Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam,
wczoraj zrobiłam test - są dwie kreseczki 🤪
z moich wyliczeń wychodzi, że urodzę w listopadzie, ale potwierdzę to w czwartek u lekarza i dam znać.
Byłam na brzuszku z sierpnióweczkami 2011 - mam 1,5 roczną córeczkę Anię, z sentymentem wracam na to forum. Może któraś sierpnióweczka też dołączy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem po wizycie. Sytuacja podobna jak przy mojej pierwszej ciąży (którą straciłam w 7-8 tygodniu). Lekarz nie kazał się jeszcze cieszyć, dopiero za 4 tygodnie powie coś konkretnego. Na razie wg USG termin wyszedł na 21 listopada - 5 dni później niż wg miesiączki. Mówił, że może owulacja była później, bo u mnie to zawsze różnie bywa. Dostałam duphaston na podtrzymanie, ale pozwolił mi dokarmiać Anię cycem (karmię tylko przed snem i daję jej "pomymlać" w nocy jak płacze przez sen).
Natalia, mam nadzieję, że wkrótce ktoś do nas jeszcze dołączy...
Pozdrawiam, Magda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 😉dolaczam do was i ja ....test pozytywny...z moich obliczen powinnam sie zalapac na koniec listopada... 🙂teraz musze potwierdzic ciaze u ginekologa ale troszke jeszcze poczekam...bo to dopiero poczatek... 😜oby tylko ciaza sie zdrowo rozwijala, to najwazniejsze.... 🤨tego tez wam zycze 🙂mam juz synka z pazdziernika 2009...bedzie roznica prawie rowne cztery lata.... 🙂pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Właśnie zrobiłam test i wyszły 2 kreseczki tyle, że jedna jest bardzo słaba chyba za wcześnie zrobiłam test 😁 powtórzę za 2 dni jak wyjdą znowu 2 kreski to dołączę do grona listopadówek 🙂
malinka24 ja też mam już synka z 2009 roku tyle, że z sierpnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 🙂 🙂
Goshe pamietam cie i wasze forum ...jak moje przycichlo to wasze podczytywalam czasami... ☺️ ☺️ ☺️ale widze ze i u was juz nikogo nie ma... 🤨daj znac jak tam sytuacja 🙂
pozdrawiam was bardzo i lece do pracy... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Ja również mogę pochwalić się dwoma kreseczkami 🙂 To moja pierwsza i wyczekana ciąża więc jestem prze-szczęśliwa. Wg moich obliczeń, termin to koniec listopada początek grudnia.
W przyszłym tygodniu wybieram się do lekarza, nie sądzicie, że to za wcześnie?
Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂Ilia mysle ze to dosyc wczesnie...ale lekarz powinien juz potwierdzic ciaze... 🙂ja czekam tak do 7-8tyg zeby isc i zobaczyc czy serduszko bije... 🙂mam nadzieje ze wytrzymam jeszcze te kilka tygodni... 😉gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka, dziękuję za odpowiedź 🙂
Słyszałam, że nawet do 6-ego tygodnia lekarz może nie stwierdzić ciąży, jeszcze za wcześnie.
Chyba faktycznie odczekam jeszcze troszkę, wg mnie to 4 tydzień więc pożyję jeszcze z 2 w niepewności...jak wytrzymam oczywiście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilia ja w pierwszej ciazy bylam u lekarza w 6 tc i juz widac bylo pęcherzyk 🙂 takze mozesz isc spróbowac 😁 jak nie wytrzymasz dłuzej 🙂
Kurcze ja tez juz nie moge wytrzymac zby zrobic ten drugi test ale raczej jestem w ciązy 🙂termin tez wychodzi mi na koniec listopada 28-30 listopad
malinka24 nasze forum ucichlo bo przenioslysmy sie na mamusie.net lecz i tam ucichło heh ale wciaz mamy kontakt na facebooku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂Dokladnie IIlka mozesz sprobowac w 6tygodniu... 🙂 🙂 🙂a noz juz bedzie widac 🙂ja szykuje sie do pracy... 😞ale mi sie nie chce...eh musze wytrzymac do 13tyg i dopiero im powiedziec...bo wczesniej moga mnie wyrzucic...bo pracuje przez agencje pracy tymczasowej i to w dodatku w Anglii...boje sie jak to bedzie... 😞pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! 🙂
Co do ciąży to raczej wątpliwości nie mam no ale korci mnie by to potwierdzić - zobaczyć 🙂 Zmieniło się moje samopoczucie, szczególnie rano 🙂 no i te humorki, na szczęście mój facet jest wyrozumiały 🙂 Więc dam sobie jeszcze 2 tygodnie.
A co do pracy...niedawno dostałam umowę na nieokreślony więc jeden problem z głowy 🙂
Malinka, długo jesteś w Anglii? Podobno tam po roku prace są super socjale?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,
czekalam az sie pojawicie kochane listopadoweczki 🙂
ja mam termin na koniec pazdzernika ale kto wie... 😉 moze byc i listopad 😉
mam juz synka 15 miesiecznego, jestem grudniowka 2011 🙂)
existance - dlugo karmisz, gratulacje! moj maly zaczal mnie gryzc strasznie jak mal rok i oboje sobie dalismy spokoj 😉
widze ze tu tez duzo doswiadczonych mam 🙂
w 6t1d u nas bylo widac juz bijce serduszko i to jest bardzo fajny czas na usg 🙂 wczesniej nie poszlam, bo moja gin byla na urlopie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie byłam cierpliwa i zaraz jak test wyszedł pozytywny to poleciałam do lekarza hehe
No i kazał mi przyjść po 3 tygodniach, bo było za wcześnie:p
Czyli idę zaraz po świętach, już się nie mogę doczekać 🙂
Według moich obliczeń wychodzi 15 listopada.
existence - trzymam za Was kciuki, wszystko będzie dobrze 🙂
solenizantka - to między naszymi maluszkami jest tylko miesiąc różnicy bo mój Nikoś ze stycznia 2012 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia_149 napisał(a):

solenizantka - to między naszymi maluszkami jest tylko miesiąc różnicy bo mój Nikoś ze stycznia 2012 🙂

mysle ze nawet niecaly miesiac bo moj maly urodzil sie 26.12.11, a termin mialalm na 31.12.11 wiec maly wlos i tez bylby styczniowy 🙂
teraz mam podobnie z tym terminem, z OM na 28.10.13 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 no i wyszły mi 2 mocne krechy 😁 do lekarza pojde w Polsce tydzien po swietach zeby potwierdzic, bo ogolnie mieszkam w Niemczech wiec jak wrocimy w polowie kwietnia to tutaj bede chodzic 🙂
Co do samopoczucia to strasznie jestem rozdrażniona i nie moge sie na niczym skupic ale jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilia napisał(a):
Hej dziewczyny! 🙂
Co do ciąży to raczej wątpliwości nie mam no ale korci mnie by to potwierdzić - zobaczyć 🙂 Zmieniło się moje samopoczucie, szczególnie rano 🙂 no i te humorki, na szczęście mój facet jest wyrozumiały 🙂 Więc dam sobie jeszcze 2 tygodnie.
A co do pracy...niedawno dostałam umowę na nieokreślony więc jeden problem z głowy 🙂
Malinka, długo jesteś w Anglii? Podobno tam po roku prace są super socjale?



Juz 3lata ponad jestem 🙂eh co do tych socjali to juz nie te czasy...ja juz dawno nic nie dostaje...pozmienialo sie wszystko...jak nie zapracujesz tonie bedziesz miec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goshe 🙂 🙂 🙂super 🙂 🙂 🙂gratulacje... 🙂 🙂 🙂a ja sie martwie bo brzuch mnie boli... 😞 😞 😞tez tak macie... 😞 😞 😞?
wczesniej przed ostatnio ciaza dwa razy poronilam i boje sie teraz... 😞moja gin z Pl twierdzi ze powinnam brac duphaston na podtrzymanie...ale tu tego nie daja...a nie mam kogo poprosic zeby mi ktos przyslal z pl...bo nie bardzo che komukolwiek mowic o ciazy... 😞moj maz mnie wkurzyl...! 😠 😠 😠wogole chyba hormony we mnie buzuja bo co chwile krzycze i ryczec mi sie chce...pieknie sie zaczyna... 🤨 🤨 🤨pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was brzuszki 🙂
Nie wiem ci się ze mną dzieje, przy każdym dotknięciu poduszki czy czegoś miękkiego zasypiam jak mis koala, najgorzej jest w pracy, tam nawet poduszki mi nie trzeba 🙂 Mam nadzieję, że ten stan nie potrwa długo 🙂

Malinka, zmartwiłaś mnie 😞 Jestem gotowa wysłać Ci te tabletki ale problem w tym ze są na receptę.
Z drugiej strony jestem przekonana, że tam tez jest jakiś odpowiednik. Nie możesz iść tam do lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilia lekarze tu twierdza ze ciaza do 12 tyg...to albo sie utrzyma albo nie...selekcja naturalna... 😞ale nic bede musiala tesciowej powiedziec o ciazy i zeby moja recepte odebrala...wykupila leki i wyslala...eh jak ja sie nie lubie jej prosic...ale w takiej sprawie nie mam wyjscia... 😞moze ja tez po prostu troszke przesadzam...wyolbrzymiam...ale mam zle doswiadczenia...a w pracy tez mnie nie oszczedzaja...denerwuja itp...a narazie nic nie moge im powiedziec... 🤨teraz jak w domku siedze tojest o niebo lepiej,staram sie odpoczywac i nie denerwowac... 😉dzieki wielkie za troske 🙂 🙂 🙂to bardzo mile 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinka bedzie ok nie martw sie na zapas...choc teraz jestes strasznie wyczulona wiadomo...
mi tam sie spac nie chce mam za to kłopoty ze snem w nocy budze sie i nie moge spac ok 2-3h dramat choc w dzien jestem pełna energii 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Popieram, nie ma się co martwić, wiadomo, że w naszym stanie wszystko wyolbrzymiamy i przesadzamy. Staraj się myśleć pozytywnie i wcale nie bój się kogoś prosić o pomoc jeśli jej faktycznie potrzebujesz.

Dziewczyny, teraz troszkę z innej beczki....
Co sądzicie o aktywnym trybie życia na tym etapie, mam na myśli wysiłek fizyczny, lekki trening itp
Niedawno często trenowałam i zaczyna mi tego brakować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...