Skocz do zawartości

Brzuszki Styczniowe witajcie :) | Forum o ciąży


emalka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam.jak kto woli jedni wola sie przygotowac a drudzy nie chca wiedziec i chca spokojnie przejsc okres ciazy czyli co ma byc to bedzie..

ja chodze obowiazkowo co miesiac na badanie prywatnie bo musze sobie pilnowac toxo, niestety nie przechodzilam ,jeszcze tarczyce bo chwieja się te hormony jak na huśtawce ale na szczescie nie bore zadnych tabsow bo mi nie dal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 428
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej ho laseczki 🙂 no niestety nie jest nas wielka grupa . Ja juz po badaniu ,micha mi sie cieszy caly czas maluszek lobuz straszny skakal i fikal nie mogla babeczka zebrac pomiarow do down syndrom hehe pomachal nam raczka i pokazal jak ssie kciuk ,fantastyczne uczucie . okazalo sie ze wyglada na tydz starszego i termin w sylwestra 😆 😆 😆 aha i ma 68mm po usg stwierdzila ze wyglada na zdrowe ale oczywiscie badanie pappa zrobila dla potwierdzenia no i teraz 2 tyg czekania na wyniki .


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miracle to super ze wszystko w porządku z Dzidzią 🙂 Pozostałe wyniki na pewno też będą dobre!

Mój Synek dziś kończy roczek 🙂 Aż nie mogę uwierzyć jak to szybko zleciało. Pamiętam jakby to było wczoraj jak jechałam na porodówkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny! 😉
I ja byłam wczoraj na usg genetycznym. Maluszek rozwija się prawidłowo 🙂. Mały kaskader 😁
To niesamowite jak nasze maluszki brykają, fikają i skaczą w naszych brzuszkach a my właściwie jeszcze tego nawet nie czujemy 😆 Ale lada moment 😉
Nasz maluszek też dał nam popis swoich umiejętności i tak wszystkich rozbawił swoimi "skokami" (odbijał się na pupce jak na trampolinie 😁 ), że nawet lekarz musiał na chwilę przestać bo zaczął się śmiać 😁 (... ale to pewnie z nas się śmiał 😉 )

Odebrałam wyniki ft3 i ft4 i na moje oko nie są takie najgorsze (chyba trochę spanikowałam 🥴 ). Jutro idę do endokrynologa więc się wszystkiego dowiem 😉 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Miracle to super ze wszystko w porządku z Dzidzią 🙂 Pozostałe wyniki na pewno też będą dobre!

Mój Synek dziś kończy roczek 🙂 Aż nie mogę uwierzyć jak to szybko zleciało. Pamiętam jakby to było wczoraj jak jechałam na porodówkę 🙂


100 latek dla Jasia 🙂 Życzymy udanej zabawy 😆

Jeśli w brzuszku kołysze się chłopiec to zdecydowaliśmy, że będzie miała na imię Jaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miracle napisał(a):
Jaś jest super 🙂 u nas jak bedzie chlopak to na dzien dzisiejszy bedzie Adaś . Ja nie lubie wydziwianych imion . Choc nie wiadomo co nam do glowy jeszcze szczeli 🤪

My na Jasia byliśmy już pewni w zeszłej ciąży 😉. Miał być Jaś albo Ania - i była Ania.
Mój pierworodny ma na imię Antek. Nam też bardziej podobają się "tradycyjne" imiona. Ale to kwestia gustu 😉
Adaś to też bardzo fajne imię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Miracle to super ze wszystko w porządku z Dzidzią 🙂 Pozostałe wyniki na pewno też będą dobre!

Mój Synek dziś kończy roczek 🙂 Aż nie mogę uwierzyć jak to szybko zleciało. Pamiętam jakby to było wczoraj jak jechałam na porodówkę 🙂



twoj roczek a moj 8miesiecy wczoraj skonczyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bylam dzis u lekarza tak szybko bo wsumie po L4 zob tylko czy serduszko bije i tyle, najlepsze ze zapytala polozna ktory tydz a ja oniemialam bo nie wiedzialam , dopiero musialam policzyc , przy pierwszym dziecku to liczylam kazdy dzien a teraz wogole jakos tak do mnie jeszcze nie dociera ze bede miec drugie dziecko ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,
dawno mnie nie było 😉
Byłam u gina na usg w 12 tyg i wszystko jest ok z dzieckiem.
Moja dwulatka przechodzi fazę buntu i jest ciężko........ ledwo daję radę ☺️
Ogólnie doszły mi bóle głowy i bezsenność
Masakra!
Witam wszystkie nowe mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...