Skocz do zawartości

Brzuszki Styczniowe witajcie :) | Forum o ciąży


emalka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 428
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiesz ja mysle ze na twoim profilu co udostepniasz to widza twoi znajomi ale zawsze mozna swoje konto przystosowac do tego kto co widzi...
po 2 nasza grupa jest tajna i nikt nic nie moze ani przeczytac ani zobaczyc nawet fotek 🙂 nawet go nie ma w wyszukiwarce. 🙂 i nikt nie wie ze jestes w tej grupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siedzicie sobie strony brzuszka, i się udzielajcie w tematach.. itd .. ale myślałam ze będziemy się wspólnie wspierać na FB dlatego was zaprosiłam tam. milo by było poznać się bliżej. prawda. szkoda sie rozpisywać na raty... ach nie mam sil do was laseczki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
myslicie juz o macierzynskim czy brac 6miesiecy czy rok??
ja sklaniam sie do tego by wziasc rok pierw 100% przez pol roku tak na wszelki wypadek jak bym musiala wrocic do pracy ( zmieniaja nam umowy w lipcu 2014 ) a potem 60%az do stycznia 2015 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niko napisał(a):
wiesz ja mysle ze na twoim profilu co udostepniasz to widza twoi znajomi ale zawsze mozna swoje konto przystosowac do tego kto co widzi...
po 2 nasza grupa jest tajna i nikt nic nie moze ani przeczytac ani zobaczyc nawet fotek 🙂 nawet go nie ma w wyszukiwarce. 🙂 i nikt nie wie ze jestes w tej grupie.


Tak oczywiscie znam ustawienia prywatnosci na fb . wysylajac zaproszenie nic nie wspominalas o tym ze nie moge sie udzielac na innych forach , Czy to byl warunek ?pozatym to chyba moj wybor prawda ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiniak85 napisał(a):
myslicie juz o macierzynskim czy brac 6miesiecy czy rok??
ja sklaniam sie do tego by wziasc rok pierw 100% przez pol roku tak na wszelki wypadek jak bym musiala wrocic do pracy ( zmieniaja nam umowy w lipcu 2014 ) a potem 60%az do stycznia 2015 🙂

Hej kiniak ja niestety nie znam sie na polskim prawie , ja mam52 tyg macierzynskiego od momentu odejscia z pracy , mysle tak ok 29 tyg ciazy bo z wiekszym bebnem bedzie ciezko 😁 😁 😁
A ty nadal pracujesz czy na l-4? ja bym brala rok moja siora byla 4 miesiace ale nie karmila piersia i tesciowa jej siedziala z dzieckiem to mogla sobie pozwolic zeby wrocic do pracy . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miracle
ja siedze na L4 od samego poczatku , jest mi to na reke bo mam male dziecko 8miesiecy i razem sobie siedzimy, zapisalam go do zlobka ale kolejka dluga jest 163na liscie rezerwowej wiec moze sie uda w przyszlym roku go wyslac jak urodze , ogolnie u mnie w pracy nie chca ciezarnych bo pracuje z promieniowaniem jonizujacym i boja sie ze cos moze sie stac niby maja obowiazek mnie odeslac na inne stanowisko tylko ze nie ma jakie ,
a przypomnij mi gdzie ty mieszkasz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
163 w kolejce??? To znaczy ze teraz trzeba zapisywac do zlobka dzieci na wszelki wypadek ,nawet jesli jeszcze nie zdecydowaliscie czy chcecie by poszlo . Masakra . A tak przypominam sobie pisalas juz o swojej pracy ,mialas dluga przerwe a teraz nastepna 🙃 🙃 🙃
Obecnie mieszkam w angli ale pochodze z Krakowa ,widze ze ty tez ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak zapisac trzeba na wszelki wypadek , ostatnio pytalam kolezanki jak to mozliwe jej dziecko odrazu sie dostalo jak tylko 6m skonczylo jej dziecko a ona KOBIETO ja zapisalam dziecko jak tylko dostalam pesel czyli pare tyg po porodzie , no i teraz bede wiedziec na przyszlosc ze moje malenstwo jak sie urodzi to trza je na wszelki wypadek zapisac hehehehe.

widze miracle ze tylko dwie zostalysmy na forum 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochany Krakow 😉 Wlasnie zaczynam pakowac walizki bo w srode juz bede chodzic jego ulicami 😉
Pozatym korzystam z lepszego samopoczucia i robie porzadki w szafach z ciuchami , tak mi wywalilo brzuch do przodu ze w wiekszosc sie juz nie mieszcze 😠 Kurde przeciez to dopiero poczatek a wcale nie jem duzo 😠
No wlasnie widze same zostalysmy , ale licze ze sie to zmieni 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny , jeszcze ja tu zaglądam 🙂 a ja dalej leże zostaly mi tylko delikatne brazowe plamienia przy sikaniu :P a tak to jestem taka umeczona tym leżeniem , nie moge nic sobie zrobic po swojemu , maz sie stara ale jednak ja wole jak jestem na chodzie 🙂 jutro idzie do pracy wiec bede musiala cos zrobic w domu , ale małego nie chce mi sie jutro zaprowadzac do przedszkola . A WAm jak dzionek mija?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jak milo kolezanka z fb 🙂 Dobrze cie rozumiem jak czasami widze jak moj probuje cos zrobic ,robi przy tym balagan i zajmuje mu to tyle czasu to mnie szlag trafia i przewaznie konczy sie to tak ze robie wszystko ja ,choc checi doceniam 😁 Ja dzis przekopalam i poukladalam wszystko w szafach z ciuchami , spakowalam walizki bo lecimy do polski , zrobilam obiad 2 prania poprostu mialam tyle energi do momentu dopoki nie zjadlam sledzia w sosie pomidorowym doslownie odrobine tak na pol kromki i mnie tak zemdlilo ze zwymiotowalam ,bylo mi niedobrze ,mylam zeby chyba z 5 razy zeby sie pozbyc tego rybiego posmaku . masakra , naszczescie jest juz dobrze .
aneczka wiem jak to jest bo 2 dni tez krwawilam , odpusc na razie a jak cos robisz to rob dwa razy dluzej po 12 tyg juz bedziesz mogla troche odetchnac bo ryzyko poronienia spada o polowe . Trzymam kciuki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, hej 🙂
Nie zostałyście same, po prostu pakowałam się na wakacje a dzisiaj piszę już z Grudziądza 😉
8 godzin samochodem - masakr 🤢a
Dzisiaj witam stare kąty i odpoczywam 🙂
Miłego dnia Dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jednak nas wiecej hehehe 😁 och ja bym nam morze pojechala ale z krakowa to strasznie daleko ok 14h pociagiem z malym dzieckiem i brzuszkiem to nie lada wyzwanie , za to moj maz dzis pojechal z praca nad morze juz w tyym roku to 6raz i tez bym chciala 😞 no ale coz jedziemy za to w gory dokladnie do muszyny po 17lipca czyli po wizycie u ginekologa i usg zobaczymy jak tam bobas sie ma ,juz nie moge sie doczekac,

czeka nas trudny tydzien bez meza , sami z filipkiem bedziemy musieli sobie radzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też sama z synkiem bez meża do piątku 😞 my jednak stwierdzilismy ze w tym roku nie jedziemy do polski na urlop , przez te moje problemy z ciaza , boje sie nie chce ryzykowac a 30 godz podrozy daje w kośc :/ ja wlasnie synka polozylam spac a teraz relaksuje sie przed kompem i popijam cappucino 🙂 dzis juz lepiej sie czuje , tylko jeszcze rano mialam troche plamien takie brazowe .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!! 😁 Jestem tu nowa, i mam do Was pytanko. Otóż jestem w 9tc i nie wiem jak mam zaplanować swoje wakacje. Teściowie chcą z Nami jechać nad morze, ale jestem z Podlasia i trasa może byc męcząca, a nad morzem też pewnie nie będzie lepiej. Boję się opalać, bo naczytałam się jakichś głupot, że później dzidzia może mieś bardzo dużo znamion. Ze znajomymi zastanawialiśmy się nad spływem kajakowym, ale też nie wiem, czy moczenie tyłka w kajaku nie wywoła jakiegoś zapalenia. Wiem, że strasznie panikuję, ale strasznie się boję o moje maleństwo i chcę dla niego jak najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez caly czas mysle o tym polskim morzu no ale tak z krakowa to ok 10-14 godzin to odpada ale widzialam ze sa loty do gdanska i czasami nawet w fajnych cenach takze jeszcze sie zastanowimy czy wystarczy czasu napewno na kilka dni nad jeziorko pogrilowac ,znajomych i rodzinke tez trzeba odwiedzic zeby sie nie obrazili 😁
Ja dzis ostatnia zmiane przed urlopem mialam i glowa znowu mi peka , stwierdzam ze praca stanowczo zle na mnie dziala 😉 😉 😉
Emalka pozdrow Grudziadz i milego pobytu zycze 😎 😎 😎
Aneczka podroz samochodem tyle godz to odpada , ewentualnie samolot ale to tez taka stara polozna mi mowila ze najwczesniej po 12 tyg do 32 mozna latac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rzencia napisał(a):
Cześć dziewczyny!! 😁 Jestem tu nowa, i mam do Was pytanko. Otóż jestem w 9tc i nie wiem jak mam zaplanować swoje wakacje. Teściowie chcą z Nami jechać nad morze, ale jestem z Podlasia i trasa może byc męcząca, a nad morzem też pewnie nie będzie lepiej. Boję się opalać, bo naczytałam się jakichś głupot, że później dzidzia może mieś bardzo dużo znamion. Ze znajomymi zastanawialiśmy się nad spływem kajakowym, ale też nie wiem, czy moczenie tyłka w kajaku nie wywoła jakiegoś zapalenia. Wiem, że strasznie panikuję, ale strasznie się boję o moje maleństwo i chcę dla niego jak najlepiej.

Hej rzencia mysle wakacje jak najbardziej tylko robcie przerwy w czasie podrozy zeby rozprostowac nogi , opalanie odpada ale nie ze wzgledu na dzidzie ale na ciebie zmiany hormonalne i slonce to nienajlepsze polaczenie , po urodzeniu moga pojawic sie plamy tzw ostudy z ktorymi trudno pozniej walczyc . krem z filtrem 30 na cialo i filtr 50 na twarz obowiazkowy , kapelusz na glowe i na plaze mozesz isc 😁 😁: natomiast na splyw kajakowy bym sie nie pisala bo mogloby byc niebezpiecznie . 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oh wszyscy zamilkli. ja tylko czekam na wizyte i usg no i wynik co z moja tarczyca , mam nadzieje ze dobrze i nie bede musiala znowu zazywac tabletek przez cala ciaze.
wczoraj wieczorem jak juz lezalam w lozku poczulam jak by cos sie odbilo od mojego brzucha i zastanawialam sie czy to wogole mozliwe zebym cos juz czula, 🙃 zobaczymy czy dzis sie powtórzy,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki ja o dziwo tez zamilklam 😜 ale to dlatego ze moje wakacje sie zaczely. 😎 😎 😎
Ah jest tak cieplo i pieknie w Polsce ,mile oderwanie od szarej i ponurej anglii 🙂
Kiniak dobrze pamietam ze ty masz dopiero w 14 tyg usg ?
Ja tez mam wrazenie ze czuje jakby ruchy ale u mnie to chyba tez za wczesnie zeby cos wyczuc ,moze to poprostu jelita sie przewracaja hehehe 😁 😁 😁 😁
Jutro dzien dla siebie wizyta u kochanej mojej kosmetyczki depilacja tu i ówdzie 😉 manicure, pedicure , henna , moze cos na twarz , bo nawet z brzuszkiem trzeba dobrze wygladac 😁 a przyznam ze te pierwsze tyg ciazy strasznie mnie zmarnowaly 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wakacje i polskie jedzenie mi sluza ,mdlosci prawie calkowicie zniknely , nareszcie zaczynam sie czuc szczesliwa mimo ze brzuszek mam coraz wiekszy 😁
Jutro stomatolog zzzzzaczynam sie juz bac mam nadzieje ze nie mam zadnej dziury . Slyszalam ze trzeba dobrze wyleczyc bo po porodzie czesto leca 😠
Szkoda ze forum nam umiera 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no szkoda szkoda,
u ja tez zamierzam odwiedzic dentyste napewno cos znajdzie bo kazala mi sie zglosic po pierwszej ciazy i jakos nie zdazylam 😜 ale drobne dziurki wypatrzyla wiec chyba ok chodz to bylo rok temu 😮
ja dzis bylam na pobraniu krwi i za tydz wizyta z wynikami , hm mam nadzieje ze tarczyca ok ,

dzis na spacerze ugryzlo mnie jakies dziadostwo w noge , swedzialo wiec stwierdzilam ze komar , w domu spuchlo i stwardnialo i zrobila sie czerwona plama tak z 5cm srednicy jak nie wiecej , eh zobaczymy jutro co z tego bedzie , ostatnio takie objawy mialam jak bylam w pierwszej ciazy na wakacjach i po dwoch dniach na noge nie moglam stanac a rana sie zrobila sina i na pol nogi a ze nie mialam jak do lek to nieposzlam i wkoncu zniklo no a ze teraz w domu siedze to pojde do lek jak tylko mi jutro choc troche nie zejdzie,

dobranoc miracle 🙂 a no fajnie ze lepiej sie w Polsce czujesz ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...