Skocz do zawartości

Kto dowiedział się właśnie że zostanie mamusia? zapraszam | Forum o ciąży


mysiunia25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajie dziewczyny. dawno mnie tu nie było ale trochę zbiegana jestem 😉
ja jutro idę na glukoze i już sie boje bo po pierwszej pamiętam że bbyło i bardzo slabo. mimo że mieszkam blisko szpitala i pielęgniarka pozwoliła mi iś dpo domu i przyjść dopiero za 2 godziny to prawie zemdlałam po drodze. nho ale teraz biore połówkę cytryny bo pozwolila i mam nadzieję że będzie lepiej.
co do dportu to ja zasami z młodym jeżdżę na rowerach, ale tak powolutku.
a powiedzie mi bo ostatnio z mężem się kłócę. mamy z mężem 3 pokoje. 2 duże i jeden ogromny. na razie ten ogromny jest do remontu i w jednym mamy salon a w drugim pokój młodego. mamy mie córe i mąż che aby im 2 oddzielne pokoje zrobić a żebyśmy my ten ogromny wyremontowali i zrobili salon z sypialnią. ja bym hiała aby dziei miały na rzie jeden pokój a żebyśmy my zrobili salon i sypialnię oddzielnie a w okresie dorastania zrobi im ioddzielne pokoje. jakie jest wasze zddanie na ten temat? no i zy maie wybrane imiona dla swoich pociech?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja dziś robiłam glukozę, najpierw pobieranie krwi z jednej ręki i palca, potem dwa kubki glukozy. Całkiem smaczna, tylko w ciepłej wodzie i mi się gorąco zrobiło na początku. Czytałam 2 godziny książkę, a mały po jednej zaczął szaleć,myślałam, że mi dziurę w brzuchu zrobi 😁 Dotrwałam do końca, zjadłam trochę bułki i wróciłam do domu bez pomocy.Nawet mnie nie zemdliło po tych słodyczach..
Mój synek będzie miał na imię Artur Michał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przynajmniej masz to już za sobą. A my już mieliśmy wybrane imię Magda (na Klara nie chciał się zgodzić) a pstatnio mi wypalił że nie będzie żadnej Magdy bo źle mu sie kojarzy 😮. to sie zdenerwowałam i powiedziałam że albop magda albo Klara to powiedział że może byc Klara 😲 a myślałam że kobieta zmienną jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My mamy salon z kuchnią, pokoik Hani i sypialnię. Na razie druga córcia będzie z nami w sypialni, ale później zdecydowanie jeden pokój.
Po pierwsze, nie zamierzam rezygnować z sypialni, a po drugie ja sama miałam pokój z siostrą i to było super! Integracja, wspólne sekrety, a nie że każdy zamyka się w swoim pokoju "to jest moje to twoje".
Także u nas dziewczynki będą na pewno razem, a później zobaczymy ;-)
Druga córcia chyba będzie miała na imię Alicja. Hania już do brzuszka mówi" "Aluuuusiu 🙂 "
albo "cześć Alusiu, wyśpałaś się? ja byłam u babci Ziosi, wieeeś?" 🙂 <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
My mamy salon z kuchnią, pokoik Hani i sypialnię. Na razie druga córcia będzie z nami w sypialni, ale później zdecydowanie jeden pokój.
Po pierwsze, nie zamierzam rezygnować z sypialni, a po drugie ja sama miałam pokój z siostrą i to było super! Integracja, wspólne sekrety, a nie że każdy zamyka się w swoim pokoju "to jest moje to twoje".

mojemu hyba bardziej hodzi o to że będziemy miec parkę no i on jak był młody to musiał dzielić pokój z rodzeństwem i to nie jednym. ja zaś mialam inaczej- cala góra była tylko dla mnie i sióstr i każda miała swój pokój i swój mały świat, że jak przyszły do nas koleżanki to nie musiałyśmy się siebie na wzajem prosic aby któraś wyszła z pokoju. on tłumaczy się tym że chce aby jego dziei miały lepiej niż on- zreszta każdy rodzi tego chce i przez to są właśnie kłótnie. ja bym chciała aby dzieci miały razem pokój a później je rozdzielić bo tez chcę mie własną sypialnię i własny małżeński prywatny kącik.
A ja dziś miałam glukozę badaną i paskudnie się czułam przez cały dzień. przynajmniej mam to za sobą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂
pozwolę się Wam wtrącić w posty 😉
Mam na sprzedaż wózek, może którejś z Was wpadnie w oko 😉
Gondola+spacerówka. Gondola nie była uzywana i posiada jeszcze nawet folię na rączce.
Podaję linka do mojego ogłoszenia. Jeśli któraś będzie zainteresowana to cena do negocjacji 🙂
http://tablica.pl/oferta/abc-design-spacerowka-gondola-nowa-nieuzywana-ID3tOc7.html#fbbc7b6d9d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co tu taka cisza? piszcie cos dziewczyny 😁 ja wzielam się za oprzątnięcie sypialni bo mieliśmy remont w domu i wszystko tam wrzucałam jak lecialo. została mi tylko sterta ciuchow do prania ale mam nadzieje że uporam się z nią w najbliższym czasie. mlody wczoraj mial urodziny na który piekł tort razem z mamą. Wyszedł rewelacyjnie 😉 a dziś mam wolne od rana bo mąz zabrał młodego do tesciowej bo naprawia tam auto i napewno tam zjedzą obiad więc ja tylko oprzątnełam co miałam oprzątnąć i wzielam się za robienie buleczek dla moich chłiopakow na kolacje (a tak mi się zachcialo 😉 ) tyeraz czekam aż ciasto wyrośnie i do piekarnika :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam dzisiaj na usg, ale moja Hania bardzo się bała i szybko musiałam schodzić z fotela, bo upłakała się jak bóbr... Z dzidzią wszystko ok, ale macica trochę się stawia, więc dostałam nospę forte i luteinę...
No i muszę iść zrobić badanie tarczycy, bo nie przybieram w ogóle na wadze.
W marcu ważyłam 57,8kg
W lipcu 60,4kg
A teraz 60,5kg
Trochę to zaniepokoiło moją gin i idę na badanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No faktycznie bardzo mało, moja koleżanka miała problem z tarczycą i maluszek urodził się malutki, ale zdrowy jak rybka 10 punktów..
Brała tablety na niedoczynność..
Ja muszę się przeprowadzić w dwa tygodnie, a potem będzie szał zakupów dla coraz silniejszego i kopiącego synka. 🙂 Czekam na tego 5 września i jakoś działam bez słodyczy, jedynie kostka gorzkiej czekolady, bo ma niski IG..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mmiałam przed ciąża problemy z tarczycą (byłam na skraju niedoczynności) no i... odkąd zaciążyłam to nie byłam u endokrynologa. miałam przez to ogromne problemy z wagą no i teraz się jakoś niczym nie przejmuję bo wszystko jest ok. Katyanna a gdzie się ptzeprowadzasz? powiedzcie mi szykojuecie już coś dla maluszkow? ja myślałam aby w październiku przekopać rzeczy młodego bo wiele kupywałam wtedy uniwersalych bodziakow itp oraz aby wyprać wózek a następnie przyryć go jakimś kocem aby się nie kurzył. a dziś upieklam boiszkopta z masa pomysłu własnego no i nie powiem mlodemu bardzo smakuje- ciekawa jestem co mój starszy na to powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od 7 lat leczę się na niedoczynność tarczycy. Teraz w ciąży to jest bardzo ważne, żeby chodzić często na wizyty, aby lekarz mógł w razie czego zwiększać dawkę leku. Agniesia jeśli nie byłaś jeszcze u endokrynologa, to wydaje mi się, że jednak powinnaś iść bo to bardzo ważne jest, sporo już wiem o tej chorobie i chyba lepiej dmuchać na zimne.Oczywiście zrobisz jak zechcesz, nie chcę się mądrzyć ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochana ja yłam na skraju niedoczynośći. jak zaczełam się leczyć to moje wyniki znacznie sie poprawiły i co jakiś czas je kontroluję. teraz wyniki mam wręcz książkowe więc na razide sie nie martwię.
A mój mlody ma od wczoraj nową kuzynkę. Wiktorię.
A dziś jak go zaprowadzilam do przedszkola to bardzo plakał- aż się zdziwiłam bo już 3 rok hodzi do przedszkola i musiałam szybko uiekać. az mi sie go żal zrobiło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...