Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka 😘
no kochane co wchodzę to któraś już urodziła bardzo mnie to cieszy
Kamisia najlepsze gratulacje dużo zdrówka dla Ciebie i Synka 🙂
powiem wam Kochane że juz nie tak dużo was zostało w dwupaku 😜 jak nas Kasiulka pociągła za sobą to na całego 😁 😜 😜 hihi a ja dzisiaj bede jadła pizze własnoręcznie robiona przez mojego mężulka a mam taka ochotę na winko ale jeszcze nie mogę się napić bo biorę leki 😞
i wogóle jak tam wam minoł dzionek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AGATKA ale masz dobrze, uwielbiam domową pizze 🙂
Jakoś tu dziś podejrzanie cicho... 😮 no ciekawe ciekawe 🙂
A mnie skurcze cały czas męczą, od 6:00 rano. Średnio co 10 minut wychodzi ale to różnie. Już mam powoli dosyć bo bolą jak cholera ale cieszę się, bo może to już 🙂 Jutro mamy rocznicę ślubu więc kto wie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co tak cicho? wszystkie rodzą? 🤪
Nawet nie mam się komu pochwalić, że moje skurcze zrobiły się baaaardzo bolesne 😁 Ale nadal co 10 minut. Położę Nikosia spać i jadę do szpitala, no bo już po ponad 13h w miarę regularnych skurczy raczej nie zanikną 🙂
Trzymajcie kciuki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej... 😞ale tu cicho...ja dalej w dwupaku...eh juz mi ten stan bokiem wychodzi... 😞urodzila ktoras?
myslalam ze moj syn bedzie skorpionem ale widocznie zalapie sie na strzelca juz... 🤨oj kiepsko dzien zaczelam od rana mam nerwice i nawet Gracjan dziala mi na nerwy... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
A ja przed chwilą dopiero wstałam 🤪 śnił mi się poród, że urodziłam w pół godziny, ale mąż nie zdążył 😞


Mi tez sie czesto porod sni... 😉ciekawe jak bedzie na żywo...mam nadzieje ze lepiej niz za pierwszym razem... 😉
Dziewczyny sie nie odzywaja...a ja tu z ciekawosci umieram 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...