Skocz do zawartości

Badanie USG i niestety NT dużo powyżej normy... | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,
Mam 34 lata i jestem w drugiej ciąży (niestety pierwszą straciłam w 5 tygodni zanim jeszcze zdążyłam cokolwiek zrobić - przyczyny nieznane). Teraz jestem w 13 tyg ciąży i niestety moje ostanie USG wykazało, że moja dzidzia ma NT 7,9!!! Tak! I to nie jest pomyłka.... 😞
W mojej rodzinie i rodzinie mojego męża nie występowały nigdy choroby genetyczne...
Czy ktoś z was słyszał o takim wysokim NT? Wszyscy mi mówią że mam się nie martwić ale jak to zrobić? Wiem że takie dzieci mają nikłe szanse na bycie zdrowym lub w ogóle na dotrwanie do porodu... Ja nie mogę stracić mojego maleństwa...
Dzisiaj jadę na amniopunkcję i to też dodatkowy stres 😞
W internecie jest niewiele na temat tak wysokiego NT więc piszę to również dla innych przyszłych mam i postaram się informować o mojej ciąży.

Aleksandra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam z amniopunkcji... Nic przyjemnego, boli -w sumie do wytrzymania, ale to plus stres... 😞
Na wyniki trzeba czekać około 20 dni ale za jakiś tydzień będę miała wstępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Bardzo współczuję....Pewnie wiesz że dzidzia i tak nie miałaby szans na przeżycie po porodzie a Tobie byłoby jeszcze trudniej gdybyś donosiła ciążę. Pewnie to żadne pocieszenie....Życzę Ci żebys zaszła w kolejna ciąże jak tylko będziesz gotowa, następnym razem na pewno wszystko będzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...