Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiaaa1987 napisał(a):
Malinko, może to trądzik niemowlęcy... Kup sobie Tanno-hermal i delikatnie mu wsmarowuj w skórkę. No i po kąpieli ją odpowiednio natłuszczaj bo ten Tanno wysusza... Mojej lalce pomogło.


Moze masz racje Kasia...ale kurde tu nic na to nie kupie bo ja w UK jestem...mam derme crem dostalam od lekarza...tez wlasnie wysusza...a boje sie uzywac oliwki bo nie wiem czy ta wysypka nie jest po niej...eh 🤨
Rozmawialam z moim przez telefon i mowie ze by czasem o mnie pomyslal i mi pomogl..zajal sie dziecmi a ja bym pospala itp itd...to jak zwykle zaczal gadac o sobie jaki to on zmeczony,jak to on ciezko pracuje...no i h..j za przeproszeniem nie wytlumaczysz mu bo on ciagle o sobie... 😞 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinko, tak jak kiedyś pisałam, ja swoją natłuszczam (ciałko i buzię) Cetaphil\'em on na bank jest też w UK 🙂 Każdy pediatra mi go polecał 🙂 i jest super! Możesz go używać zamiast oliwki - jest bardzo wydajny. http://www.cetaphil.pl/ A jeżeli masz coś d wysuszania to go tym smaruj, powinno pomóc. Kiedyś pisałam, że ten Tanno-hermal jest jak pudokrem na ospę... identyko działa i wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia przykro mi ze Twoj mąż tak sie zachowuje 🤨 dzisiaj juz lepiej sie czujesz psychicznie?
Agatka moj mąż wychowal sie w patologicznej rodzinie i obiecal sobie tak samo jak Ty, ze jego rodzina bedzie cudowna i wogole jego rodzinie, dzieciom nic nigdy nie bedzie brakowac, i tego sie trzyma, nie pije alkoholu wogole, nie pali 🙂 naprawde zachowuje sie jak super mąż i tatus 🙂
Malinka a Ty jak sie czujesz? wiesz co moj Oliwier tez czasem tak przegina ze szok, pyskuje strasznie, juz tak mu sie zbiera zeby dostac w dupsko ze naprawde...i gada codziennie ze nie kocha Fabianka, juz mu przeszedl zachwyt nad dzidziusiem ehh choc czasem jeszcze pogada do niego i go przytuli 🙂 czasu mu duzo poswiecamy naprawde...

wogole to straszne mrozy w Polsce widze brrrr a u mnie 5 stopni na plusie 😁 i uwaga pada pierwszy sniezek hehe taki drobny 😁 mokro sie tylko zrobilo bo od razu sie topi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawno nie pisałam. {Po pierwsze Malinka i Kasia bardzo Wam współczuję, trzymajcie się i próbujcie rozmawiać z mężami w końcu może do nich coś dotrze. Przecież dzieci są wspólne nie tylko matki, żeby potem nie żałowali jak dziecko nie będzie chciało do taty iść, bo się nigdy dzieckiem nim nie zajmował. Po drugie śliczne zdjęcia maluszków, Kasia Twoja mała wykapana Ty ;-) Mam robiłam i może pomożecie. Tomuś od wtorku nie robił kupki i nie wiem już jak mu pomóc. Podkurczałam nóżki, robiłam masaz, ciepły okład, termometr w pupkę dawałam, co jeszcze mogę zrobić? Czytałam, że niby może dziecko tyle dni nie robić kupki, byle siku było, ale wieczorami widzę, jak mały sie męczy. Ma gazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
Kasia przykro mi ze Twoj mąż tak sie zachowuje 🤨 dzisiaj juz lepiej sie czujesz psychicznie?
Agatka moj mąż wychowal sie w patologicznej rodzinie i obiecal sobie tak samo jak Ty, ze jego rodzina bedzie cudowna i wogole jego rodzinie, dzieciom nic nigdy nie bedzie brakowac, i tego sie trzyma, nie pije alkoholu wogole, nie pali 🙂 naprawde zachowuje sie jak super mąż i tatus 🙂
Malinka a Ty jak sie czujesz? wiesz co moj Oliwier tez czasem tak przegina ze szok, pyskuje strasznie, juz tak mu sie zbiera zeby dostac w dupsko ze naprawde...i gada codziennie ze nie kocha Fabianka, juz mu przeszedl zachwyt nad dzidziusiem ehh choc czasem jeszcze pogada do niego i go przytuli 🙂 czasu mu duzo poswiecamy naprawde...

wogole to straszne mrozy w Polsce widze brrrr a u mnie 5 stopni na plusie 😁 i uwaga pada pierwszy sniezek hehe taki drobny 😁 mokro sie tylko zrobilo bo od razu sie topi 🙂


Dzieki Goshe ze pytasz 😘a dzis troszke lepiej...maly lepiej spal... 😉dzis do mnie kolezanka na kawe przychodzi tak wiec ciesze sie troszke sobie popaplamy... 😉 🙂maly spi w wozku po spacerze...otworzylam okno i go oszukuje ze jest na dworze he 😉u nas z 3 stopnie na plusie wiec nie tak zle jak w Polsce... 😉
Kasia nic nie mow o kasie...u nas samochod sie zepsul i znowu byl wydatek...eh juz nie pamietam kiedy cos sobie kupilam...bo ciagle kasa idzie na inne rzeczy... 😞co zrobic 😞zycie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
U nas od 2 dni wróciły kolki tak silne, że nie mogłam Julki uspokoić...Espumisan przestał działać zapobiegawczo:/ W ruch poszły rurki Windi i przeszło....zamówiliśmy sab simplex. Nie wiem skąd znowu te kolki skoro tyle było już spokoju..ehh
Skończyłam pisać pracę mgr...jutro idę oprawić i czas na naukę teraz 🙂
Eh z tymi chłopami...
Mi lekarka mówiła, że to uczucie drętwienia na brzuchu może trwa do pół roku nawet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka i Gosha wydaje mi sie ze wasze starsze dzieciaczki sa trochę zazdrosne wychodzi im po prostu duzo tłumaczyć i rozmawiać z nimi 😉
ja dzisiaj od 23do 1 w nocy miałam płacz Kacperka nie z tej ziemi co mu było to nie wiem juz sama nie wiedziałam jak mu pomóc 🤨 mam nadzeje że dzisiaj bedzie lulał chociaz
wogóle to moj mały dzisiaj nad ranem z 3 razy zaciągnął sobie kocyk cała buziole jak on to zrobił nie mam pojecia ale boje sie żeby sie nie udusił mi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki 😉
Czy wasze dzieciaczki podnoszą główkę leząc na brzuszku???
bo mój ciagle wtulony jest całą buzią i sie nie podnosi 🤨 nie wiem czy nie zaniedbałam go w tej kwestii. co prawda rzadko kładłam go na brzuszku. Mam nadzieje ze Kacperek to nadrobi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Naszego Jaśka nazywamy żółwik bo jak leży na brzuszku to tak śmiesznie dźwiga główę a ona mu lata na boki, cudacznie to wygląda 😆
Kamisia, kładz maluszka na brzuszku jak najczęściej. To najlepszy trening dla naszych pociech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Olka też bardzo ładnie podnosi główkę 🙂 Aczkolwiek słabawo się przekręca z brzuszka na plecki... 😞 - martwię się ... z plecków na boczek wychodzi jej za to migiem 🙂 [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/589/774f573933a033c7med.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakie slodziaczki 🤪
moj tez silny jest, gloweczke trzyma dlugo i czasem podnosi klatke piersiową 🙂 obraca sie z brzuszka na plecki, Oli tez byl taki silny i jak mial 4,5 miesiaca to juz samodzielnie siedzial, z Fabiankiem widze ze moze byc podobnie 🙂
mi polozna mowila ze do -5 mozna wychodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...