Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no kupki to temat numer jeden wsrod rozmow mlodych matek hehe
u nas nadal brak 🤨 🤨 🤨 ale chyba widocznie mu sie niechce zrobic bo nie jęczy, nie stęka, smieje sie, gaworzy a teraz spi sobie 🙂 tylko pierdzi czesto ale tez bez zadnego wysylku, wiec narazie sie nie martwie 🙂 daje mu od 3 dni herbatke koperkową, wczesniej dawalam raz na kilka dni, wypija 80 ml...
w koncu sniegu napadalo u nas i zaraz na sanki z Oliwierkiem idziemy 😁 na dworze zero stopni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc kobitki
śliczne maluszki 🙂
Gosha dziewczyny maja racje jak tak z 2/3 doby nie zrobi maluszek kupki to podaj czopek glicerynowy po co dziecko ma sie meczyc wczoraj miałam masakryczny dzień i noc Kacper płakał prawie cały czas musiałam go nosić do tego pojawiły sie wzdęcia co już nie miał wogóle i z dwa razy zrobił mi kupkę lekką zielona czytałam ze taka kupka to na zęby ale czasami zanim się przebija to może nawet z 2miesiace trwać 😞 ale wydaje mi sie że wzdęcia pojawiły sie bo brakło mi kropelek delicolu a kurcze u mnie w weekend apteki nie czynne 😠 a te kropelki tez kurcze drogie bo 40zł kosztuja i starczają na tydzień bo to do każdego karmienia
wogóle to już taki ogromniasty mi sie szrobił ma 62cm spiochy wszystkie na styk juz sporo ubranek zakładam mu 68 głowke też już pieknie podnosi i czasami to tak długo ja trzyma że sama jestem w szoku 🤪
powoli zaczyna mu wychodzic przekrecanie sie z brzuszka na plecki i jak podłapie że mu wychodzi to ma taka radoche z tego że ło 🙂
no i sobie popisałam już mu bujaczek sie znudził 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka moj Oliwier zielone kupki robil jak mial rotawirusa...zielona kupka to nic dobrego idz lepiej z nin jutro do lekarza...
no w koncu u Fabuska pojawila sie kupa 🤪 nie duza, nie mala taka normalna a myslalam ze mu szyjka wyjdzie heh
bylismy na sankach, Oli mial radoche ale co z tego jak na dworze +2 stopnie i wszystko sie topi:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jak długo miałyście okres pierwszy po porodzie? Kurcze za mnie leci od zeszłej niedzieli i to dość mocno. Strasznie długo. Jutro miałam mieć wizytę kontrolną ta co po 6 tygodniach się ma, a tu okres dalej mam ;-( Mój starszy chory, chyba antybiotyk dostanie, mnie też coś bierze, oby Tomcia ominęło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia ja miałam meta obfity córki jak z kranu. Podpaska za podpaska. Dość długo. Na pewno ponad tydzień. Teraz od dwóch dni znowu mam okres i znowu leci jak z kranu. Myślałam, ze tylko pierwszą miesiączka taka, a tu widać, ze nietylko... Nie nadążam wymieniać podpasek 😞. Głowa mi pęka, bo jestem przeziębiona na dokładkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju...moja Julka przepłakała wczoraj cały dzień...od 10 do 18....już sama nie wiem co Jej było...koszmar...potem usnęła o 18 i spała do dziś do 8 z przerwami na jedzenie...dziś już jest ok ale wczoraj był dramat...
Nawet mi nie przypominajcie o okresie 😉 już zapomniałam, że coś takiego istnieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiaaa1987 napisał(a):
Niunia, mój pierwszy okres był cholernie obfity... ale trwał 4-5 dni... kurde, tylko do tej pory schodzi mi taki bród 🤢 jakby lekko zakrwawiony śluz, albo upławy. Nic nie boli, ani nic... może to jeszcze się czyści... 🤨


Ja ostatnio myslalam ze dostalam okres...a to bylo tylko takie lekkie plamienie i okresu dalej brak ale to dobrze...hehe...taki brak okresu lubie ale na ciąże juz braku nie chce...
A wlasnie ja tez mam takie dziwne upławy...hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja pierwszy okres po porodzie miałam okol tygodnia a ten to mi sie ciągnie jak diabli i do tego leci jak z kranu 😞
jej Kacperek wczoraj zasną o 8 to spał do 1 zjadł i do 6 a później juz co 3 godzinki ale az tak dziwnie mi bylo 😉
szwagierka moja wróciła dzisiaj z gór i opijamy ich przyjazd hihi tzn ja tam siacze jeden kieliszek likierku przez cały czas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia pytam bo to dziwne ze juz dostalas okresu, przeciez karmisz piersią (odciaganie to jak karmienie przeciez)
hmm ja takie dziwne brazowawe uplawy mialam jeszcze 2 tygodnie temu czyli 8 tygodni od porodu... tez zastanawialam sie czy to normalne..ale juz od tych 2 tyg nie mam 🙂 chcialabym nie miec okresu ponad rok 😁 jak z Olim , ale fajnie bylo bez hehe
Moj maly chyba sie przestawil z tymi kupami, bo jak wczoraj w koncu zrobil to dzisiaj znowu nic...
My jutro idziemy na urodzinki do synka naszych przyjaciól, konczy 3 latka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co tu dzisiaj taka cisza? 🙂
moje maleńkie dopiero o 14 zasnęło od 7 rano 🤪 😁 zaraz na urodzinki jedziemy, pewnie cale przespi 🙂
maly pierdzi smierdząco kurde, pewnie cos zjadlam, choc nie wiem nawet co?! i to pewnie od tego nie moze normalnie tej kupy robic ehhhhhhhhhhh, musze mu probiotyk jakis kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe miłej zabawy 😉 To ładnie sobie mały pobalował 😁 tyle godzin nie spał to za to popołudnie całe prześpi 🙂
Jakiś śpiący dzień dzisiaj 😉 Mój mąż ma urlop więc trochę odsapnę 🙂 Moja Julka polubiła leżaczek odkąd zrobiliśmy Jej pozycję półsiedzącą tzn. leży dalej w nim ale widzi więcej i przesiaduje w nim teraz długo. Obserwuje nas jak coś robimy w domu, gada do misiów swoich jak Jej posadzimy koło bujaczka itp 🙂 aaa no i bączki wychodzą raz dwa w nim 😁
Karuzela w łóżeczku też Ją interesuje coraz bardziej i potrafi przeleżeć przynajmniej pół godziny obserwując ją i gaworząc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
udanej imprezki Gosha mKacperek moj Kacperek robi jedna kupke dziennie
wczoraj zasnoł o 23 i co 3 godziny mi sie budzil powiem wam ze w cale nie pospałam bo za nim zjadł umyłam butelke i tak dalej... to spałam moze z 1,5 godz tak co kawałek eh...
wogole nie mam czasu gdzies ostatnio wkoło jest cos do zrobienia na spacerze tez dosc dawno bylismy bo zimno jak nie wiem -15 /-12 ciągle a w piatek mamy drugie szczepienie jej oby nie miał goraczki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dzis mielismy szczepienie...mały spi i spi...powiedzcie mi co oprocz czopkow mozna w razie w...podac na goraczke jak by byla?mam nadzieje ze nie bedzie mial...moj malutki biedulek...dostal dwa zastrzyki w nozki i jeden na rotawirusy do ust w plynie...ale sie naplakal... 😞nastepne szczepienie za miesiac.. 🤨
Goshe milej zabawy 🙂
Milosz mnie dzis zaskoczyl spal od 22.00 do 5.00 wypil mleko i spal dalej do prawie 9.00... 🙂a ja nie moglam spac i zagladalam do niego czy wszystko ok he... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my szczepienie mamy dopiero za miesiac 😲
moi rodzice za tydzien przyjezdzaja wiec powiem mamie zeby kupila ten pedicitamol, widzialam reklame w tv 🙂
na urodzinkach super, Oli sie wyganial i pobawil, torcik pyszny mniam 😁 😁 a Fabusiek wstal o 18.30, zjadl cycusia, zrobił kupe 🤪 porozdawał usmieszki wszystkim i jak o 20 wracalismy to znowu zasnął 🙂 w domu obudzil sie, przebralam go w pizamke, znowu zjadl i od 21.15 spi 😁
ale kupa byla tak smierdząca ze szok!!! bąki tez są straszne... 🤨.. jejku jak nic cos zjadlam i teraz maly sie męczy 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mlinka ja to Ci powiem że dawałam tylko czopki bo większość syropków jest po 3miesiacach my 6 skonczymy juz 3miesiace wiec kupiłam juz ibum bo szczepienie w piątek az boje sie myśleć co bedzie eh..
u nas pogoda bez zmian zimno jak diabli spacer odpada w ogóle to ja juz chce wiosnę 😉
Gosha a może jakiś owoc zjadłaś albo może jakieś mieso pieczone i zaszkodziło maluszkowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...