Skocz do zawartości

Brzuszki Styczniowe witajcie :) | Forum o ciąży


emalka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 428
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ale się dzisiaj parszywie czuje.
Przedzwigałam się i brzuch mnie boli.
Dodatkowo głowa i chyba zaraz Apap wezme bo nie wytrzymam.
Biustonoszy nie polece żadnych. Ja zwykłe kupowałam tyle że wieksze. Te specjalne są odpowiednio droższe 🤢
Ja na pierwszej wizycie byłam w 6 tygodniu. Ale w zasadzie to za szybko bo i tak ledwo co widać.
W zasadzie to dopiero w 10 mozna było coś zobaczyć wyraźniej i tetno sprawdzić.
Kolejna wizyta jest w 12 tygodniu i wtedy już zacznie się przezierność karkowa i ogólnie sprawdzanie czy wszystko ok. I może jakieś foto dostanę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sportowy-bezszwowy-top-biustonosz- jak wpiszesz w allegro to ci wyskoczy , zwiazku ze jestem nowa na forum pisze mi ze nie moge linkow kopiowac wiec sama musisz znalesc ale jest tego pelno i pamietaj ze piersi beda sie zmieniac tzn beda coraz wieksze hehehe i dlatego taki top jest najlepszy ja odrazu kupilam rozmiar L a wczesniej chodzilam w M,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Body raczej odpada przy moim rozmiarze 😎 ale myslalam moze o jakims takim sportowym co by nie mial fiszbin i usztywniaczy ale zeby trzymal dobrze bo kregoslup mam w kiepskim stanie 🙂
Bogusia uwazaj na siebie , a nie lataj po biedronkach jak szalona na zakupy masz czas ,pozatym facet tez sie moze wykazac chociazby w noszeniu zakupow 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Troche pocieszyla mnie moja znajoma ktora jest polozna i co sie okazalo tez jest w 8 tyg tak jak ja .
🤪 Powiedziala ze kobiety ktore na poczatku ciazy maja wszystkie te straszne objawy to ponoc maja łatwe porody 🤪 🤪 🤪 nawet jesli to kolejny zabobon to chce w to wierzyc hehehe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny.

Bogusia - szał zakupowy dopadł i mnie.
Kupiłam 3szt. pajacyków. ☺️ - a miałam czekać aż poznam płeć bo w sumie dla dziewczynki to mam wszystko po Nikoli. No ale nie mogłam się oprzeć.... 🤢
W środę mam wizytę 😉 A w sobotę ruszamy na wesele - trochę się pobawić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miracle

mam nadzieje ze to co mowisz z samopoczuciem i porodem to nie jest prawda , bo ja czuje sie swietnie 😜 pierwszy porod byl ciezki dwa dni mnie trzymali w szp zanim wkoncu urodzilam.......
ponoc drugi porod latwiejszy.

ogladalam te siateczki hahah czego ci ludzie nie wymysla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszej ciąży nie miałam jakiś mdłości wymiotów czułam sie swietnie i porodu trudnego nie miałam.
Siateczka fajna sprawa. Dajesz np ugotowaną marchewkę albo jakiś owoc do środka i sobie ciumka. I nie ma strachu że się zakrztusi.
Ja np uważam za głupote produkowanie skarpetek z ABSami dla dzieci 0-6 miesięcy 😜
Musze zrobić te badania a tak mi się nie chce. A już za tydzień do lekarza. Musze się zarejestrować.
Drugą ciążę to jakoś bardziej po macoszemu traktuje.
Narazie wiedzą 2 osoby.
Musze Miska do kąpieli zagonić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam wole sobie w to wierzyc bo dzieki tej mysli moze to przetrwam . Tyle lat czekam na to dziecko , ze chocby niewiem co to musze dotrwac . Naprawde chcialabym miec tylko poranne mdlosci a nie 24 godzinne , do tego zatwardzenie , siku co 20 minut ,zmiany nastrojow ,bolace piersi , czekam tylko na hemoroidy i bedzie komplet o jakim marzylam 🤢 🤢 🤢 . Czytalam w Angli artykul o dziewczynie ktora tak cierpiala z powodu mdlosci zezdecydowala sie na aborcje ,czy to prawda niewiem 😉 Ta siateczka na pierwszy rzut oka wydaje sie byc super rozwiazaniem ,ale czy jest bezpieczna ? no i pod wzgledem higienicznym (czy ta siateczka jest wymienna ,czy sie ja pierze ,jesli tak to w czym ?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatke można wyparzyć i są wymienne.
Wkłąda się ją jak smoczek do butelki. Ma zabezpieczenie i nie wypadnie.
Syn próbował ją rozbroić i się mu nie powiodło.
Przy drugim dziecku to się już tak człowiek nie cacka jak ze śmierdzącym jajkiem 😉
Pokazała sie Miśkowi wysypka w kilku miejscach i podejrzewam liszaj.
Zajebiście.
W przyszłym tygodniu musze do pediatry z nim pójść ale pewnie powie żeby czekać az samo zniknie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...