Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My w piątek mamy szczepienie i chyba to 6w1 biorę, od razu czopki kupię. U Nas dalej zima, ale dziś wszyłam na spacer, bo już wyrobić nie idzie w domu, mój starszy synek chory, ma zapalenie oskrzeli i gardła, w aptece zostawiłam160zł, masakra jakaś. Wczoraj miałam wizytę kontrolna u gina i badania nie było, bo dalej ze mnie leci i to mocniej niż w zeszłym tygodniu, to już tydzień i 3 dni mam ten okres. Jeśli do końca tygodnia nie minie to mam znów przyjść i dostane leki, ale nie powinno się wtedy karmić, więc mam nadzieję, że przejdzie już. Ale co godzinę muszę podpaskę zmieniać, bo przeciekam, czy też tak któraś miała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane 🙂 dziękuje Wam za miłe słowa , jestem tak zaganiana że dopiero dzisiaj przeczytałam mniej więcej ,jestem sama z moimi chłopcami ,jest mi bardzo ciężko , poprosiłam męża żeby się wyprowadził nie potrawie żyć z nim pod jednym dachem , dawałam mu szanse od grudnia 🤨 a on nic z tym nie robił niby powiedział że nic go nie łączyło z tą kobietą , ale od tamtej pory non stop widziałam że coś jest nie tak , : telefon miał non stop przy sobie nawet do łazienki jak szedł się kąpać , wieczorami ciągle jakieś załatwienia ,przy czym nie chciał mi powiedzieć z kim był , to tak między innymi bo tego było bardzooo dużo , powiem Wam ; NIENAWIDZĘ GO !!!!!!!!!!!! jeszcze nikt tak mnie nie skrzywdził , 😞 😞 😞
Najgorsze jest to że nie potrafię się już z niczego cieszyć 😞 😞 😞
Trzymają mnie tylko moję dzieci Bartuś (6 lat) jest mądry i jak widzi że jestem smutna to próbuje mnie
nieporadnie rozśmieszyć ale to jest słodkie , a moje maleństwo jest tak grzeczne cały czas się do mnie śmieje nie mam z nim żadnego problemu jest kochany jak by wiedział że jest mi cholernie ciężko , Bartuś mi bardzo dużo pomaga , zabawia Oliwierka , wozi po domu rozmawia z nim , niewiem czy bym dała radę gdybym ich nie miałą , ja nie byłam jeszcze na szczepieniu ze względu na to że byliśmy w szpitalu i maluszek dostawał antybiotyk , a od tego miało minąć 3 tyg. i jutro muszę oddać mocz na posiew i zobaczę jaki będzie wynik jeżeli będzie ok. to jedziemy na szczepienie 🙂 dziewczyny oglądałam zdięcia waszych maluszków są śliczne 🙂 🙂 i jeszcze raz dziękuje wam bardzo za wsparcie , buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Nawet nie wiecie jak mi sie nic niechce 🤨 a szczególnie sie uczyc a tu sesja 😞 nawet nie wyobrazałam sobie ze bedzie mi sie tak trudno skupic przy małym, tym bardziej ze cały czas mysle o przeprowadzce. Teraz mieszkamy z tesciami w bloku 7 osób w 3 pokojach. zrobiło sie troche ciasno, szczególnie naszej trójce w jednym pokoju mamy duza szafe naroznikowa, naroznik do spania, stół, 2 krzesła, 2 pufki, stojak do wanienki, komode małego, wózeczek i jeszcze przytargałam sobie fotel od tesciów do karmienia bo juz mi plecy wysiadały. normalnie nie ma gdzie sie ruszyc. Na szczescie mam takich dobrych tesciów, ze sprzedają to mieszkanie, biorą kredyt i przeprowadzamy sie do wiekszego domku. Tam bedziemy mieć z mężem i Kacperkiem 2 pokoje. jeden taki duzy z duzą garderobą zrobimy sobie tam sypialnie, a drugi mniejszy salon. na piętrze znajduje sie taka "niby " pralnia która zamierzamy przerobić na małą kuchnie, zeby byc nie zaleznym. Na piętrze będzie jeszcze mieszkał mój szwagier, ale on ma dopiero 20 lat i nie jest taki zły. Juz nie mogę sie doczekać, teraz dopiero czekaja nas wydatki. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwa jestem z Ciebie dumna bardzo dobrze postapiłas dasz rade sobie jakos maz wspaniałe dzieciaki i zawsze o nich pamiętaj
Kamisia czyli już nie długo bedzie miec tak naprawde swój wlasny kont 😉 super 🙂
a u nas w sumie bez zmian pogoda jaka brzydka była taka jest o spacerze nie ma mowy a ja juz cholery w domu dostaje 🤨 zaczęłam troche cwiczyc ale chyba jeszcze za wczesnie bo brzuch mnie zaczoł ciągnąc tzn szwy i chyba musze sie wstrzymać a kurde apetyt mi dopisuje jak nigdy 🤪 🤪 aczkolwiek staram sie powstrzymywać co ja szczerze mówiąc jakoś za jedzeniem nigdy nie byłam
a co do okresu Niunia to ja tez mam długo pierwszy miałam tydzien a ten już przeszło 2 tygodnie mi sie ciagnie i to leci ze mnie jak z kranu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja planuję zacząć ćwiczyć z piłką... dzisiaj mam wizytę u mojej gin to zapytam czy już mogę czy jeszcze się wstrzymać.
rany ale mam stresa przed tą wizytą bo ostatnio jeszcze mi zalegało coś w szyjce i nie wiem czy się to ruszyło... jeśli nie to czeka mnie czyszczenie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwa podziwiam Cie ze nie dałaś się dalej ponizać, bo tak szczerze sama nie wiem czy odwazyłabym sie na taki krok. Ale jak mąż by mnie nie szanował, tym bardziej nosząc jego dziecko i meczac sie najbardziej w ostatnim miesiącu ciąży to chyba bym go rozszarpała. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamisia ja na kontroli po porodzie nie bylam...bo w uk tego nie ma...pojde dopiero prywatnie do ginekologa jak bede w Polsce... 🤨
Maly spi troszke spokoju...ostatnie trzy nocki budzil sie tylko raz na jedzenie...oby mu tak zostalo...hi 😉
Malwa trzymaj sie,masz kochane dzieci super ze dajesz sobie rade,glowa do gory 😘
Eh nie wiem co pisac...zmeczona jestem Milosz jak nie spi to wiekszosc czasu chce spedzac na recach... 🤨tak jak pisalam ze ladnie robi kupy,tak teraz ma z tym problem i krzyczy,wygina sie...daje koperkowa ale nie pomaga...co jeszcze moge zrobic?mam czopki dwa razy mu podalam ale ile mozna,nie chce go przyzwyczajac.. 🤨co do cwiczen to ja planuje ale narazie nie moge sie za nie zabrac bo w dzien maly prawie nie spi ni mam czasu... 😞boli mnie dalej polowa plecow i zebra nie moge spac w nocy...chyba przydalyby mi sie jakies masaze...po ciazy jestem cala polamana... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinka24 napisał(a):
oj kochane..postanowilam sie troche rozruszac.,pocwiczyc...i dupa tak mnie kregoslup boli...co to moze byc? 🤨 🤨 🤨 😞

rozmawiałam z położną o tych bólach kręgosłupa... powiedziała że to przez to że się jeszcze wszystko ustawia po ciąży... bo zupełnie inaczej nas podtrzymywał przez ostatnie miesiące... i powiedziała że jak najbardziej ćwiczenia z piłką wskazane 🙂
a co do badania to prawie wszystko się oczyściło samo 🙂
jeszcze tylko w poniedziałek idę na nacięcie krwiaka i jak to się zagoi wreszcie będę mogła zapomnieć o tym wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwa kochana dzielna kobitka z Ciebie!!dasz sobie swietnie rade sama, trzymam kciuki!! 😘
Iskierka to dobrze ze juz masz wszystko TAM wporzadku sie zagoilo 🙂
matko ja tak samo ciagle tylko bym jadla i dziwie sie pozniej ze nie moge tego kilograma zrzucic ehh a do slodyczy to jak mnie w ciazy wogole nie ciagnelo to teraz chyba ze zdwojoną siłą ciągnie hehe nawet teraz pisząc posta jem tosty hehe dramat, maly tak ze mnie wysysa wszystko ze szok 😁
Fabianek w koncu sie oczyscil, dzisiaj zrobil 4 kupy w tym jedna KUPA GIGANT heh poszla pleckami 😲 🙂 i juz nawet nie pierdzi smierdząco tzn, narazie po tych kupkach wogole nie pierdzial 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka artykuł jest świetny 😉
Gosha to dobrze ze Fabianek zrobil chociaz sie męczyć nie bedzie
a my juz po szczepieniu Kacperek trochę płakał szkoda mi go jak nie wiem i teraz tez caly czas nie spokojny jest podejrzewam że noc bedzie ciekawa 🤨
ale te szczepionki drogie 200zł dzisiaj zapłaciliśmy kupe kasy ale chociaż jest raz kuty tylko w nóżkę bo tak to byłby 3 razy i mi chyba serce by pękło a wazy 6.600 🤪
dzisiaj jeszcze jeździłam i szukałam stomatologa żeby zrobić prześwietlenie swojej paszczy bo mi dentystka kazała bo u siebie nie ma sprzentu i znowu skasowali mi 90 zł eh.. worek pieniedzy by sie przydał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka to ladnie kasy Ci poszlo, ale tak to jest niestety, wszystko kosztuje...
Moj malutki dzisiaj przez prawie pol dnia plakal, ale dlaczego to tylko on wiedzial...
kurcze ząb mnie boli 😞 juz sie zapisalam na poniedzialek, jak nie umre z bólu przez sobote i niedziele to bedzie dobrze 😞 😉
Oglądalismy dzisiaj mieszkanie, bo chcemy sie przeprowadzic stąd bo tutaj grzyb wyskakuje miejscami...i fajne to mieszkanko bylo ale kurcze az 130euro drozsze od tego co teraz mieszkamy 🤨 100 m2, 3 sypialnie, salon, kuchnia, spizarnia, lazienka i toaleta a i wielki taras 😁 wielkie troche.. mamy czas do jutra czy sie decydujemy czy nie..ehhh..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZy wasze skarby tez tak sie slinią i pakują rączki do buzi??? Ja nawet zamówiłam swojemu małemu gryzaczek na dziąsełka to chyba ząbki juz mu idą. Mój maz podobno dosłał pierwsze ząbki w wieku 3 miesięcu wiec zakładam ze Kacperek bedzie miał podobnie. a to ten gryzaczek http://allegro.pl/tommee-tippee-gryzak-dziaselko-etap-1-2-szt-i3894543066.html zamówiłam sobie jeszcze suszarke do butelek 🙂 http://allegro.pl/abakus-baby-nowoczesna-suszarka-do-butelek-popatrz-i3915912059.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemanko
jaka tu cisza kobitki gdzie wy się podziewacie 😉
Gosha w sumie tak jak piszesz to mieszkanie wydaje sie fajne tylko ta kasa my mieszkamy w dość dużym domu bo mamy na dole salon kuchnie korytarz pokój jeden gościnny spiżarnie ganek i kotłownie i wc a na górze sypialnie mniejszy salon lazienke i 2 wolne pokoje i strych i kurcze u trzymać taki dom to tez nam ładnie za kieszen ciagnie tym bardzej że mieszkamy sami tutaj a pokoje ogrzewać trzeba wszystkie my to miału zimą to spalamy co najmniej 6/7 ton masakra
Kamisia mój to już z dobry miesiąc łapki ciagle wkłada do buzi a slini sie jak pieron nie raz to nie nadążam go przebierać i wycierac powiem wam że noc o dziwo była spokojna i nie gorączkował zobaczymy jak dzisiaj bedzie i powiem wam że jestem w szoku bo wczoraj jak go położylam koło siebie to z 2 godz.mi sie hihirał i gaworzył co zawsze poleżal góra 20min i już płakal bo mu sie znudziło a tu prosze 🤪
wogóle Panowie moj spią sobie bo mąż wrócił z pracy po noce a nynus z godzinke już dzemie pogoda jest na plusie wiec może jak sie obudzi to go wyciagne chwile na dwór miłego weekenu jak sie rozpisałam ło 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...