Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niunieczka ja tez tak jak Agatka dzwigam czasem zakupy, czasem cos w domu ciezkiego podniose a nawet wazacego prawie 17kg Oliwierka pieszczocha czasem ponosze chwilke 😁 nic mnie nie ciagnie a rana robi sie coraz jasniejsza choc nadal nie do konca mam tam czucie 🤨
Zeberka ja tez mam tego pieska jeszcze po Oliwierku, jedyna zabawka jaka zostala 😁a wyglada jak nowy 😁
Agatka mnie tez bardzo glowa boli, czuje tak jakby ktos mi jakis chełm sciskal na glowie 🤨 🤨 🤨 nie wiem czy mnie przewialo czy to od kataru 🤨 biore paracetamol ale jak nie przejdzie do jutra to wezme mocne leki na przeziebienie i sie wylecze, malego bede musiala na kilka dni odstawic od cycka, nie ma wyjscia, mam tylko nadzieje ze pokarmu nie strace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to musimy popracować nad naszym Synem 🙂 Trzeba sobie ułatwiac życie bo od tego noszenia i bujania już mi plecy siadają.
Co do rany po CC, ja już zapomniałam, że byłam cięta 😉 Wszystko się pogoiło, tylko jeszcze to dziwne uczucie na bliźnie zostało ale tez już jest lepiej. Nic nie boli nawet przy dźwiganiu.\\
Dziś byliśmy u księdza haha...chrzest załatwiamy. Nie wiem czy nie będzie problemu z chrzestną bo jest po rozwodzie ale należy do tej samej parafii i w przyszłym tygodniu maja \'\'ja sprawdzić\'\' bo teraz bałagan mają w kartach 🙂 Opłata to \'\'co łaska ale dają 100zł\'\'- słowa Księdza 😁
Dobry pomysł z FB 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to może załóżmy grupę na fb? będziemy mogły udostępniać różne ciekawe rzeczy np. linki widoczne tylko dla nas 🙂 mogę się tym zająć 🙂
kurcze ja się do księdza wybieram i się wybrać nie mogę bo akurat mamy porę karmienia jak jest kancelaria otwarta 😜 a chrzestna się właśnie rozwodzi i nie wiem czy się ksiądz zgodzi na taką chrzestną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już po badaniu... ale się zeźliłam!!! byłam przekonana że jesteśmy zapisane na USG i konsultacje tak jak prosiłam przez telefon jak zapisywałam małą a tu się okazała że tylko ją zbadał (trwało to jakieś 15 sekund) i dopiero kazał się zapisać na USG i jeszcze raz przyjechać do niego później 😠
a w recepcji cwaniaki chomikują terminy... najpierw mężowi kobitka powiedziała że nie ma już wolnych na marzec a dopiero jak się wtrąciłam okazało się że ma jeszcze na 13 i 20 😮 o wszystko trzeba się upominać...

zakładać tą grupę na fb czy tylko się do znajomych pozapraszamy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...