Skocz do zawartości

Morze, Górzy czy Mazury - gdzie z dziecmi. | Forum dla mam


Bagira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pierwszy raz, od xxx lat wybieramy się na urlop, jak będziemy w Polsce. Bardzo chciałam jechac nad morze, z tym że w sierpniu będzie tłok i jakoś ciężko sobie wyobrazić dwójke dzieci i psa w jednym miejscu. Bierzemy jeszcze pod uwagę Mazury i Góry, co byście mogły polecić z własnego doświadczenia, żeby i rodzic był wypoczęty i dzieci szczęśliwe ?
Maluchy 4 lata , oraz 2.5 roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesiące później...
  • 3 lata później...
  • Mamusia
Spokojna górska miejscowość Świeradów Zdrój. Piękne widoki, dużo bezpiecznych szklaków turystycznych, również takich dla rodzin z dziećmi. Wygodne noclegi w apartamencie Sun&Snow, warto zwiedzić Zamek Czocha, fajna jest kolejka gondolowa to atrakcja zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja preferuję góry. Zwłaszcza, że tam tez można wypocząć nad wodą. Uczulam jednak na to by uważać na intensywne słońce. Ostatnio na urlopie byłam tak poparzony, że aż zrobiły mi się rany na skórze. Z niektórymi poparzeniami trzeba wręcz udać się do lekarza. Dlatego polecam kąpiele gdy zauważymy, że zbyt mocno się opaliliśmy. Czytałem fajny artykuł o kąpieli kurkumowej i kąpieli w sodzie i o ich skuteczności na poparzenia. Warto spróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 lata później...
  • 8 miesiące później...

Polskie góry są moim zdaniem mocno przereklamowane. Morze też jest drogie i w sezonie wypełnione po brzegi, ale np. jadąc nad morze do Trójmiasta można po prostu pozwiedzać przy okazji 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...