Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj nie miałam dzisiaj czasu żeby wejsc do was wczesniej dziewczyny
Malinka i jak twój synek?
dziewczyny ja cwicze z MEL B super sa te cwiczenia fakt bardzo wymecza ale chyba o to chodzi ale cwiczy sie tylko 10min tylko ale codziennie bo z chodakowska nie dawałam rady a z Melka cwiczy mi sie super najgorzej zaczac ale pozniej idzie juz z górki
dzisiaj kacper cały dzien był marudny mi jakis bylismy u lekarza ogólnie wszystko ok tylko gardełko miał podrażnione i dostał syropek a poza tym już mi spiocha mąż się ze mnie dzisiaj nabijał z moich cwiczen ale za miesiac sie zdziwi a co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane...
wczoraj zaczelam do was pisac wieczorem o 22.00 to maly sie przebudzil...i poszlam go uspic i walczyl z lozeczkiem w kocnu padl przytulony do mnie na naszym łozku... 🤨
teraz lezy na macie i gada do zabawek...ciekawe jak dlugo
bylam u lekarza niby jest ok,samo przejdzie...ich podejscie mnie dobija...
ja nie wiem mam pecha z gracjanem tez bylo bardzo ciezko do roku czasu i milosz tez jest taki marudek i placzek... 🤨napisze wiecej pozniej bo juz placze... 🤨oj dziewczyny ja nawet o cwiczeniach nie marze...nie mam czasu,sily,ani checi...a tak chcialam miec super figure na wiosne i chyba nie dam rady... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Malinka ale Ty masz super figurę!!!!!!!! Zakochałam się w Twoich nogach 😜 😜 😜 😜


Dzieki Niunia 😘 😘 😘na szczescie nogi po ciazy sa takie same... 😉gorzej z brzuszkiem...ale jak znajde czas to popracuje nad tym 😉

Umowilam sie z kolezanka co ma synka tydzien starszego...pospacerujemy troche razem i poplotkujemy... 😉
Szkoda ze my nie mozemy sobie wszystkie takiego spotkania zrobic ale by bylo wesolo 😜

Dziewczyny mysle o noszeniu malego w nosidelku...co myslicie na ten temat?
Tu w UK to popularne...widze ze kobitki tak robia...
wczoraj w miescie mlody odwalil mi scene nie chcial lezecw w wozku...musialam go niesc,prowadzic wozek i jeszcze starszego synka pilnowac...i tak wlasnie sobie mysle o nosidelku...mam jedno ale nie jest zbyt wygodne...i boje sie troche o plecy ale czy tak czy siak to i tak malego caly dzien nosze na recach... 😉
Dzis piatek maz do siodmej pracuje i wekend wolny ma ...zamierzam sie wyrwac sama do miasta na jakies zakupy...a niech sie maz zajmie troche malutkim... 🤪

Nocka taka sobie...powtarzam sobie ze wiecej dzieci nie chce...zbyt nerwowa jestem...wiec odchowam dwojke a potem Majorca hihi 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia ja to cwicze dosłownie od paru dni wiec narazie ja tam nie widze szczególnie jakis efektów juz
moze to jeszcze za wczesnie
Malinka super przyda Ci sie takie wyjscie i kup sobie cos ładnego 🙂
a Zeberko my też planujemy kupic nosidełko ale to na lato dopiero
mały dzisiaj mój jak usnoł o 21 to spał do 5.30 🤪 🤪
ale mi zrobił nie spodzianke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak mi się dzisiaj nic nie chce 😮
nawet na spacer nie poszłam... aż mi głupio ☺️
tylko sobie na raty sprzątam bo położna ma nas odwiedzić tak prywatnie bardziej bo jej synowa w ciąży jest i chce ciążowe ubrania pożyczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nosidelko kupuje i to jakos w kwietniu jak tylko cieplej sie zrobi 🙂 mam juz 2 upatrzone 🙂 i spacerowke tez juz znalazlam idealną 😁 tez w kwietniu kupujemy 🙂
Niunia BRAWO!! wytrzymalas caly skalpel chodakowskiej, niezle 😁
ja jutro tez ide na zakupy ale z moimi ogonkami hehehe niestety :/ spodnie to pewnie 2 minuty bede mierzyc 😠, dzieciakom rzeczy na wiosne trzeba kupic, mąż narazie z ta szyną ledwo sie rusza 😲 🤨 caly dom na mojej glowie ehh 🙃
a Fabianek to dzisiaj caly dzien na raczkach spedzil 😲 😲 co go odlozylam do bujaka, na mate, do lozeczka , wózka no gdziekolwiek to od razu ryk 😲 😲 dramat naprawde i spal tylko 2 razy po godzinie na calutki dzien bez zadnej drzemki 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja. Jasiek dziś bije rekordy w spaniu 🙂 wstał rano o 7, o 9 zrobił 1h drzemki w huśtawce, później 2h na spacerze od 12 do 14 następnie zasnął o 16 na 1h, obudził się, pogadał około godzinki, zjadł mleko i zasnął o 19. Mieliśmy go wykąpać ale jak go przebierałam to nawet się nie przebudził no i śpi w łożeczku. Fajnie, ale ciekawe co to będzie w nocy...aż się boję 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Ila chociaż sobie troszkę odpoczęłaś dzisiaj tylko faktycznie tak jak mówisz ciekawe czy w nocy będzie Ci spał
ja swojemu juz od godz 18 nie daje spać do 21 na siłę go nie raz przetrzymuje ale za to później mi śpiocha
oj ja tez muszę wybrać się na jakieś zakupy wiosenne małemu jakaś kurteczkę trzeba kupić zastanawiam sie jakie butki mu kupić bo wiadomo ze chodzić jeszcze nie będzie no ale w samych skarpetkach to chyba tak nie bardzo tym bardziej ze na majówkę jedziemy w góry
Gosia kurde dzielna z Ciebie kobitka 2 dzieci i maż na razie nie pomaga super kochana
ej powiem wam dziewczyny ze znowu mi tak cholernie dopisuje apetyt że jej staram się nie jeść tyle a w zasadzie to bardziej mnie ciągnie do słodkiego 😠 kurcze i co z tym zrobic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉
jak tam zapowiada sie wam sobota kochane?
ja dzisiaj zostaje sama z Kacperkiem bo mąz na południe do pracy idzie aczkolwiek jakoś sie ciesze bo za długo z mężulkiem nie mogę przebywać bo mnie zaczyna drażnić 😁 🙃
dzisiaj rano ganialiśmy sie w kolo ławy bo mi zabrał pilot 🙃 🙃 a Kacperek siedział w bujaku i patrzał na nas jak na wariatów 😜 😁
dzisiaj mało mi gdzieś spał w nocy budził mi sie w miarę często co teraz sie raczej nie zdarza a i powiem wam że odkąd ćwiczę to znowu mam taki apetyt a moje chłopisko ostatnio mnie pizza szczuł 🙃
ILA jak twoj maluszek przespal noc ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaś obudził się o 23:30 zjadł i spał do 4 a następnie do 6 ale wzięliśmy Go do nas do łóżka i pospał jeszcze godzinkę 🙂 więc ustanowił rekord 😁
A teraz też po spacerku dalej śpi na balkonie 😉

Ja dziś z mężem nie gadam 😁 Wkurzał mnie od rana to strzeliłam focha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tez pogoda piekna tzn pol dnia sloneczko swieci a drugie pol lekki deszczyk i tęcza 😁 juz tyle kwiatuszkow wyrosło, przebisniegi i krokusiki 😁 wiosna idzie jak nic 🙂
bylam z dziecmi na zakupach wiosennych i kurde moj Oli to jak baba normalnie sie zachowuje, co chce mu kupic to mu sie nie podoba i jeszcze z tekstem do mnie: "dobra to kup ale sama bedziesz w tym chodzic" 😮 😮 😮 🤔 🙃 dobrze ze Fabianek nie protestuje heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane
Gosha zaczynaja sie małe foszki a zobaczysz co bedzie jak zacznie dziewczyny sprowadzac 🙂
my dzisiaj mielismy bardzo aktywna niedzele od rana cos było do zrobienia pozniej bylismy w gosciach mezulek sobie galancie łykna 🙂 ale raz na kiedys to niech mu bedzie 🙂 ogolnie jestem dzisiaj gdzies przemeczona jutro wyjde i sie odezwe buziaki sorki za błedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostatnio gdzieś tu taka cisza dziewczynki gdzie wy sie podziewacie 🙃
malutki mój śpiocha sobie gdzieś sie dzisiaj nie wyspałam budziłam się często a to za gorąco mi było albo za zimno mężulek chrapał jak niedźwiedź 😠
chciałam go posunąć i go łózka zrzuciłam 🤪 🙃 ale był zły hihi
a poz tym to co poniedziałek dzisiaj znowu icały tydz ień przed nami buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ja tez sie nie wyspalam dzisiaj:/ malenki jak o 19 zasnął to o 22 go nakarmilam jeszcze bo sie lekko wiercił i myslalam ze do 5 rano bede sobie spac spokojnie ale wiadomo to by bylo zbyt kolorowo 😁 tak wiec mialam pobudki co 2h dzisiaj i jescze Oli o 3.00 sie obudzil i nie mogl zasnąć ehh ledwo zyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatko rozwaliłaś mnie 🤪 jak można chłopa z łóżka zwalić?! 🤪 🤪 🤪

A moja malutka wczoraj wieczorem i dzisiaj po 10 miała jakieś napady histerii 😮 kompletnie nie wiem o co chodziło ale dosłownie nie mogłam jej uspokoić... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...