Skocz do zawartości

Kto dowiedział się właśnie że zostanie mamusia? zapraszam | Forum o ciąży


mysiunia25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam!
Jestem mamą 3,5 letniego Błażejka i obecnie oczekuję drugiego dzidziusia. Termin z moich obliczeń wypada na 26 grudnia (wesołe święta się zapowiadają:woohoo 🙂. Na pierwszą wizytę idę 7 maja. Musiałam zapisac się prywatnie bo na kasę dostałabym się dopiero za miesiąc, a to byłby już 9 tydzień 🥴
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mogę pozbyć się choroby, miałam tą niby anginę, nie wzięłam antybiotyku, bo następnego dnia po wizycie gardło mnie nie bolało. Wczoraj poszłam do pracy i dostałam gorączkę, mam kaszel i katar. Czy któraś z Was może chorowała na początku ciąży? Miało to wpływ na dzidziusia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..Mam na imie Paula i jestem w 8 tyg ciązy..termin mam na 1 grudnia ,tak lekarz wyliczył..miałam robione usg i dzidzius ma juz 1cm i 3 mm hihi..serduszko bije..super widok.jestem w pierwszy raz w ciazy ale jak narazie czuje sie super..zero wymiotów,praktycznie oprocz zaparc nic mi nie jest..(ciekawe jak tak dlugo bedzie)..Pozdrawiam wszystkie grudniowe mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś na drugiej wizycie u lekarza 🙂 Termin to 14 grudnia 🙂 Najfajniejsze jest to, że bliźniaki mojego brata urodziły się właśnie 14 grudnia. Jeśli faktycznie urodzę w tym dniu, babcia wszystkie wnuki mieć będzie z jednego dnia i miesiąca. Pozdrawiam wszystkie mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
podczytuje Was bo niby mam termin na 30 listopada ale z usg 2 grudnia wychodzi 🙂
no właśnie mi tez na ostatniej wizycie lekarka powiedziała ze mam malą cyste i mam za tydzien przyjsc i sprawdzic czy sie nie powieksza, niby ma sie wchłonąć alei tak sie troszke denerwuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny,
u mnie tez lekarz zauważył - oprócz pęcherzyka ciążowego drugi pęcherzyk.... nie wiadomo co to jest jak na razie - prawdopodobnie wodniak, który sam powinien się wchłonąć ale może to być również drugi pęcherzyk ciążowy (który wolniej się rozwija) a wtedy oznacza to ciążę bliźniaczą OMG 😮 🙃 albo jakiś krwiak... wizyta dopiero 10 maja - wtedy już będzie wiadomo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂 i ja się zapisuję na grudzień, na 4. O ciąży wiem niemal od pierwszego tygodnia, ale nim się doczekałam dnia robienia testu ciążowego (26 marca), nim ginekolożka wypatrzyła na usg (pierwsze usg 27.03 nic nie widać, drugie usg 03.04- pęcherzyk 5 mm, trzecie usg- 17.04- dzidzia 24,9 mm, bijące serducho, wg usg 7. tydzień) no to minęło trochę czasu. Siedzę i czytam różne rzeczy w necie i coś te rozmiary zarodków i płodu mi się nie zgadzają... następna wizytau gin 15 maja, wtedy zobaczymy jak to właściwie jest z nami 🙂
Teraz tak jakby zaczynam 9 tydzień, jeansy już odstawiłam, do pracy chodzę w sukience lub spódnicy, bo te mi w brzuch nie gniotą. To moja pierwsza ciąża. Mdłości mam od rana do wieczora, a poza tym jako tako, mam wrażenie, że spacery mnie męczą jakoś bardziej 🙂 pozdrawiam przyszłe mamuśki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czasami mam wrażenie, że ciąże sobie uroiłam. Oprócz bolących piersi, żadnych objawów nie było. Dopiero od 2 dni pobolewa mnie podbrzusze. Czuję jakie mam twarde. A! I przez pierwszy tydzień jak się dowiedziałam o ciąży miałam mdłości. Zobaczymy jak będzie dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciąża zaczyna się od problemów. W piątek popołudniu i w nocy miałam niewielkie plamienia, które jednak mnie mocno przestraszyły. W sobotę pojechałam z mężem na izbę przyjęc. Tam zbadał mnie lekarz i okazało się, że mam nadżerkę i od tego mogą byc te plamienia. Na usg niewiele jeszcze było widac bo za wczesna ciąża. Teraz nie mogę się doczekac wizyty, którą mam 7 maja. Mam nadzieję, że mój lekarz powie mi coś więcej i że na usg będzie już więcej widac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...