Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lo dziewczyny ale ruszył temat ćwiczeń ja wam powiem tak codziennie sobie obiecuje że zacznę znowu ćwiczyć ale gdzieś mi ten dzień tak szybko mija że nie mam kiedy albo mi się nie chce hihi 😜
Gosha na pewno będzie wszystko dobrze moja szwagierka tez miała problemy z brzuchem i tez miała robiona i gastroskopie i okazało sie że też na tle nerwowym wiec bądź dobrej myśli
powiem wam kobitki że ze mną to coś nie tak 🙃 znowu zgubiłam 1,5kg 🤪a boczki jakie były takie sa i mały brzuszek tez kurka 😠
a młody mi ostatnio strajk robi i nie chce na brzuszku leżeć jak go tylko położy to jest krzyk jak diabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberko ja tez Ci gratuluje..pamiętam jak dziś kiedy ja się broniłam .., choć minęło już sporo czasu..
Ja nie cwicze, bo po cesarce jeszcze mi nie wolno.., ale przy dziecku i tak jest dużo gimnastyki.. 😉 i noszenia niestety 😞 i nieraz cos w srodku boli..
Goshe nie martw się mój mąż tez miał kolonoskopie i dostał głupiego Jasia i nic nie wiedział ani nie czuł 😉 Ja miałam gastroskopie i to było ohydne 😞 , myślałam, ze nie wytrzymam..az się popłakałam 😞
Goshe posłuchaj się mnie i zrób męzowi badania kału na pasożyty w jakims bardzo dobrym laboratorium-bo to gdzie robisz jest mega ważne!! Jeśli nic nie wyjdzie w kolonoskopii to rób kał! Napisz proszę jakie ma objawy..trochę znam się na gastrologicznych rzeczach 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mąż już po.. oczywiscie nic nie wykazało badanie, lekarz mówił, że najprawdopodobniej miał jakąś infekcje...albo ma zaspół jelita drazliwego, jutro idzie do rodzinnego i zobaczymy co dalej...a kał miał robiony pod pasozyty 2 razy i nic tez nie wyszlo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe nie ma czegoś takiego jak:"zespół jelita drażliwego"-to tylko z braku wiedzy postawiona diagnoza..
Jego objawy wskazują na cos innego..
Proponuje się odrobaczyć, pomimo braku pozytywnych wyników..
ciężko jest złapać pasożyta..maja swoje cykle..
proszę przypomnij mi objawy..??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe słyszałam że siemię lniane dobrze robi na problemy z układem pokarmowym... znajomy przetestował i jemu pomogło 🙂
a co do ćwiczeń to ja dwa dni poćwiczyłam na tej piłce i musiałam przerwę zrobić bo chwilowo nie mogę na tyłku usiąść 🤢 znowu mnie pocieli i pocerowali 😞
ale już mogę powiedzieć że piłkę polecam... ćwiczenia lekkie i nie miałam zakwasów a czułam jak mi wszystkie mięśnie pracują... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Goshe wspolczuje twojemu mezowi...ja takie bole mialam jak chodzilam do szkoly sredniej...ale to ze stresu... 🤨
Mój mąż to ostatnio lata po lekarzach bo go serducho boli...mowi ze ma takie ostre klucie... 🤨
Ja nie cwicze bo dalej kplecy mnie bola.Musze jeszcze poczekac.A poza tym to nie mam sily,jak milosz spi to odpoczywam i staram sie cos w domu zrobic i czas z gracjanem spedzic bo jak mlody nie spi to tylko rece go intersuja ale co zrobic trzeba przetrwac 🤨
Teraz usiadlam wreszcie Milosz spi,zobaczymy jak dlugo bo ogolnie to spi mi w dzien raz tak dluzej a tak to sobie drzemki robi a to 20minutek a to 30min...teraz moze zasnie na dluzej bo caly dzien prawie nie spal 🤨ale za to w nocy budzi sie raz a czasami dwa razy.Tylko teraz ma katarek to sie biedny w nocy kreci i poplakuje bo nosek mu sie blokuje.Czyszcze mu ale to na chwile pomaga i starsznie przy tym placze... 🤨 🤨

A tak z innej beczki...pofarbowalam dzis wloski na taki zloty braz...pierwszy raz po ciazy...ta farba rozjasnila mi troszke wlosy i wygladaja super... 🤪 🙂wiec lepiej sie czuje...ale moj mąż twierdzi ze nic nie widac,eh faceci 😉pilnowal malego jak ja sobie wlosy robilam mowie wam porazka...maly plakal a ten nie wiedzial jak go uspokoic i zaraz do mnie ze nie wie o co mu chodzi,nie ma cierpliwosci wogole,jestem zla bo czasami czuje ze gdyby nie ja to by sobie z Miłoszem wogole nie poradzil a przeciez jest ojcem powinien mi pomoc a ja sie czuje jak matka polka 😠bo wszystko na moich barkach... 😠ale powiedzialam ze jak sie wkurze to wyjde z domu w wekend na spacer SAMA!i niech sobie radzi ja tez potrzebuje oddechu bo 24h na dobe to nie na moje nerwy!oki to sie wyzalilam 😉uff jaka fajna cisza,chociaz nie dokonca bo Gracjan juz sie lepiej czuje i oczywiscie nie usiadzie na pupie... 😉tylko ten cholerny katar go męczy jeszcze.. 😠
Co za pogoda...u nas pada deszcz,szarob,buro i ponuro
Cały dzien w domu...nie lubie bo spac mi sie chce a sie nie poloze bo musze miec oko na gracjana a poza tym żal mi go żeby sam siedzial.Byle do wieczora.Czy wasze maluszki tez placza po kapieli...?moj siedzi w wodzie jak oczarowany a jak go ubieram to sie drze 🤨
Aha i ostatnio wygina mi sie przy butelce i nie wiem dlaczegomoze mu za slabo leci?dalej mu daje ze smoczka jedynki hmmm 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku ale malutki przed chwilką dostal ataku placzu przez sen...to byl taki placz jakby sie czegos przestraszyl... czyzby mial koszmary senny?? ale ja sama sie przestraszylam bo nosilam go, przytulalam, calowalam a on ciagle plakal i mial zamkniete oczka...dalam w koncu cycka to tez nie chcial ale ja nie dawalam za wygraną heh i w koncu wziął i sie uspokoił...dalej spi a zasnął o 20 🙂

Niunieczka wiesz co mój mąż zaczął miec problem z tym brzuchem 2 dni przed moim porodem, wypił wtedy wieczorem piwo drozdzowe (on ogolnie bardzo zadko pije a to piwo to pierwszy raz kupil na sprobowanie) a rano dostal ataku bólu po prawej stronie na dole brzucha, moim zdaniem to wlasnie to piwko mu zaszkodzilo, moze uczulenie na nie mial, nie wiem. Od tamtej pory boli a raczej bolal go brzuch (bo od 2 tyg nie boli) wlasnie na dole po prawej stronie, jakby jelito grube...i mial klopoty z wyproznieniem, raz zaparcia, raz biegunki.

Malinkaja we wtorek ide do fryzjera 😁 scinam wlosy na jakby hmmm boba 🤔 🙂 i rozjasniam bo chce do blondu wrocic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja 🙂
Nasz Jasiek dziś dał pospać 🙂 zasnął wczoraj o 22, obudził się o 4 na papu i spał do 8 😲 A teraz bawi się swoim gryzaczkiem 🙂
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/628/5db55885434d5085med.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilia napisał(a):
Heja 🙂
Nasz Jasiek dziś dał pospać 🙂 zasnął wczoraj o 22, obudził się o 4 na papu i spał do 8 😲 A teraz bawi się swoim gryzaczkiem 🙂
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/628/5db55885434d5085med.jpg[/IMG][/URL]




Śliczny 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak wogole to dzien dobry 😘miloszek spi z tata a my z gracjanem jemy sniadanko... 😉milosz poszedl spac o 23.00 obudzil sie na mleko o 4.30 i spal do 7.00 zrobil ogromniasta kupe pogadal troche i narazie spi dalej 🙂ale ja i tak sie nie wyspalam,chyba bym musiala z 10godzin pospac hi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój malutki tez dzisiaj ładnie spał od 21 do 3:45, a potem do 6:45. A jaki numer mi dzisiaj zrobił podczas przebierania pieluszki zrobił mi kupkę, ale taką ze wszystko trafiło na moja pizamę. Az sie mój mąż usmiał. Czy wasze skarby tez maja luzniejsza kupke na te ząbki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilia jaki przystojniaczek 😁 moj potrzyma 3 sekundy grzechotke czy gryzak i puszcza jeszcze nie umie trzymac 🙂
hehe Kamisia moj Oli mnie kiedys tak zalatwil 🙂 🙂 🙂
Kamisis moj malutki to praktycznie caly czas robi luzniejsze kupki, dzisiaj akurat zrobil z wieksza zawartoscia ale tak to sa luzne i robi je ok. 2 na dzien 🙂
a co spania Fabian od jakiegos tygodnia zadypia o 20 i budzi sie na cycka o 3 a potem o 6 i spi do 8 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ila ja mam dokładnie takie samo zdjęcie zrobione 🙂
słodki ten twój synuś 😉
moj też robi dosc luznawe kupi i nadal lekko zielone ale bylam z nim u lekarza i powiedzała ze jesli nie ma biegunki to na zabki wiec jestem spokojna
ale widac ze sie meczy bo marudny jest ostatnio coraz bardzej a raczki to juz tak okropnie wkłada i tak przy tym płacze musze jakis zel mu kupic no i popisane własnie mi sie obudził postaram sie pozniej wejsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj kochane... przepraszam, że tak rzadko tu bywam, ale nazjwyczajniej brakuje mi czasu. Dziś jedziemy z Olą do pediatry, bo zaczyna mi pokasływać... nie wiem czy to od nadmiaru śliny czy nie bierze jej coś poważniejszego...w moim domu 2 osoby mają zapalenie oskrzeli...tak więc bardzo się boję 😞 Mam nadzieję, że osłuchowo będzie ok. Byliśmy w pon.na szczepieniu, ale niestety wyszliśmy bez niego... mała za mało przybrała na wadze, do każdego mleczka mam jej dodawać miareczkę Bebilonu Nutrica. Zobaczymy co będzie dalej. Do tego lekarka dała nam skierowanie na badania i w sumie wyszło ok. Dziś jedziemy do innego pediatry na to osłuchanie... cholera boję się o moją małą 😞 Mam nadzieję, że to tylko wina gromadzącej się ślinki w buzi. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia Miłosz tez przeziebiony... 🤨katar ma taki ze szok...w nocy sie kreci i marudzi bo mu nosek przeszkadza... 😞
Goshe o taka fryzure ci choodzi:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=216417055213967&set=a.156177237904616.1073741828.153967841458889&type=1&theater

tez mi sie to podoba...tylko troche dluzsze wlosy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja też zmieniłam kolor i nie jestem już blondi ;-) mam ciemne włosy ;;-) Malinka Tomuś już smoczek 2 mi, więc może faktycznie zwiększ dziurkę to nie będzie się wyginał.. Tomeczek od kilku dni zaczął się uśmiechać, ale to słodkie. I Pawełek w końcu zdrowy i od pon. do żłobka idzie, uff odpocznę trochę. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu i jak Olcia? kaszelek z przeziebienia czy z nadmiaru slinki?
Malinka tak o ta dokladnie fryzurke mi chodzi ale ciut dluzsze wloski 🙂 juz sie nie moge doczekac 😁 od dwóch lat ciagle ten sam kolor mam i ta samą dlugosc juz mi sie tak znudzily te wlosy ze szok 😜 w dodatku teraz po ciazy codziennie musze je myc bo tak mi sie przetluszczaja ze szok 🤨 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczesniej tez sie tak scinalam ale pozniej zapuscilam wlosy a teraz znowu chce miec takie 😁 tez bardzo lubie to sciecie 🙂
Iskierka wiesz co mojej kolezanki synkowi dwie jedynki wyszly jak mial 2 miesiace...jak mial rok to juz mial pelne uzebienie i co najgorsze te pierwsze jedynki robily mu sie czarne... 🤨 wiec to mogą byc zabki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...