Skocz do zawartości

Lutowe mamuśki 2014 r. | Forum dla mam


mixidixi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No ja właśnie wróciłam od lekarza ale byłam tylko po zwolnienie,maślanki,jogurty itp mi nie pomagają,pytałam lekarza mówił,że tylko ten syrop moge pić i jak bardzo będą wzdęcia to espumisan.Trzymam kciuki za dzidziusia,żeby wszystko poszło ok.Dziewczyny co to jest jak czarnieję obrączka na palcu,nieraz miałam tak przed miesiączką ale w ciąży co to może oznaczać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ciekawe jak tam dzidziuś siostry Edyty 😉
Ja piję ok 2 l wody i na razie wielkich problemów z wypróżnianiem nie miałam ufffffffff
Robiłam sobie wczoraj badaia i TSH dzięki tabletkom z jodem trochę się obniżyło jupppiiii...Mój gin mówił że do 2 to max....najlepiej ok 1,3...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Moja siostra nadal w dwupaku mały uparciuch postanowił jeszcze poczekać.Wczoraj ja tez skurcze męczyły cały dzień a wieczorem cisza. No i musimy dalej czekać 🙂 U Nas to chyba rodzinne bo moja córka dwa tygodnie mnie męczyła ze skurczami zanim się wykluła 🙂
Amelia ja dzisiaj też mam straszne nudności i niestety wymioty też 😞 Pogoda beznadziejna bo ciągle pada deszcz i nawet nie ma jak wyjść z dzieciakiem na dwór 😞
Życzę Wam dziewczyny miłego dnia i dobrego samopoczucia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
u mnie z nudnościami jest tak, że występują co drugi dzień 🙂 dziś czuję się bardzo dobrze, za to wczoraj od rana wymioty, a cały dzień było mi niedobrze, leżałam i cierpiałam 😞 także sobotę zamierzam wykorzystać na coś miłego 🙂 może małe porządki w ogrodzie 🙂 pogodę mamy piękną w Anglii, a muszę przyznać, że wcale nas nie rozpieszczała aura- cały maj i czerwiec było pochmurno i deszczowo.
Miłego dnia życzę, zajrzę wieczorkiem co u Was słychać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, ja nie mam dobrych wiesci, wczoraj rano zaczęłam plamic na brązowo, wieczorem juz krwawiłam, do tego ból podbrzusza, poszłam na pogotowie, doktor mnie zbadał, podejrzewal ciaze pozamaciczną, po czym ją wykluczył, wzięli krew i mocz wyniki oraz badanie usg we wtorek rano. Jestem gotowa na najgorsze, cały czas krwawię jak przy miesiączce i do tego piersi nie bolą juz tak bardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczko, trzymaj się mocno, może to nic poważnego, nie Ty pierwsza krwawisz na początku ciąży, pewnie to nie oznacza najgorszego- w takich wypadkach trzeba być dobrej myśli, wiem, że to banalnie brzmi, ale to pomaga!!! 🙂Trzymam kciuki i jestem myślami z Tobą 🙂
A czy lekarz zrobił Ci USG? czy uznał jak to w UK, że to za wcześnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika, a napisz mi, czy te bóle podbrzusza to są bardzo silne? z takimi lekkimi skurczami, czy ( mam nadzieję) nie? Któraś z dziewczyn tu na forum też krwawiła i było to jakieś naczynko tylko, nic związanego z płodem. Odpoczywaj, leż jak najwięcej. Ja w pierwszej ciąży też plamiłam- i po kilku dniach odpoczynku całkiem przeszło 🙂 Będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MONIKA30 napisał(a):
przepraszam spalam, mieszkam w Slough, szósta strefa Londynu. bóle są dość silne prawie jak przy miesiączce


Ja mieszkam w Luton...moglabym ci wyslac te tabletki...ale niestety poczta czynna dopiero w poniedzialek...jak cos to pisz to ci wysle w poniedzialek...mi sie nie przydaly moze tobie pomoga 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MONIKA nic się nie martw dobrze by było jakbyś wzieła nospe najleiej tą silniejszą forte,ja biore i mi omaga,też mam plamienia już 3 tydzień teraz są już mniejsze ale są,nie raz tak jest.Pisz bo my tu czekamy na dobre wieści.Odpoczywaj jak najwięcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak się wczoraj przejęłam plamieniami Moniki, że u mnie też się zaczęło 😞 leciutko brązowawe upławy zauważyłam na wkładce dziś rano, nic się nie nasila, jest tego niewiele. Podobnie miałam w pierwszej ciąży około 7-ego tyg., więc mam nadzieję, że to podobna sytuacja. Jeśli coś się nasili wybiorę się jutro do lekarza.
A u Ciebie Monika jak? trochę lepiej?
Dziewczyny pozdrawiam Was wszystkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...