Skocz do zawartości

Lutowe mamuśki 2014 r. | Forum dla mam


mixidixi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
EDYTA nie martw sie....napewno z dzidzia wszystko ok 🙂daj znac po wizycie co powiedzial gin....SKOROM ale ja jestem niska..mam 160 wzrostu....w pierwszej ciazy przytylam 28kg bo rzucilam palenie i wiadomo ze wtedy sie tyje,,,,,w nocy jadlam bo jak nie to slabo mi sie robilo.....mam nadzieje ze teraz nie przytyje wiecej niz 10kg....do tej pory po ciazy pierwszej zostalo mi 5kg 😉ja nastepna wizyte bede miala mniej wiecej 25 czerwca 😉juz sie doczekac nie moge...oczywiscie dal skierowanie zeby zrobic badanie moczu...krwi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Też miałam problem z suwaczkiem.
NIe chciał mi się kod wkleić.
Więc tak: skopiowałam 1 kod a w miejscu na pospis wkleiłam skrótem klawiszowym tzn. Ctrl V I udało się wkleić. Zobaczcie może macie taki sam poblem.

Edyta 3mamy kciuki! daj znać po wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny!!
Iza ja mam w przyszłym tygodniu bo za tydzien w piatek wyjezdzam do Norwegii na 4 tygodnie i dopiero jak wroce to pojde na wizyte, czyli 12 lipca. Dlatego doktor chce mnie zobaczyc przed samym wyjazdem. I mam nadzieje ze juz serducho bedzie biło zebym spokojnie pojechała!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jutro wieczorem ide do lekarza, juz sie nie moge doczekac. :-) Za to dzisiaj fatalnie sie czuje. Ciagle mnie muli, nawet do kuchni wejść nie moge :-( A obiad dziecku trzeba podać. Ehh... no nic trzeba zacisnąć zęby i do roboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Amelio 😉 zapraszamy 😉
A ja zaczynam się martwić
nie mam żadnych objawów 🤢.Na samym początku miałam nudności i gazy i takie fajne mrowienie w brzuchu...a teraz od 2tyg nic ;( Mam nadzięję że wszysto ok....
Dobrze śpicie w nocy?
ja o 23 padam a potem o 4:30 pobudka próbuje sobie miejsce znaleźć i o 5:30 znowu zasypiam i śpie do 8....masakara..jestem zmęczona a nie mogę zasnąć.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AMELIA witaj 😉robilam wczoraj sobie badnie moczu i krwi i wyniki mam idealne.SKOROM ja mam tak samo jak ty...jestem zmeczona ale nie moge spac..zasne i zaraz sie budze....nie moge znajsc sobie miejsca.....ja na poczatku tez mialam objawy pozniej mi minely i od wczoraj znowu mnie dopadaja lekkie mdlosci...jak nie zjem czegos co 3 godziny to slabo mi sie robi....najgorsze jest to ze w nocy chce mi sie jesc.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziewczyny tez zabarzo nie śpie,budze sie co 2 godz i tak bardziej czówam niż śie.zisiaj obudziłam sie strasznie zmęczona,jeszcze gardło mnie bolała i chyba jakies grypsko mnie bierze,cały rok nie chorowałam a tu masz.Brzuch mnie przestał bolec i bardzo chce mi się jeść,zjadłabym wszystko co mi pod ręke wpadnie.Widze dziewczyny ,że macie już dziecko,w jakim wieku,?ja mam córeczkę i za tydzieN będzie obchodzic 2 urodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Amelia!!
Ja mam córcię Kornelkę, która w marcu skończyła 2 latka, więc Nasze dziewczynki są w tym samym wieku 🙂
IZA cieszę sie ze wyniki masz dobre!!
Jesli chodzi o spanie to ja moge spac wszędzie i w każdej pozycji o ile nie męczą mnie nudności 🙂 W nocy sie budze kilka razy, ale dość szybko zasypiam. 😉
Wczoraj byłam u lekarza.... serduszka jeszcze nie słyszłam 😞 ale doktor mowil ze wszystko jest dobrze i ze w ciagu kilku dni zacznie bic!! 🙂 Dostałam całą listę badań do zrobienia na następną wizytę, ktora bedzie dopiero 16 lipca. Założył mi juz kartę ciąży 😜 Zwolnienie dostałam do 1 lipca a do 16 wziełam urlop 🙂 A w piatek jedziemy na miesięczne wakacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AMELIA a ja mam synka ktory w lipcu bedzie mial 3 latka...zreszta widac to na moim suwaczku...EDYTA moze dzidzia jest jeszce za mala i nie bije jeszcze serduszko....nie ma co sie martwic....rano budze sie taka zmeczona ze szok.....co chwile chce mi sie jesc...a jak nie zjem to niedobrze mi sie robi....masakra normalnie....mdlosci sa coraz gorsze i czestsze...wczoraj trwaly u mnie caly dzien!!!! 🤨w nocy tez...spac nie moge....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...