Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
My jutro mamy szczepienie, na samą myśl mam łzy w oczach. Ale będzie płacz, już to widzę 🤔

A odnośnie ciąży....mój Mąż stwierdził, że znowu jestem 🙃 Okres spóźnia mi się 5 dzień ale pocieszam się, że po ciąży tak może być 😜 10.03 mam lekarza.
Rok temu 23.03 Mąż dostał w prezencie na urodziny pozytywny test ciążowy...czyżby teraz też miał dostać? haha A tak serio to nie wiem czy bym się cieszyła, chciałam chociaż rok odpocząć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja podejrzewam ze sama sobie zaszkodzilam...zjadlam witaminy przeciw wypadaniu wlosow na pusty żoładek....a potem dopiero obiad a ta tabletka dosyc spora....zawsze mialam problem z łykaniem tabletek bo zaraz mi ciezko na żołądku...teraz juz ok na szczescie...
dzieci spia na szczescie mam dosyc
mąż mnie wkurzyl i gracjan dobił...wiec ide zaraz spac i oby noc mnie nie wykonczyla jeszcze... 🤨my 3marca na szczepienie 😞
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobitki
Niuneczka wstaw zdj.tej torby
nie było mnie tu maks z 2 dni i co ja tu wyczytuje kochane czyżbyście za pare miesiecy spodziewały sie dzidziusi 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
robcie testy i piszcie jaki wynik 😉
a jak juz jesteśmy w tym temacie to kiedy planujecie następne ?bo ja to chyba dopiero za 7/8 lat
dzisiaj miałam ciężka noc Kacper obudził sie o 2 usnuł przed 4 i po 5 juz znowu nie spał i dopiero po 8 rano zjadł i usnuł chciałam iść jeszcze się położyć no ale tak mały spi na raty wiec nie ma sensu sie kłaść
wogóle to mnie mąz wkurzył wczoraj na wiosnę trzeba od świeżyć salon i czeka nas malowanko i chciałam trochę zaszaleć w kolorach nie wiem może potrzebuje jakiejś ostrzejszej zmiany w domu myślałam jeszcze o zmianie mebli w kuchni jakby nam fundusze na to pozwoliły a ten a po co a na co no taki dziadek się z niego zrobił ze brak słów doslownie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agatka nic nie mow moj tez maruda sie zrobil jak nie wiem...na gracjana co chwile sie drze.Wczoraj sie z nim ostro o to poklucilam.... 😠wogole to mnie wkurza bo mnie ogranicza...o glupie podciecie wlosow robil halas bo z dwojka mial zostac ale ja sie uparlam i koniec... 😠wogole to mi mowi ze koniec z samotnymi wyjsciami gdziekolwiek...nosz k..a mac a co ja jego niewolnica...wiecie co boje sie ze przez te jego zaborczosc jak dzieciaki podrosna to nie wytrzymam i odejde... 😞
A milosz tez cos kiepsko dzis spal chyba go kupka meczyla...teraz tez cos marudny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też robiłam test w męża urodziny 🙂 ale miał prezent.... 🙂 🙂 🙂 w tym roku niestety nie będzie miał takiego 😁
to róbcie testy ale rzeczywiście może być nieregularny okres po porodzie 🙂
Malinka nie daj się ! masz prawo wyjść... a jak mąż zostawia Ciebie na całe dni z dwójką dzieci to jest ok ???? ehh...
Agatka zmieniaj jak tylko masz fundusze bo potem możesz nie mieć okazji i będziesz żałowała 🙂
My pospałyśmy do 10 🙂 Teraz Julka w bujaczku ściąga rękami maskotki z pałąka i właśnie dorwała lwa i go przytula 🙂
Kupiłam wczoraj w księgarni taki album dziecka i zaczęłam uzupełniać wczoraj. Świetnie zrobiony jest. Będzie miała na pamiątkę bo wpisuje się tam np. Kiedy rodzice dowiedzieli się o ciąży, jakie imiona wymyślali, czy znali płeć, dane po urodzeniu: wzrost, waga, znak zodiaku, kto odwiedził, jak rodzice się poznali, pierwszy uśmiech, spacer, słowo itd... Książka gruba więc będę miała zajęcie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Ja też robiłam test w męża urodziny 🙂 ale miał prezent.... 🙂 🙂 🙂 w tym roku niestety nie będzie miał takiego 😁
to róbcie testy ale rzeczywiście może być nieregularny okres po porodzie 🙂
Malinka nie daj się ! masz prawo wyjść... a jak mąż zostawia Ciebie na całe dni z dwójką dzieci to jest ok ???? ehh...
Agatka zmieniaj jak tylko masz fundusze bo potem możesz nie mieć okazji i będziesz żałowała 🙂
My pospałyśmy do 10 🙂 Teraz Julka w bujaczku ściąga rękami maskotki z pałąka i właśnie dorwała lwa i go przytula 🙂
Kupiłam wczoraj w księgarni taki album dziecka i zaczęłam uzupełniać wczoraj. Świetnie zrobiony jest. Będzie miała na pamiątkę bo wpisuje się tam np. Kiedy rodzice dowiedzieli się o ciąży, jakie imiona wymyślali, czy znali płeć, dane po urodzeniu: wzrost, waga, znak zodiaku, kto odwiedził, jak rodzice się poznali, pierwszy uśmiech, spacer, słowo itd... Książka gruba więc będę miała zajęcie 😁 😁


kurde a ja chyba dostalam okres...a przeciez mialam tydzien temu eh...wszystko po ciazy poprzestawiane... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jeszcze nie miała okresu :P
idę dzisiaj na wizytę kontrolną... mam nadzieje że po tym krwiaku już tylko wspomnienie zostało... i muszę lekarza poprosić o jakieś pigułki. a za rok-dwa... kto wie? może się pochwalę znowu dwiema kreseczkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinka24 napisał(a):
iskierka napisał(a):
ja sobie wymarzylam parke 🙂


ja tez ale nie udalo sie i mam dwoch łobuziaków 🤪 🤪 🤪


i ja tez ale tez sie nie udalo heh a 3 raz probowac napewno nie bede 😁 3 facetow w domu wystarczy a znajac moje szczescie kolejny szkrab tez bylby plci meskiej heh bo w beckhamow bawic sie nie zamierzam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
malinka24 napisał(a):
iskierka napisał(a):
ja sobie wymarzylam parke 🙂


ja tez ale nie udalo sie i mam dwoch łobuziaków 🤪 🤪 🤪


i ja tez ale tez sie nie udalo heh a 3 raz probowac napewno nie bede 😁 3 facetow w domu wystarczy a znajac moje szczescie kolejny szkrab tez bylby plci meskiej heh bo w beckhamow bawic sie nie zamierzam 🙃


hihi mam dwie kolezanki co probowaly do trzech razy...i co,,,maja trzech synow 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj malutki tez jak lezy na macie to wyciaga lapki do zabaweczek ale są za wysoko i nie moze ich dostac 😁
Fabianus po szczepieniu nie ma zadnych objawow uff super 🙂 a nocka poprostu boska tylko o 2.00 na jedzonko pobudka a pozniej dopiero o 7, tak jak mam budzik nastawiony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinka24 napisał(a):
goshe napisał(a):
malinka24 napisał(a):
iskierka napisał(a):
ja sobie wymarzylam parke 🙂


ja tez ale nie udalo sie i mam dwoch łobuziaków 🤪 🤪 🤪


i ja tez ale tez sie nie udalo heh a 3 raz probowac napewno nie bede 😁 3 facetow w domu wystarczy a znajac moje szczescie kolejny szkrab tez bylby plci meskiej heh bo w beckhamow bawic sie nie zamierzam 🙃


hihi mam dwie kolezanki co probowaly do trzech razy...i co,,,maja trzech synow 🤪 🤪 🤪

dobrze że moi rodzice się nie poddali bo też chcieli córkę a mam dwóch starszych braci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Wczoraj mieliśmy szczepienie. Jasiek pogadał sobie z doktorem 🙂 Był taki radosny aż do pierwszego ukłucia 🤨 Tak mi Go szkoda było, że sama miałam łzy w oczach...
W nocy miał gorączkę i trochę się bałam bo okropnie się wiercił i kwękał ale podałam mu kropelki na paracetamolu i przeszło. Rano też był gorący więc dostał drugą dawkę.
Dziś ogólnie jest bardzo nieznośny i marudny, mam nadzieję, że to szybko minie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze moj malutki cos strasznie sie dzisiaj rzuca jak spi 🤨 niby go brzuszek nie boli, gorzej tez je od kilku dni... 🤨 slini sie strasznie, wklada cale raczki do buzki albo paluszka i tak jakby masuje sobie dziaselka na dole, dzisiaj to nawet kolderke zaczął grysc 🙂 a i zauwazylam ze ma takie 2 wglebienia na dziaslach w miejscach jedynek, cos takiego pamietam jak Oliwierkowi zabki pierwsze wychodzily ale kurcze Oli mial 10 miesieczy jak wyszly a Fabianek ma dopiero 3,5...nie wierze ze to moga byc juz ząbki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe moja Julka też się ślini strasznie i wpycha do buzi wszystko co popadnie... potrafi sobie całą pięść wcisnąć aż Ją szarpie na wymioty....oprócz tego wsadza do buzi śliniaczek, pieluchę, wszystkie zabawki i nawet moje palce. Dziś mąż nie założył Jej śliniaczka i po 15 minutach miała całe body mokre 🙂 pytałam na ostatniej wizycie lekarki czy to już zęby więc sprawdziła i powiedziała, że nie i że to byłoby za wcześnie i że zęby po skończonym 4 miesiącu mogą najwcześniej zacząć wychodzić. Ale skoro Fabianek ma 3,5 już to kto wie...może coś zaczyna Mu tam przeszkadzać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe mojemu gracjanowi pierwszy zabek wyszedl jak mial 3,5msc...wiec twojemu moze zabki ida... 😉
Milosz narazie raczki pcha do buzi i troszke zaczyna sie slinic...ciekawe jak u niego bedzie z zebami bo u gracjana to szly jak burza... 🤨
My dzis na szczepienie idziemy,boje sie bo ide z dwojka bo nie mam z kim gracjana zostawic... 🤨dzwonilam do naszego pediatry z polski ...bo miloszek ma sucha,luszczaca sie skore,placze przy jedzeniu i ma wysypke i potwierdzil ze moze byc to alergia na mleko... 🤨pogadam dzis z lekarzem o zmianie mleczka na bebilon pepti...bo jest tu podobno ale tylko na recepte.... 🤨najlepsze jest to ze wtedy jest za darmo...jeden plus zmiany mleka 🤨ale najwazniejsze zeby malutki sie nie meczyl a pieniadze sa nie wazne... 🤨
Nie mam humoru ostatnio..jestem ciagle zmeczona i zla...maly budzi sie co chwile w nocy z krzykiem i nie wiem o co mu chodzi,moze rzeczywiscie brzuszek go boli 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe pisałaś ostatnio, że Fabianek wyciąga rączki do zabawek w bujaczku i nie dostaje, nasza Julka też nie dostaje tych które są w bujaczku ale kupiliśmy Jej z Lamaze takiego lwa http://www.lamazetoys.co.uk/lamaze-p--g-logan-the-lion-toy-116-p.asp, którego wieszamy na pałąku i on ma kółeczka i kwiatuszka i za nie chwyta 🙂 oprócz tego kupiliśmy Jej też z Lamaze taką zabawkę składającą się z kółeczek http://www.lamazetoys.co.uk/lamaze-monkey-link-toy-set-66-p.asp i to też Jej tam wieszamy 🙂 targa za te kółka i chce za wszelką cenę do buzi wsadzić. Kółka są takie chropowate więc na dziąsła idealne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka bedzie dobrze 🙂 daj znac jak poszlo szczepienie...Powiem Ci ze moj Oli to bardzo nie lubi jak Fabianek placze 🤨
Zeberka moj ma po Oliwierku podobne zabawki 🙂 ale najbardziej lubi ta pilke
http://www.amazon.de/HCM-Kinzel-81024-Oball-original/dp/B005FJ84EA/ref=sr_1_1?s=toys&ie=UTF8&qid=1393848268&sr=1-1&keywords=oball
i taka grzechotke
http://www.amazon.de/Mattel-Y3621-Fisher-Price-Fu%C3%9Fball-Spielring-Rassel/dp/B008N64X60/ref=sr_1_37?s=toys&ie=UTF8&qid=1393848372&sr=1-37&keywords=fisher+price
Bylam dzisiaj u dentystki i jeszcze raz tylko i kanalowka skonczona 😁 teraz mi znieczulenie puszcza brrr ale to dziwne uczucie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...