Skocz do zawartości

Lutowe mamuśki 2014 r. | Forum dla mam


mixidixi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
U mnie w sumie bez zmian ciągłe wymioty i nudności 😞 Już mnie gardło boli.
Dzisiaj zostałam sama z córka i chrześniakiem 8-letnim bo moja siostra pojechała ze szwagrem do szpitala bo szwagier ma dzisiaj operacje kręgosłupa. A moja siostra jest w 37 tyg. ciąży i mały już pomału się ciśnie na świat. Oby tylko nie dzisiaj 🙂
AMELIA nie czekaj z tymi plamieniami. Nie chce Cię straszyć, ale ja w pierwszej ciąży miałam plamienia które trochę zlekceważyłam i poszłam do gina dopiero po tygodniu i było już po wszystkim, bo serduszko przestało bić i poroniłam 😞 W ciąży z córką jak zaczęłam plamić to od razu pobiegłam do lekarza i teraz też. Dostałam leki i póki co jest lepiej.
IZA ja jak miałam problem z wypróżnianiem się to zjadłam słoiczek z gerbera suszone śliwki i mnie przeczyściło równo 🙂 Ja w ciąży z córą na początku schudłam 10 kg. I teraz pewnie też tak będzie 😉 Potem nadrobiłam 12 chyba, ale dużo przytyłam i wcześniej i teraz przed zajściem w ciąże, od leków które brałam żeby zajść w ciąże. 😜 Mam tylko nadzieje ze tym razem tez szybko schudnę po porodzie, ale już nie z takiego powodu jak przy córce 😞
SKOROM cieszę się że jest wszystko dobrze. Zazdroszczę Ci tego że już słyszałaś serduszko 🙂 Ja musze czekać do połowy lipca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
U mnie w sumie bez zmian ciągłe wymioty i nudności 😞 Już mnie gardło boli.
Dzisiaj zostałam sama z córka i chrześniakiem 8-letnim bo moja siostra pojechała ze szwagrem do szpitala bo szwagier ma dzisiaj operacje kręgosłupa. A moja siostra jest w 37 tyg. ciąży i mały już pomału się ciśnie na świat. Oby tylko nie dzisiaj 🙂
AMELIA nie czekaj z tymi plamieniami. Nie chce Cię straszyć, ale ja w pierwszej ciąży miałam plamienia które trochę zlekceważyłam i poszłam do gina dopiero po tygodniu i było już po wszystkim, bo serduszko przestało bić i poroniłam 😞 W ciąży z córką jak zaczęłam plamić to od razu pobiegłam do lekarza i teraz też. Dostałam leki i póki co jest lepiej.
IZA ja jak miałam problem z wypróżnianiem się to zjadłam słoiczek z gerbera suszone śliwki i mnie przeczyściło równo 🙂 Ja w ciąży z córą na początku schudłam 10 kg. I teraz pewnie też tak będzie 😉 Potem nadrobiłam 12 chyba, ale dużo przytyłam i wcześniej i teraz przed zajściem w ciąże, od leków które brałam żeby zajść w ciąże. 😜 Mam tylko nadzieje ze tym razem tez szybko schudnę po porodzie, ale już nie z takiego powodu jak przy córce 😞
SKOROM cieszę się że jest wszystko dobrze. Zazdroszczę Ci tego że już słyszałaś serduszko 🙂 Ja musze czekać do połowy lipca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SKOROM super ze juz slyszlas serduszko 🙂ja mam wizyte w poniedzialek i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok...powiedzialam dzisiaj tesciom ze jestem w ciazy,,,,,ale sie ucieszyli 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂u mniie dzisiaj jest 34 stopnie....nie idzie wyjsc na dluzszy spacer bo odrazu mi sie slabo robi....za goraco jest 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje sie ,że jestem,choć czuje się fatalnie,jest mi słabo z tych upałów a jeszcze córka mi się pochorowała,zaczeła zwracać i dostała wysokiej gorączki,dobrze,że był mąż to pojechał do szpitala z nia jakiś wirus,ale dzisiaj już leiej.IZUNIA ja też mam z tym problem ,też mi się zdarza raz na 4,5 dni,ale lekarz mi rzeisał taki syropLACTULOSE troche pomaga.EDYTA ja już biore leki,lekarz mówił,że nic więcej nie może zrobić trzeba czekać,więc nawet jak dzisiaj póojde to niczego sie nie dowiem,moge jedynie się oszczędzać a natura sama zadecyduje.SKOROM SUPER,ŻE SERDUCHO BIJE,ja mam nadzieje,że też usłysze w poniedziałek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AMELIA w takim razie mocno mocno trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i żebyś w poniedziałek usłyszała serduszko!!!
MONIKA witamy 🙂 Super że coraz Nas więcej 🙂
MADZIA trochę się wystraszyłam czytając Twojego posta dopiero jak doczytałam do końca zrozumiałam sens tego co napisałaś :P Ale do momentu gdzie napisałaś ze "... byłaś w ciąży...."serce mi zamarło!! Najważniejsze że wszystko jest dobrze i że maluch już taki duży jest 🙂 Zajrzyj od czasu do czasu i napisz co u Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Monika30 ja tez mieszkam w UK, jestem w 5-tym tygodniu i nie mogę się doczekać pierwszego USG.
W pierwszej ciąży zaproszono mnie w miarę szybko bo już w 10-tym tygodniu, to nadal ponad m-ąc czekania: 😞 natomiast czuję się świetnie, czasem troszkę zmęczona i senna, ale to drobiazgi 🙂
Czytam posty dziewczyn z Polski i troszeczkę zazdroszczę, że mogły już usłyszeć bicie serduszka w tak wczesnej ciąży. Myślałam nawet by pójść do prywatnej kliniki, ale koszt USG to 150 funtów. Chyba jednak poczekam do 10-tego tygodnia 🙂
Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki, dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonka78, ty masz scan w 10 tyg, a mnie zaproszono na 12 sierpnia czyli to juz 13 tydzien ciazy 🤔za 3 tyg będę w Polsce, zastanawiam się czy nie pójść na prywatne usg. Jesli chodzi o objawy to czuje sie dobrze ale moje piersi juz sa bardzo powiekszone i powiększone, a co będzie dalej, będą tylko większe 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika30, gdybym tylko miała taką okazję to na pewno udałabym się w Polsce na USG, bo to czekanie jest trochę nie do zniesienia. Ja jeszcze nawet nie powiedziałam rodzicom, teściom, ani siostrze o ciąży. Dopóki nie dowiem się, że wszystko jest ok to wolałabym to zachować dla siebie, choć przyznam, że tak bardzo bym chciała 🙂 tak długo się staraliśmy z mężem o drugie dziecko, cała rodzina o tym wie, tym bardziej tak bardzo mnie korci by podzielić się z nimi tę cudowną wiadomością.
Za dwa tygodnie mam wizytę z położną, poproszę ją o USG, by się upewnić, że dzidziuś rozwija się dobrze.
Miłego dnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, to prawda trochę dziwnie rzeczywiście, oni tutaj w Anglii zwyczajnie uważają że ciąża to bardzo naturalny stan i jak ma być dobrze to będzie, dlatego nie ingerują we wczesnym stadium- zero badań ginekologicznych, zero USG do min. 10-tego tygodnia. Przy pierwszej mojej ciąży wszystko poszło super, więc i teraz będzie ok 🙂
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak zrobię, umówię się na usg w Polsce, tym bardziej że będę wtedy w 9 tyg, więc na pewno będzie już coś widać a na pewno słychać 😉 Ja też nie powiedziałam jeszcze rodzinie, poczekam z tym i zrobię to osobiście.Na pewno będą wniebowzięci, bo my z mężem zwlekaliśmy z dzieckiem od ślubu aż 5 lat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Monika ja tez bym wykorzystała to ze będziesz w Polsce to dobry moment żeby podejrzeć maluszka 🙂 Ja niestety muszę czekać do 16 lipca.
Dzisiaj znowu dostałam plamienia 😞 Cały dzień boli mnie brzuch i plecy, wzięłam większą dawkę Duphastonu i mam nadzieje ze będzie lepiej.
No nic trzeba się chyba przymierzać do spania. Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, Edyta mam nadzieję, że te plamienia miną, pocieszę Cię, że to samo miałam w pierwszej ciąży, około 7-go tygodnia, takie lekko brunatne upławy, przez 3-4 dni. Samo przeszło, zalecono mi odpoczynek, najlepiej z książką w łóżeczku 🙂 Będzie dobrze, to nic niezwykłego, często się zdarza.
Dobrej nocy dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDYTA ja też plamie od ponad tygodnia i też pobolewa mnie brzuch .Jutro ide do gin zobaczymy co powie bo już mnie to troche martwi tym bardziej,że biore duphaston i luteine.W pierwszej ciąży nic takiego nie miało miejsca więc teraz dodatkowo sie martwie 🤨IZUNIA ale masz super zazdroszczę ci z tym morzem,ja bym chciała jechać ale jeżeli plamienia się utrzymają to moge zapomnieć bo mam ponad 500km nad morze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...