Skocz do zawartości

Kto dowiedział się właśnie że zostanie mamusia? zapraszam | Forum o ciąży


mysiunia25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
niedawno dowiedziłam się że jestem w ciąży, wg moich obliczeń, poród będzie w grudniu, nie wierzyłam, że jestem w ciąży, musiałam zrobic aż 3 testy by się upewnić. Kto jeszcze niedawno dowiedział się, że zostanie mamusią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam. My z mężem zaczeliśmy starania o drugie maleństwo i mamy civha nadzieję że już nam się udało. według obliczeń jakby nasze pierwsze strzały były celne to na dzieciątko będziemy mieć dzieiątko 😉 lecz na razie czekam z niecierpiliwościa na poczatek miesiąca bo mam dostać (albo nie ) okres.
gratuluje i prosze o trzymanie kciuków.
A to twoje pierwsze maleństwo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny Gratuluje!! Niech dzidziusie rosną wam zdrowo w brzuszkach ! 🙂 Jej juz rok minął od czasu kiedy i na moich testach pokazaly sie 2 kreseczki i urodziłam 19 grudnia!! Życze wam wspaniałych i w pełni zdrowych 9 miesiecy!!
Grudnióweczka 2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! :-)
Z sentymentem wspominam forum brzuszek.net....
Dwa lata temu byłam majóweczką, urodziłam piękną córeczkę Hanię, a teraz pojawiły się upragnione II kreseczki i test beta HCG wykazał 159.
Do ginekologa planuję iść w połowie kwietnia.

WITAJCIE MAMUSIE GRUDNIOWE :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Witajcie! :-)
Z sentymentem wspominam forum brzuszek.net....
Dwa lata temu byłam majóweczką, urodziłam piękną córeczkę Hanię, a teraz pojawiły się upragnione II kreseczki i test beta HCG wykazał 159.
Do ginekologa planuję iść w połowie kwietnia.

WITAJCIE MAMUSIE GRUDNIOWE :*

gratuluję 😁
ja dalej czekam na okres lub jego brak 😉
a powiedzcie mi po jakim czasie mieliście pierwsze objay ciążowwe bo nie wiem czy mam pozostałości przebytej choroby czy byle co odczytuję jako oznakę ciążową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


WITAJCIE MAMUSIE GRUDNIOWE :*[/color]

gratuluję 😁
ja dalej czekam na okres lub jego brak 😉
a powiedzcie mi po jakim czasie mieliście pierwsze objay ciążowwe bo nie wiem czy mam pozostałości przebytej choroby czy byle co odczytuję jako oznakę ciążową


Mnie strasznie bolały piersi, nawet dotknąć ich nie mogłam, co wydało mi się takie dziwne, bo piersi owszem mogą boleć przed okresem, ale nie ąż tak. No i test i bach, ciąża. A teraz spać mi się chce na okrągło, i jeść mi się chce, ale sama nie wiem co bym zjadła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e_miilka napisał(a):
Hej dziewczyny Gratuluje!! Niech dzidziusie rosną wam zdrowo w brzuszkach ! 🙂 Jej juz rok minął od czasu kiedy i na moich testach pokazaly sie 2 kreseczki i urodziłam 19 grudnia!! Życze wam wspaniałych i w pełni zdrowych 9 miesiecy!!
Grudnióweczka 2012


W zeszlym roku ostania miesiazke mialam pod koniec marca, ale w grudniu sie juz nie zmiescilam 😉 bo wyznaczona date mialam na 4go stycznia a sam maluch urodzil sie 8 dni pozniej 😉, czyli niecal 3 m-ce temu 😉 Tak samo, jak kolezanki , z wielkim sentymentem wspominam czasy zobaczenia 2 kreseczek na tescie 🤨 😞 (bo to byla moja druga ciaza). Ogromnie Wam gratuluje!!!

e-miilko - czy Ty czasem do nas tez kieds nie zajrzalas?? 🙂 A tak przy okazji, gratuluje rowniez malenstwa! Ma urodziny w tym samy dniu, co ja 🙂

Pozdrowienia dla wszystkich!
Styczniowka 2013 i \\\'dziecko\\\' grudniowe 😉

P.S. Zazdroszcze Wam 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluję serdecznie!!! :-)
Mi po wstępnych obliczeniach wychodzi 5 grudnia ;-) (om 25.02, zapł.11.03) ;-)
Ja już mam pierwsze objawy, tzn. zawroty głowy, SEEENNOOOOOŚĆ, bóle podbrzusza, bóle piersi... To jest moja druga ciąża, więc nie wiem, czy to jakoś szybciej odczuwalne?
Przy pierwszej miałam na początku zawroty głowy i ból piersi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
ja co do objawów tod iś odcułam bardo wyraźnie w pracy. mianowicie awroty głowy, bóle podbrzusa no i sennoś. wn pierwszej ciąży miałam sytrasne bóle piersi ale tera ich nie mam. cekam a nie dostanę okresu i ide do lekara. tylko się zatanawiam jak czy p[rywatnie czy państwowo? w pierwsej ciąży chodiłam państwowo ale wtedy nie pracowałam a teraz teraz [pracuję właśnie w tych godzinach o lekarz 0przyjmuje a nie chcę narazie w pracy mówić o ciąży. przynajmniej przez jakiś cza s ichyba będę musiala chodi ć przynajmniej na raie prywatnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki! Gratuluję Wam serdecznie i życzę spokojnej oraz bezproblemowej ciąży 🙂
Ja zostałam grudniową Mamusią już dwa razy, pierwszy raz 30.12.2010r, a po raz drugi 15.12.2012 i mam zdrowych ślicznych synków 🙂
Weszłam do Was, bo z sentymentem wspominam forum Mamusiek grudniowych 🙂

Życzę zdrówka i powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-) 4 kwietnia dowiedziałam się, że zostanę mamusią. Jest to moja pierwsza ciąża i bardzo chciana. Jeśli wszystko dobrze pójdzie maluszek urodzi się w grudniu. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny gratuluję wam!
U mnie właśnie miną rok jak ostatni raz okres dostałam 😁
Ja korzystałam z kalkulatora ciąży, i ten jest dobry jak coś http://www.familie.pl/kalkulator-ciazowy#result 🙂
Jeszcze raz wam gratuluję i zdrówka życzę 🙂 (Może i ja do was dołącze) bo w dalszym ciągu czekam na okres 🤨
Stycznióweczka 2013 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie 🙂
Dziś byłam u lekarza. Potwierdził moją ciążę . Co prawda jest ona jeszcze wczesna, ale widać było pęcherzyk wielkości 6mm. Za 2 tygodnie mam się znowu pojawić 🙂 Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja we wtorek byłam u lekarza prywatnie. powiedzial mi że wyolbrzmymiam i że jeżeli jestem w ciąży to w 2 tygodniu ewentualnie 3. pod moją presją wysłal mnie na pobranie krwi lecz z wynikami poszłam w piątek do innego lekarza. ciąża potwierdzona 😁 i nie jest to 2-3tydzien lecz prawie6 😁 tak się ieszę a synek chce braciszka i siostrzyczkę 😉 na razie wyszedł jeden pęcherzyk na usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny gratulacje 🙂 z sentymentu do Was zaglądam, jak sama rok temu dowiedziałam się o ciąży 🙂 moja mała miała przyjść na świat 3 grudnia, lecz się trochę pospieszyła i wyszła 13 listopada 🙂 jednak to z grudniówkami jestem związana. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia dla przyszłych mam i dzidziusiów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, ja wczoraj zrobiłam test i są dwie kreski, dziś rano powtórzyłam i znów dwie ;-) W poniedziałek idę do gina. Pozdrawiam przyszłe mamusie i do napisania kolejnego, pewnie będziemy się tu wspierać. To moja druga ciążą i z moimi marcówkami 2011 z brzuszka do dnia dzisiejszego mam kontakt ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...