Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Więc tak, byliśmy u pediatry i nic nie stwierdziła, osłuchowo nic, w gardełku czysto... , a kaszelek kazała obserwować. Dziś młoda ma katarek, ściągam jej wszystko co się da...a krzyku przy tym co nie miara 😞 Kaszelek jest tak jakby jej coś tam przeszkadzało 😞 Może ta ślinka, albo jak powiedziała dr..., że organizm w ten sposób się broni. Zleciła dużo picia i sól fizjologiczną do wkrapiania w nosek. Cholera martwię się tym kaszlem. Powiedziała też, że u takich dzieci może być też tak, że rano jest zdrowe a wieczorem już zapalenie płuc... także mam stracha jak nie wiem 😞 Dobrze, że osłuchowo wyszło ok, bo inaczej bym zeszła w tym gabinecie. Nie widzi mi się iść do szpitala... 🤢 😞 Ola przy jedzeniu miała sapkę...teraz widzę, że już jej nie ma, ale od czasu do czasu właśnie pokasłuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiaaa1987 napisał(a):
Więc tak, byliśmy u pediatry i nic nie stwierdziła, osłuchowo nic, w gardełku czysto... , a kaszelek kazała obserwować. Dziś młoda ma katarek, ściągam jej wszystko co się da...a krzyku przy tym co nie miara 😞 Kaszelek jest tak jakby jej coś tam przeszkadzało 😞 Może ta ślinka, albo jak powiedziała dr..., że organizm w ten sposób się broni. Zleciła dużo picia i sól fizjologiczną do wkrapiania w nosek. Cholera martwię się tym kaszlem. Powiedziała też, że u takich dzieci może być też tak, że rano jest zdrowe a wieczorem już zapalenie płuc... także mam stracha jak nie wiem 😞 Dobrze, że osłuchowo wyszło ok, bo inaczej bym zeszła w tym gabinecie. Nie widzi mi się iść do szpitala... 🤢 😞 Ola przy jedzeniu miała sapkę...teraz widzę, że już jej nie ma, ale od czasu do czasu właśnie pokasłuje...


Eh Kasia nic nie mow...moj tez przeziebiony...w nocy bylo ciezko co chwile sie budzil bo nosek zapchany i tez czyscilam frida a krzyczy strasznie przy tym...chyba z piec razy sie budzil... 🤨wogole to wam powiem ze u mnie w domu wszyscy chorzy...ja juz troszke lepiej ale dzieciaki kiepsko i moj mężulek wczoraj goraczki dostal...chory do pracy poszedl a teraz spi z miłoszkiem a ja z gracjanem jem sniadanie i pije wielkiii kubek kawy...na pobudke 😉
Iskierka moj Gracjan mial pierszego ząbka w niecalym trzecim miesiacu...a wogole to potem szlo mu po kilka i byla wielka tragedia...az sie boje tych zebow teraz... 🤨
Niunia gratulacje zmiany kolorku wlosow...a jaki masz kolor naturalny?
Znow pada...szykuje sie kolejny dzien w domu 🤨 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia może akurat nic się z tego nie rozwinie...
Ja też musiałam coś zmienić i skróciłam włosy, jeszcze kusi mnie ciemniejszy odcień brązu 🙂
muszę jechać dziś po nowy biustonosz do karmienia bo mój z h&m jest porażką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niektorym dzieciaczkom tak wlasnie wczesnie zabki wychodza...moj Oli to pierwszego dostał jak skonczyl 10 miesiecy 😁 potem szly sobie po kolei 😁ale nie plakal przy tym wogole, tak jakby nie czul ze wychodza 😁 oby teraz tez tak bylo 🙂
Kasia no musisz obserwowac malutką..oby byla zdrowa 😘
Moj mąż ma ostatni dzien zwolnienia dzisiaj i w poniedzialek juz do pracy idzie ale jutro moi rodzice na tydzien przyjezdzaja wiec nie bede sama z maluchami narazie 🙂teraz M. usypia Fabianka 🙂 a ja pije kawke 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe, a może mąż ma candidę? i jak wypił za dużo drozdzy to mu się pogorszyło...?
Zresztą każdy ma pasożyty i candidę tylko zależy w jakich ilościach itd. ..
MOja tez ma kaszelek, ale tydzień temu pani dr mówiła, ze czysto na płuckach..tez mnie to stresuje..
Liczę, ze to od sliny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś czuję że masakra będzie z tymi zębami... a to nie jest tak że jak się karmi cyckiem to później wychodzą... bo nie wiem czy mam wierzyć teściowej 😜
z tym kaszelkiem to u Wiki zaobserwowałam że też pokasłuje ale tylko jak się cieszy i gaworzy więc to nadmiar ślinki jej do gardziołka wpływa...
a teraz laska tak produkuje w pieluchę że boje się tam zajrzeć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka moze i to jest to...we wtorek idzie do lekarza to napomknie o tym lekarzowi...dzieki 😉
Ja na basen nie bede chodzic z malutkim z braku czasu 🙂 moze raz na jakis czas pojdziemy calą rodzinka 🙂
wiecie co malutki jak wczoraj zasnął o tej 17 to o 21 obudzil sie na jedzonko, przebralam go w pizamke, pampera zmienilam i znowu zasnął i tak sobie spal do 2 w nocy, potem o 5 znowu jedzonko i o 6.30 pobudka :d 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobitki
w sobotę nie miałam kompletnie czasu maż miał urodziny wiec rano szybko na zakupy i jak wróciliśmy
to szybkie przygotowania bo wieczorem mieliśmy mała imprezkę mężulek opił swoje 27 urodzinki i to konkretnie śmiał się ze czuje się już stary a ja do niego że kochanie nie martw się do 30-stki już bliżej niż dalej 😁 hehe powiem wam że Kacperek ostatnio pięknie mi spi zasypia tak 21.30 i spi tak do 2/3 zje i znowu śpi tak 7/8 aż człowiek zaczął normalnie funkcjonować a no i w dzień tez sporo mi przesypia normalnie nie to dziecko 🤪
co do basenu to my raczej nie będziemy jeździć bo mamy dość daleko jak podrośnie to wtedy pewnie tak a jeszcze widziałam wasza fryzurkę któraś wstawiła fajna miałam taka jedyny minus u mnie był to że ja mam b.grube włosy i samej ciężko mi było tył podnieść i ułożyć bo z reguły były takie oklapnięte 🥴 ostatnio tak z mężem rozmawiałam że wyszli byśmy gdzieś wieczorem ze znajomymi tylko nie mamy z kim małego zostawić 🤨 ale zazdroszczę wam kochane z tym że macie z kim maluchy zostawić młody usnoł mi nie dawno ja ja sobie pije kawke wrescie w ciszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj malenki dzisiaj zrobil nam niespodzianke i w koncu nauczyl sie trzymac grzechotke w raczce 😁 i wkladal ją sobie do buzki 😁 raczki tez swoje z zaciekawieniem oglądał w kazdej strony 😁 ale to slodki widok 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
AGATKA super ze ci malutki lepiej nocki przesypia... 🤪 🙂u nas tez juz bylo dobrze ale katar u miloszka wszystko zmienil.Dzis nocka byla ciezka,budzil sie co chwile z placzem,ja nie wyspana,moj maz poszedl do pracy jak zombi a teraz milosz spi...niech ten katar juz zniknie 😠a mnie cos od wczoraj glowa strasznie boli i nie wiem dlaczego...i wogole jest mi jakos nie dobrze.... 😞
Tez bysmy gdzies wyszli ale tu nie mamy z kim malego zostawic,dopiero w maju sobie odbijemy...tesciowie beda bawic malego a my w koncu sobie z domku wyjdziemy 🙂 🤪
Goshe zdolnego masz synka...to musi byc super widok...ja tez czekam az moj wezmie zabawke do reki ale narazie celuje raczkami do buzi...i co chwile bac sobie w buzke...he...ale jak trafi to ssie paluchy z radoscia...hehe a smoczka nie chce skubaniec jeden woli palce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie obserwować postępy takich Maluszków 🙂 🙂 Moja Julka paradowała ostatnio z żonkilem w garści 🙂 🙂 Chłopak mojej siostry gdzieś dorwał bukiet i dał Julce jeden do ręki i dzielnie trzymała 🙂 Kupili też Małej konia na biegunach i teraz do niego gada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj tez sie bił po buziaczku hehe ale juz naszczescie trafia celnie do mordki hehe 😁
od wczoraj nie zrobil kupy i meczy sie strasznie jejku 🤨 w nocy co 2h budzil sie niby na jedzonko ale jadl tylko 7-10minut i dalej spal, wiercil sie i probowal pierdziec...ehh
moi rodzice sa u nas 😁 😁 😁 ale co z tego jak moj mąż juz do pracy musi isc i to na 2 zmiane ehh i z wyjscia nici:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Wika pierwszy raz złapała zabawkę jak miała równiutko 2 miesiące 🙂 od tej pory łapie wszystko co się da i oczywiście wszystko ląduje w buzi 😜 a jak nie ma co łapać to pakuje do buziaka całe rąsie 😁 i paluszkami już pięknie pracuje od jakiegoś czasu... już prawie wcale nie zaciska piąstek 🙂
kupiłam jej matę edukacyjną jakoś przed weekendem... byłam ciekawa czy się nią zainteresuje a mała od razu uśmiech od ucha do ucha i gada do zwierzątek 🤪 a jak się zmęczy to zakrywa sobie oczka pieluszką tetrową i zasypia... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 biedny Pawelek...zdrowka dla niego...ah ta okropna zima niech sie juz skonczy... 😞nie martw sie moze sie do wekendu wykuruje... 😘
U nas tez chorobowo...Gracjan juz lepiej to poszedl dzis do przedszkola ale Miłoszek biedulek ma taki katar ze szok,meczy sie okropnie...i moj maz gardlo zawalone jesc i pic nie moze...pewnie angina i skonczy sie na atybiotyku...a jak facet chory to gorzej niz z dzieckiem.. 🤨marudzi 🤨
Goshe z tymi kupami...u nas raz jest dobrze,innym razem za duzo a innym nie moze zrobic...i ciagle sie zastanawiam nad zmiana mleka bo ma bardzo sucha i luszczaca sie skore na glowce i buzi....boje sie ze to objaw alergii na mleko... 🤨i nie wiem co zrobic...jak myslicie...??nie jestem pewna czy to alergia i szkoda mi tak mleka zmieniac w ciemno bo ladnie na tym przybiera i kupy wzglednie sa ok...eh nie mam sie kogo poradzic a ci lekarze to nic nie wiedza tutaj... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę kochane że wam się Panowie rozchorowali to chyba przez te pogody tylko że tak jak jedno w domu zachoruje to i z reguły reszta tez sie załapuje a leki drogie jak diabli najlepiej niech juz
wiosna przyjdzie
powiem wam że byliśmy dzisiaj z mężem chrzest załatwiać i taka przyjemnasc będzie mnie kosztować 150zł (ale ksiadz co łaska ale z reguły tyle sie daje )jego słowa!!!!!!!!!!
i mamy problem z chrzęsną bo jest po ślubie cywilnym a ksiądz że nie ma mowy o takiej chrzęśnie ale sie wkurzyłam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze ale mi gardlo zawalilo 🤨 🤨 chrypke mam taka ze glos trace 🤨 posmarowalam szyje vickWapoRub i owinelam szalikiem , mam nadzieje ze do rana mi pomoze... 🤨wzielam jeszcze paracetamol, jezu oby mnie nie rozebralo 🙃
ta pogoda jest okropna, ja tez chce wiosne 🙂
agatka jak jeszcze ze stówkę sypniesz ksiedzu to chrzestna bedzie cacy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawe co powie na moją chrzestną (w trakcie rozwodu jest 😜)
ale się wkurzyłam przed chwilą!!! wstałam rano małą przewinęłam i nakarmiłam, położyłam do kołyski i nie położyłam się już jak zawsze bo się muszę ogarnąć na zdjęcie szwów i już miałam iść bo widzę że ładnie śpi a tu szwagier się po imprezie zwalił do domu hałasu narobił i ją obudził... 😠 jak mi się nie uda jej za chwile uspać to nie wiem jak ja się umyję bo maruda jest jak się ją obudzi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
slyszalyscie o skokach rozwojowych...

http://www.osesek.pl/wychowanie-i-rozwoj-dziecka/rozwoj-dziecka/1214-skoki-rozwojowe-w-pierwszym-roku-zycia-niemowlecia.html

http://spijmalenstwo.blogspot.co.uk/2013/01/skoki-rozwojowe.html



u nas ciezka nocka...mam dosyc...milosz ciagle dzis placze... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha co łaska ale daje się 150 😁 😁 Ręce opadają.....
My dopiero wstałyśmy....mąż wrócił z pracy o 2 w nocy i dziś ma na 13 więc jesteśmy same całe popołudnie. Moja siostra ma wpaść bo postanowiła zrobić sobie farbę blond i mam Jej nałożyć 😉
A tak to nuuudy. Zawiesiłam Julce w bujaczku skarpetki - grzechotki i drugi dzień już do nich gada 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...