Skocz do zawartości

Brzuszki Styczniowe witajcie :) | Forum o ciąży


emalka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej, ja też już nie mogę się doczekać, szczególnie, że nie mam jeszcze jakiś konkretnych objawów ;/. Trochę obniżył mi się brzuch i w zasadzie tyle, Malutka szaleje wieczorami, ale nie wygląda żeby chciała wyjść. Jeśli chodzi o cc to myślę, że nie ma reguły ostatnio moja znajoma rodziła już drugi raz przez cc i sobie chwaliła. Rana się dobrze goi i nie miała problemu z karmieniem. Była za to na sali z dziewczyną, która rodziła naturalnie i miała mocne pęknięcie, nie mogła normalnie siedzieć, czuła się dużo gorzej niż znajoma po cc. Ja czekając na poród zastanawiałam się czy jednak cc nie jest lepsze, ponieważ ma się wyznaczony termin a nie tak jak ja czekam jak na szpilkach. Nie martw się najważniejsze, żeby z dzieckiem było wszystko dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 428
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kochane!!
W zeszłym roku dokładnie o tej porze trafiłam do szpitala by urodzić mojego szkraba. Co prawda troche to jeszcze potem trwało, ale wspomnienia wracają! Piszę, żeby dodać Wam otuchy!! Za rok Wasze dzieciaczki będą biegać a Wy będziecie zaczynały mysleć o kolejnej ciąży 🙂
Życzę Wam aby dzień narodzin był dla Was najpiękniejszym dniem! Aby maluchy były zdrowe a Wam szybko wracały siły!!!

Powodzenia stycznióweczki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...