Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Goshe ale numer!!! 😁 😁 trzymam kciuki!!
ja jestem po ktg ale nic z tego 🙂 wczoraj wieczorem skurcze były mocne i dużo ale minęły 🙂
dziewczyna obok mnie z ktg poszła na porodówkę 😁


Mnie w nocy tez skurcze meczyly... 🤨moj mowi co tak jeczysz?he...juz wyczulony na kazde moje westchnienie... 😉ale skurcze minely...wstalam i jem sniadanie a zaraz sie biore za odkurzanie... 😉
Wszyscy sie mnie pytaja kiedy rodzisz...uwielbiam to pytanie 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie męczyło, męczyło i nic... 🙂
w sumie do piątku jest jeszcze trochę czasu 😜
w środę mam wizytę ostatnią u mojej ginekolog, zobaczymy co powie 😉
skonsultowałam w szpitalu (przy okazji ktg) swoją morfologię bo wyszło mi pełno odchyleń od normy ale lekarz stwierdził, że jest ok 🙂
Mój mąż upiekł całą blachę W-Zki i mnie kusi teraz z lodówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Malwa może akurat się uda i już zostaniesz 🙂 🙂 🙂 planowane cesarki robią zwykle wcześniej więc się nie daj wyrzucić 😁

Zeberka właśnie boję się że powie mi tak jak w tamten wtorek że : łożysko nie do końca dojrzałe , że neonatolodzy powiedzą żę za wcześnie cesarka 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem...ale jak miałoby to zaszkodzić Maluszkowi to musisz wytrzymać...
cesarka i tak jest już dużym szokiem dla takiego bobasa, którego wyciąga się na świat nagle i On na to nie jest zupełnie gotowy...
nie zostaje nam nic innego jak zaufać lekarzom, że wiedzą co robią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu cichutko. 🤨ktora rodzi jeszcze?Goshe juz pewnie po 😉ciekawe czy zdazyla z ta cesarka... 🤨
Ja odkurzyłam,wstawiłam pranie i padłam na sofe...gdzie moje siły... 🤨jeszcze zaraz pomyje naczynia.Co tu robic?pozniej wstawie jakis obiad 🙂
NUDA.... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂
No to ładną goshe miała niespodziankę hehe pewnie już maleństwo na świecie 🤪
No to mam nadzieję, że teraz się zacznie 🙂
Ja po wizycie jestem i myślałam, że do domu nie dojdę, zawsze samochodem bo to kawał drogi, parę kilometrów, a dziś na piecho i jeszcze na zakupach po drodze byłam...
na ktg miałam dwa mocne skurcze (których nie czułam nawet) i szyjkę mam lekko skróconą a poza tym spokój. Mam się stawić w czwartek i wtedy pewnie na oddział mnie wyśle już.
Oj też nie lubię tych komentarzy: o jej a Ty jeszcze nie urodziłaś?! A zwłaszcza pań z przedszkola, dwa razy dziennie przeżywają 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to tak 🙂 Fabianus ur. sie o 10:46 🙂 oczywiscie przez cc, ma 52cm wazy 3400 i 10p apgar 😁 takze jest super 😁 jest sliczny i slodki i poplakuje szkoda mi go lezy w lozeczku obok mnie ale nie mige go wziac bo sie jeszvze telepie z nerwow heh
no zrobil nam niespodzianke nie powiem hehe a najbardziej Michalowi bo on dzisiaj tez ma urodziny 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
no to tak 🙂 Fabianus ur. sie o 10:46 🙂 oczywiscie przez cc, ma 52cm wazy 3400 i 10p apgar 😁 takze jest super 😁 jest sliczny i slodki i poplakuje szkoda mi go lezy w lozeczku obok mnie ale nie mige go wziac bo sie jeszvze telepie z nerwow heh
no zrobil nam niespodzianke nie powiem hehe a najbardziej Michalowi bo on dzisiaj tez ma urodziny 😁 😁


Super Goshe ze z Fabiankiem wszystko ok...i ze u ciebie tez dobrze... 🙂 🙂 🙂gratulacje 🙂 🙂 🙂
To rzeczywiscie twoj Michal ma niespodzianke...bedziecie obchodzic podwojne urodziny 🙂 🙂 🙂
Czekamy na fotke 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ,

Gratuluję wszystkim mamusiom, które już tulą swoje maleństwa.

ja tylko pozwolę sobie zameldować, że jeszcze jestem w dwupaku. Małej coś się nie śpieszy. Jak do czwartku nie urodzę, to mam się zgłosić z samego rana do szpitala i poród będzie wywoływany, także do końca tygodnia na pewno dołączę do grona szczęśliwych mam 🙂

Trzymam kciuki za wszystkie kobietki, które też czekają na rozwiązanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...