Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia ale fajna ta twoja córusia 😘
moj Kacperek tez sie ślini gdzieś juz tak 3tyg,i tez łapki do buzi wkłada
ej ale chyba jeszcze nie ida mu ząbki co? 🤪
dzisiaj nie chciał spać w nocy i płakał w łóżeczku i o 24 wzięłam go do nas i chwila i dziecka nie było momentalnie zasną a ja z mężem to taka połamana się czuje że ło 😉
a u nas gorączka wystąpiła dopiero w 2 dobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heja, pierwsza doba po szczepionce minęła bez gorączki. Mały nawet nie marudził, spał dobrze całą noc. Zobaczymy jak będzie dzisiaj ale jak do tej pory jest grzeczniutki.
Wczoraj doktor powiedział, że to będzie silny facet po tym jak Jasiek go mocno złapał na palce 🙂
A na wadze ukazało się 5400g 🤪 a skończyliśmy dopiero 6 tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...kurde ale mamy kłopot,poszlismy malutkiemu zdjecie do paszportu zrobic...a tu lipa glowke musi miec prosto a on ja daje na bok...krzyku narobil i tyle eh 😞a na piatek spotkanie w ambasadzie mamy o paszport...cholerka 😞moj wazy 5,700..jutro konczy siedem tygodni 🙂Kasia mala przecudna kiedy moj będzie się tak śmiał? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Kasiu 🙂 Jasiek teraz ma takie intensywnie niebieskie oczka, ale podobno jeszcze mogą się zmienić a bardzo bym tego nie chciała bo bardzo mi się podobają 🙂 Ja mam ciemno brązowe, a mąż niebieskie.
Twoja Córcia jest przeurocza i wygląda bardzo kwitnąco 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Zastanawiam się jaka będzie dzisiejsza noc, ponieważ wczoraj moja ksiezniczka zaczela szalec okolo 23 i skończyła dopiero o 1.30. Nie wiem czemu plakala..mąż robił co mógł bo ja już siły nie miałam. Moja te wklada kciuka do buziuniu i delikatnie się slini. Poza tym jak się do mnie usmiecha to wszystko staje się piękniejsze. 😉. Moja nie wazy dużo, ale bardzo mnie to cieszy. Chce, zeby była drobniutka. Pediatra moja mówi, ze najważniejsze jest to czy dziecko przybiera na wadze, a moja przybiera. Dzisiaj posprzatalam trochę i zaslablam..; (. Spocilam się jak świnka. Jednak organizm jeszcze jest oslabioby po cc, mimo, ze może minely już ponad dwa miesiące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ila synek słodziuchny 😉 i jakie oczka ma piekne 🙂
Niunia no co ty mówisz u nas wogóle nie widac zimy az tak dziwnie 😉
co do wagi Kacperka to jak sie ur.to mial 2.800 a jakies 3 tygod. temu jak go ważyłam to miał 5.400 wiec chyba jest ok wazne że przybiera na wadze 😉
dzisiaj znowu mieliśmy wspólna noc we trójkę znowu sie czuje jaky mnie z krzyża zdjął
niewiem co malemu sie stało zawsze spał w łóżeczku a teraz już drugą noc z rzędu z nami 🤨
ja narazie sama siedze z malym mąż w pracy dopiero o16 wróci i tyle go widze dzisiaj eh. 😞
a jak tam wasze brzuszki dziewczyny ? bo ja zaczynam być powoli z siebie zadowolona bo już nie duży mam a w zasadzie to bardzej boki mi zostały jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Goshe mam anemie. Robiłam krew i mam 11, 5 chyba..najgorzej nie jest, ale dobrze tez nie 😉
u nas powtórkowa noc..i niebardzo wiem dlaczego..dzisiaj mała zasneła około 3 masakra..mąż mówi, ze już niedługo to w ogole spac nie będziemy 😉. zaczyna o 23 i jest jazda 😉.oj mam nadzieję, ze to minie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moj malutki za to drugi dzien z kolei przesypia 😁 noc tez 🙂 doslownie cale dnie i noce spi, godzinke nie spi a potem znowu 3-4h spi 😁 w dzien a w nocy od 22 do 7 rano 🙂 juz zastanawiam sie czy moze chory nie jest ale on chyba tyle potrzebuje poprostu 🙂
ogolnie juz opanowal przewracanie z brzuszka na plecki 🙂 chwile poleży i sie przewraca 🙂
no u nas tez zimy brak, jejku niedlugo koniec stycznia a tu na termometrze 9 stopni na plusie hehe wiosna normalnie, pąki na krzakach sie pojawiają szok 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niuneczka mam nadzeje że córci twojej minie taka bez sennosc ale my tez mielismy taka faze z Kacperkiem ze zasypiał 4/5 rano przespał z 4 godziny i odnowa wszystko sie zaczynało a czlowiek to padnienty normalnie
Gosha ja to podejrzewam że zima nas zaskoczy tak jak w tamtym roku w kwietniu bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂 dawno nie pisałam , ale mam same problemy tydzień czasu siedzieliśmy z maluszkiem w szpitalu , nic poważnego niby ale byłam wykończona a po za tym , mój kochany mąż mnie zdradza dowiedziałam się że od pazdziernika i już z nami nie mieszka zostałam sama z dwójką dzieci 🤨 😞 mam już dosyć 😞 musiałam sie komuś wyżalić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwa faxeci to swinie i tyle. ...dasz rade...
Ja się dzis tak z moim pozarlam ze gdyby nie dzieciaki i to ze nie mam dokad pójść to odeszła bym od niego od razu...przeryczalam caly wieczór. ..jsk zwykle moj kochany maz pokazal na co go stac i jakim jest dupkiem...eh szkoda gadac...mam ochote przezokno wyskoczyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwa, faceci to PODGATUNEK - pamiętaj! A ten który zrobił Ci to świństwo to już w ogóle...jakieś kompletne bezmózgowie 😠 Trzymaj się mocno i cieplutko! Tutaj zawsze masz się komu wyżalić, w końcu po to tu wszystkie jesteśmy..., żeby sobie pomagać 🙂
Ja też się wczoraj pożarłam z mężem... byliśmy u jego siostry z Olą...Oczywiście mieliśmy wypić po piwku i jechać do domu. Skończyło się na tym, że owszem piwko było ale dodatkowo 0,5l Wódeczki między szwagrami... Mój mąż tak niefortunnie przekładał nogę na nogę przy stole, że potrącił talerzyk i narobił przy tym tyle hałasu, że malutka się wystraszyła...ale do takiego stopnia, że dziewczyna się zaniosła 😞 😞 😞 nie mogłam jej uspokoić przez pół godziny. Jak wcześniej prosiłam go, żeby jechać do domu bo widziałam, że już ma w czubie to zadzwonił po drugą siostrę a ta miała przyjechać za 20 min (teoretycznie) praktycznie- była za prawie godzinkę, bo ten IDIOTA napisał sms\'a(bez mojej wiedzy), żeby była później bo mają jeszcze troszkę do wypicia... Nosz k**** !!! 😠 Po prawie godzinie jakoś małą ubrałam i w końcu pojechaliśmy do domu.
wiecie co...faceci to bezmózgowia... do mojego jakoś nie dociera chyba jeszcze, że jest ojcem... kawalerskie życie się przypomina...cholera... 😠 A wiecie co dziś mu zrobiłam...!? Zaniosłam małą do teściowej a mojemu lubemu zrobiłam pobudkę m.in. taką, że waliłam drewnianą łyżką w rondel nad jego głową, żeby nie dać mu spać na kacu... wiem wiem...wredna jestem 😁 ale niech ma za swoje...malutka przez niego się męczyła, a że nie może się odwdzięczyć to mamusia wzięła sprawy w swoje ręce 😁 😁 😁 Teraz obiecał, że jak powiem "jedziemy do domu" to jedziemy! ehhh... co my mamy ostatnio z tymi chłopami to ja nie wiem dziewczynki, dosłownie ŻAL.PL ... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...