Skocz do zawartości

alkohol w czekoladce | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AnetaBubu napisał:
Toja każdy ma swoje zdanie i jak ktoś ma inne to ja nie nazywam go "myślacym inaczej,które wydziwiaja" jak Ty nazwałaś mnie i Anulkę7, to my pisałyśmy o tym kloszu.


Jeśli chodzi o klosz to w Waszych wypowiedziach tyczył się osób, które takiej czekoladki z alkoholem nie zjedzą, czyli między innymi mnie i kilku dziewczyn które mają podobne przekonanie do mojego. To my według Was przesadzamy - nazwałam to wydziwianiem.

W takiej jednej głupiej czekoladce jest tyle samo alkoholu co w jednej głupiej łyżeczce syropu na kaszel np. Pini, a taki syropek pani w aptece odradzi. Stąd moje zastanowienie nad tematem.

I szczerze mówiąc mam wrażenie że moja postawa i podobne do niej zostały tutaj potraktowane z brakiem tolerancji. A nie odwrotnie.

Napewno moją intencją nie było sprawienie nikomu przykrości, jeśli tak zostały odebrane moje wypowiedzi, przykro mi.



Margherito, jeśli źle zrozumiałam Twoją powiększoną czcionkę z pozdrowieniami, przepraszam. Takie niestety są skutki zakłóceń w komunikacji jedynie pisemnej. Pozdrawiam więc ciepło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, niech każda robi co uważa za słuszne jak ktoś chce zjeść batonika czy cukierka z wódka niech je, a jeśli ktoś uważa, że to szkodzi niech nie je!!!
Az się niedobrze robi jak się czyta te posty pełne złośliwości! Nikomu to dobrze nie zrobi, i w żaden sposób nie wpłynie się na czyjeś poglądy. To FORUM to miejsce na wzajemne porady, wspieranie się, podnoszenie na duchu, ja do tego tak podchodzę bynajmniej....

Sorki za te OSTRE słowa ale nie potrafię zrozumieć jak dorosłe przyszłe mamy zawracają sobie głowę spieraniem się o głupiego cukierka czy mleko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
willsonka napisał:
Dziewczyny, niech każda robi co uważa za słuszne jak ktoś chce zjeść batonika czy cukierka z wódka niech je, a jeśli ktoś uważa, że to szkodzi niech nie je!!!
Az się niedobrze robi jak się czyta te posty pełne złośliwości! Nikomu to dobrze nie zrobi, i w żaden sposób nie wpłynie się na czyjeś poglądy. To FORUM to miejsce na wzajemne porady, wspieranie się, podnoszenie na duchu, ja do tego tak podchodzę bynajmniej....

Sorki za te OSTRE słowa ale nie potrafię zrozumieć jak dorosłe przyszłe mamy zawracają sobie głowę spieraniem się o głupiego cukierka czy mleko!

Oklask dla Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiadomo było że taki temat tak się skończy 🙂 Nie bijmy się kobity- ja tu lubię wchodzić i czytac nowe posty, lubię dzielić sie z Wami smutkami i radosciami ciązy i chcę żeby tak nadal było- myślę że żadna z nas nie ma tak naprawdę ochoty targać się za włosy 🤪
Każda wie podświadomie co jest dobre dla niej i dla jej Maleństwa i niech tak zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh, jakie targanie za włosy??? ja tu miałam istny ubaw:laugh: az mały w brzuchu skakał gdy czytałam posty mezowi i prawie płakałam ze smiechu- juz sam temat postu wydal sie komiczny a odpowiedzi pod koniec sprawialy,ze mialam lzy w oczach ze smiechu!!! pozdrawiam wszystkie wesole przyszle i obecne juz mamusie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebo napisał:
heh, jakie targanie za włosy??? ja tu miałam istny ubaw:laugh: az mały w brzuchu skakał gdy czytałam posty mezowi i prawie płakałam ze smiechu- juz sam temat postu wydal sie komiczny a odpowiedzi pod koniec sprawialy,ze mialam lzy w oczach ze smiechu!!! pozdrawiam wszystkie wesole przyszle i obecne juz mamusie!!!


Dokładnie 🙂 Niebo

Jak się ma dystans to mozna się śmiać ze wszystkiego...
Mój mąż wczoraj sam mnie zapytał, czy w ciąży te czekoladki to taki problem dla kobiet w ciąży i stwierdził, że mozna to tylko obrócić w żart. Sam się szczerze śmiał z tych końcowych naszych postów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majjka napisał:
Ojjjj dostalam na walentynki od meza wlasnie czekoladki z rumem i zjadlam wszystkie ☺️ ☺️
Majjka nie przejmuj sie,pewnie jedzac je nawet nie myslalas o tym rumie.Jezeli Ci smakowaly to dzidziusiowi tez i na zdrowko! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...