Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zostało mi 4 kg po pół roku ale musiałam naprawdę uważać co jadłam, delikatne grzeszki i szybciutko kg wracały ☺️ a w rezultacie na początku tej ciąży ważyłam 56 kg póki co jestem na plusie 15 kg z czego jestem dumna ( w moim przypadku było ciężko uwielbiam słodycze heh:blush 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
To super schudłaś 🙂
teraz już nie przytyjesz więcej 🙂


to chyba jednak cuda działa opieka nad niemowlakiem , mój bąbelek niestety nie był grzecznym bobaskiem a jak skończył 2 tyg zaczeły się prawie całonocne kolki koszmar 🤢, a moja dieta jako mamusi karmiącej cały czas stawała się coraz to uboższa 😉 ale jak to mówią : nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło heheh 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sliczna panieneczka Kasiu 🤪 ale juz duza 🙂
jezu dzieeczyny ale mnie rwie rana 😞 dlatego ze mialam ciecie w tym samym miejscu:/
wczoraj po 6h od szycia kazali mi wstac i isc to byl koszmar ale dalam rade heh mam nadzieje ze dzisiaj juz normalnie bede sieziec i chodzic bo juz tylek mnie boli...
malutki nie umial ssac cycka i troche mnie pogryzl ale juz jest ok 🙂
malwa Ty juz w szpitalu?zrobia Ci dzisiaj cc? dziewczyny piszcie co u Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie chcę zapeszać ale chyba w końcu coś mnie bierze 🙂 miałam kilka pobudek w nocy i od 6 mam ciągle skurcze 🙂 nie są tak dokładnie regularne ale odstęp między nimi nie jest większy jak 10 minut 🙂 Zobaczymy co będzie dalej, narazie jem śniadanko i zaraz idę się kąpać.
Kasiu już 3 tygodnie! Jak ten czas leci! A malutka coraz słodsza 🙂
goshe to szybko kazali Ci wstać, u mnie to przynajmniej po 24h 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka...ale tu cichutko... 😞
Zostałam sama na polu bitwy... 😞?
Goshe kilka dni i bedziesz smigac... 🙂 🙂 🙂
Natalia trzymam kciuki zeby dzis dzidzia byla z toba... 😉
Kamisia odezwij sie jak tam?
Malwa jak tam?
Zeberka jestes czy juz na porodowce...?
Ja dzis mam wielką doline..zle sie czuje psychicznie i fizycznie... 🤨chyba rusze dzis do miasta,moze ruch zdziala cuda... 🤨
Za tydzien wizyta u poloznej i masaz szyjki macicy...zajebiscie wrecz skacze z radosci 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh Niunia chcialabym juz urodzic...obys miala racje.. 😉bo juz mam dosyc...dzis w nocy maly kopal jak szalony,chyba wogole nie spal a ja tez nie bo myslalam ze z bolu bede plakac... 😞
Ja jak chodze to tez mam skurcze a jak siedze to zanikaja,..podejrzewam ze wiecej ruchu i moze bym urodzila ale nie moge chodzic bo tak boli i kluje na dole... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamisia gratuluję serdecznie!!!
Natalia u mnie też te nieregularne skurcze... męczą mnie od pt, szczególnie wieczorami...

ale...

jestem wizycie u gin! 🙂
Szyjka jeszcze w miarę długa, pozamykana, ilość płynu owodniowego ok, wyniki badań ok, czyli.. nadal czekamy! 🙂
Bilans wagowy od początku ciąży +6,4kg 🙂
Zaraz zabieram się za sprzątanie łazienki i prasowanie! joł! :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Kamisia gratuluję serdecznie!!!
Natalia u mnie też te nieregularne skurcze... męczą mnie od pt, szczególnie wieczorami...

ale...

jestem wizycie u gin! 🙂
Szyjka jeszcze w miarę długa, pozamykana, ilość płynu owodniowego ok, wyniki badań ok, czyli.. nadal czekamy! 🙂
Bilans wagowy od początku ciąży +6,4kg 🙂
Zaraz zabieram się za sprzątanie łazienki i prasowanie! joł! :-)


od piątku!? długo... ale takie mocne? Bo ja mam takie porządne, aż mnie zgina wpół.
Malutko przybrałaś, super 🙂 u mnie +15 było na ostaniej wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia_149 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Kamisia gratuluję serdecznie!!!
Natalia u mnie też te nieregularne skurcze... męczą mnie od pt, szczególnie wieczorami...

ale...

jestem wizycie u gin! 🙂
Szyjka jeszcze w miarę długa, pozamykana, ilość płynu owodniowego ok, wyniki badań ok, czyli.. nadal czekamy! 🙂
Bilans wagowy od początku ciąży +6,4kg 🙂
Zaraz zabieram się za sprzątanie łazienki i prasowanie! joł! :-)


od piątku!? długo... ale takie mocne? Bo ja mam takie porządne, aż mnie zgina wpół.
Malutko przybrałaś, super 🙂 u mnie +15 było na ostaniej wizycie


Mnie złapały skurcze w piątek i tak przez 6godz. co 10-12 min były... czy mocne? niektóre były takie, że nie mogłam oddychać, a niektóre w miarę ok...
sobota ok 4godz. skurczów... i w poniedziałek jeszcze...
No ale nie wiem... nic się dalej nie rozkręca :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...