe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie wróciłam od lekarza wszystko ok 😆jak się cieszę 🙂 mała ma już 1390 gram i jest już przekrecona główką w dół od momentu jak to usłyszałam jestem przerażona bo dociera do mnie że nie długo poród i nie wiem jakiego bólu mam się spodziewać 🥴 ale to nic najważniejsze że wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znowu prawie caly dzien nie mialam neta 😠 dopiero o 23.45 włączyl sie no jaja sobie robia 😠 😠
Co do pieluszek to ja pampery kupowac bede przez jakis rok napewno a pozniej zobacze, z Olim po roku zaczelam dady biedronkowych urzwacz i byly super ale tutaj nie mam biedrony wiec zobacze jakie beda ok 🙂
Natalia ale masz worów ciuszkow 🤪 fajnie 😁 😁
Zeberka hehe 🤪 gratuluje 2 kropelek siary 😁 😁 😁 😁
Jeju dziewczyny ja juz mam 8 kg na plusie i to mnie przeraza 🤨 🤨 🤨
Ilia ja TAM golę sie na wyczucie hehe pozniej oczywiscie pelno ranek krewki mam ale cos poradze heheheh 🙂skarpetki i buty tez dramat, stopy trzeba wyginac 🙂 wogole mam 95cm w brzuszku 🙂
Dobra ide spac, mąż przyszedl z pracy, zjadł, wykapał sie i czeka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spoko dziewczyny ja w ogóle jak golę nogi to już dyszę i poskładać się nie mogę już nie mówiąc o innym miejscu 😁 Skarpetki i buty inne niż balerinki to już w ogóle dramat 😁 a nie daj Boże kucnąć w sklepie jak coś oglądam a jest nisko powieszone to normalnie wstaje jak staruszka 🙂 🙂 Ta siara tak mnie trochę hmmm..... przeraziła bo to taki znak, że już bliżej niż dalej 🙂 To tak jak Małgosia napisała, że Jej Maleństwo jest już główką w dół i też do Niej dociera, że już blisko poród 🙂 ja też tak podczytywałam ostatnio z nudów wrześniówki i kurde jeszcze październikowe mamusie i MY! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kucanie i schylanie sie to dramat 🙃 🙃
Zeberka to sobie wyobraz jaka ja mam zadyszke jak musze wchodzic pod wielka górę jak np. ide ze sklepu do domu albo z przedszkola jak odprowadzam Oliwierka, niewyobrazam sobie 9 miesiaca ciazy i tego włażenia 😲 😲
Ale mi sie nic nie chce, najchetniej bym sie polozyla i spala 😜 wszystko przez ta pogode, ciagle pochmurno i pada 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej...u mnie znowu nocka do bani...polozylam sie po 22.00...a o godzinie 23.30 koniec snu i tak do okolo 2-3godziny juz sama nie wiem z tego wszystkiego... 🤨teraz glowa mnie boli i chyba sie jakiejs kawki napije na pobudke... 😉
Goshe idziemy rowno z brzuszkami ja tez mam 95cm... 🙂a z waga to narazie 6kg na plusie i dziwne bo wczoraj sie wazylam i szok w ciagu miesiaca nie przytylam nic...czy to normalne...?dzidzius nic nie urosl... 🤨hmmm 🤨

Wczoraj bylam u kolezanki ktora ma syna wczesniaczka...teraz ma 6tygodni i wazy okolo 3300...ale slodkie takie bobo...juz chce listopad... 🙂

Ja tez ledwo sie gole...chyba nie dlugo meza wezme do pomocy...w pierwszej ciazy mi lusterko trzymal...a ja sie golilam...hehe 🙂bo narazie jade na oko...i jak to wyglada pozniej to nie wiem... 😉

Tez podczytuje wrzesnioweczki...i odliczam...potem pazdziernik i MY... 😁 😁 😁oj zaczynam sie bac...ale i ekscytacja narasta... 🙂 🙂 🙂dobrze ze tu znieczulenie daja...napewno wezme...w pierwszej ciazy nie mialam mozliwosci...i przezylam 20godzin meczarni... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe to współczuję tej góry 😁 ...wyobrażam sobie jak sapiesz potem 😁 tak jak ja na schodach 😁
Malinka ja też robię to na oko więc nieźle musi to wglądać w efekcie końcowym 😁 u nas też można zażyczyć sobie znieczulenie ale położna mówiła, że to nie jest tak, że raz dwa i dostajesz tylko muszą być odpowiednie skurcze, rozwarcie na 4cm (o ile dobrze pamiętam) itd. Mój mąż jest zachwycony salą do porodów rodzinnych i już nie może się doczekać listopada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane.
Ilia dla pocieszenia ja mam jakies 12 kg na plusie , albo i więcej.
Jeśli chodzi o golenie to mój ukochany mężulek boi się biedny i trzyma mi dzielnie lusterko nawet nie patrząc 🙂, bo się stresuje, że robie sobie krzywdę i się zatne 🙂, a zawsze się zacinam;p. Niestety sama już nie widzę co mam pod brzuchem;p. Wczoraj trochę więcej porobiłam choć mi nie wolno, ale uwierzcie , że ciężko jakos tak po tylu miesiącach 'biegania' przystopować, ale muszę..obiecałam sobie, że już tyle nie będę robić co wczoraj, bo z bólu zasnąc nie mogłam..Pani doktor ostatnio na 3d powiedziała, że tak niewiele mi zostało i ze warto polezaec dla tak zdrowej i fajnej dzidzi. Zawsze sobie tłumaczę rób to dla dziecka i jakoś powoli dochodzi. JA mam b. krótką tą szyjkę i mała lezy już głowką do dołu dawno..tak, jak Wam pisałam kiedyś ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...