Skocz do zawartości

Brzuszki Styczniowe witajcie :) | Forum o ciąży


emalka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 428
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas jest tak ostatnio, że mojemu Kochanemu stale się wydaje, że mam chandrę, "coś mi się nie podoba", itp., itd. (pewnie jakieś aluzje do tych fajek). Może to tak wygląda ale tak nie jest. Dziś mi opowiadał, że gdzieś słyszał, że mango jest dobre na zły humor 😜. Chwilę temu wrócił ze sklepu i...
przywiózł mi melona 🤢.
... i tym samym przechlapał sobie bo wie jak lubię mango 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miracle napisał(a):
Co tak nieśmiało 😁 Zapraszamy 😉

e tam, nieśmiało...
już mi się oczy zamykają i niedokładnie widzę klawiaturę 😉
Naszyłam się trochę a przy maszynie i sztucznym oświetleniu oczy strasznie się męczą 😞
Mam dość na dzisiaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mango po prostu nie było więc pomyślał, że i z melona się ucieszę 😉
Może ucieszyłabym się bardziej gdyby nie wspominał o mango 🥴
A mojemu zdarzyło się pójść do ogródka po cebulę a wydłubał czosnek i był pewien, że przyniół cebulę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nawet zapomniałam, że byłam dziś u endokrynologa - jednak dostałam hormony.
teraz muszę przyzwyczaić się do porannej pigułki (na czczo pół godziny przed posiłkiem - a ja niestety mam nawyk śniadania zaraz po obudzeniu 😉 )
Pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj to ty tez sama zostaniesz, dobrze ze sa telefony i internet 😆
dzwonili do mnie z pracy mam sie wstawic na 10 w biurze 🥴 AAAAA aaaaa albo bede lzej pracowac i bede korzystac z przywilejow dla ciezarnych albo mnie zawiesza albo poprostu zwolnia 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 juz mam mdlosci 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o wow nawet nie wiedzialam ze sa takie koszule specjalne , narazie jeszcze nie przygotowuje sie i narazie mam wielkie nic , ale z koncem lipca jak wrocimy z wakacji zaczne cos myslec .
bylam w pracy przekazala mi prawa jakie mi przysluguja w ciazy i jak wyglada wszystko prawnie w angli jesli chodzi o kobiety w ciazy i macierzynskie . zrobila ze mna tzw. risk assestment ktory jest wazny przez dwa miesiace chodzi o to co moge robic a czego nie i czego potrzebuje i czy moje stanowisko pracy zagraza mnie i dziecku np. podnoszenie ciezkich rzeczy , ile potrzebuje przerwy , to ze moge czesciej korzystac z toalety w czasie pracy , uniform do pracy jesli bede miec wiekszy brzuch i po 2 msc znowu ten sam wywiad i jesli stwierdza ze nie moge juz pracowac to albo dadza mi inne stanowisko albo musza mnie zawiesic i takie tam pierdoly .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja narazie na mojego nie moge narzekac . Nie raz go nie ma od pon do pt w domu lub pare dni w tyg taka praca wiec gdy juz jest w domku musze go troche wykorzystac hehe zreszta on lubi kucharzyc a co niech spełnia moje zachcianki :P na kolacje zrobił pyszne naleśniki z truskawkami i bita smietana :P dobra lepiej nie zachwalam zeby nie zapeszac na przyszlosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak i wielki surprise 6 lat leczenia i nic w zasadzie to juz stwierdzilismy ze jest nam dobrze tak jak jest i nie chcemy miec dzieci a tu prosze wyjechalismy do angli ,zmienilismy klimat i bach BoBo jest 😁 😁 😁 Szok ale sie cieszymy 😁 😁 😁 Mam nadzieje ze mdlosci mina mi calkowicie 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jeju to super ! Gratulacje :P ciesze się że sie Wam udało 🙂 Ja mam znajoma ktora stara sie z mezem 2 lata i juz jest troche załamana , bardzo bym chciała zeby im w koncu sie tez udało tym bardziej ze w rodzinie i zanajomych co chwile rodza sie dzieci . SZkoda ze to nie takie proste :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...