Skocz do zawartości

Lutowe mamuśki 2014 r. | Forum dla mam


mixidixi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja używałam Tantum Verde z polecenia mojego lekarza, ale może się coś zmieniło. Bioparox to antybiotyk, który działa miejscowo. Jeśli nie gorączkujesz to lepiej się wstrzymaj z lekami.
Wynik cytomegalii jest podobny jak TOXO, wiec najpewniej przechorowałaś kiedyś te choroby. Ale to i tak musisz skonsultować to z lekarzem 🙂
Córka moja kochana właśnie zasnęła, więc ja też idę się położyć, bo ostatnio coraz częściej gorzej mi się śpi. Dzisiaj wstałam już o piątej i nie mogłam spać, a cały dzień się męczę i walczę ze snem.
Dobranoc dziewczyny Spokojnej nocy i oby jutrzejszy dzień przyniósł Nam wszystkim dobre nowiny i samopoczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie...ale chce mi sie spac....co godzinke bym spala....przy komputerze juz prawie zasypiam...taki len sie zrobilam...nic mi sie nie chce....najchetniej bym caly czas spala 🥴my wlasnie szukamy jakiegos mieszkania do wynajecia dwu pokojowego...bo mieszkam u tesciow a tu nie ma warunkow na drugie dziecko....chcielibysmy od sierpnia isc juz na swoje.......szukamy....ale to nie jest takie proste... bo mieszkamy w malym miescie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka jak tam się czujemy?Mi dzisiaj już troche lepiej,nie było nudności,tylko jak wstaje to tak jakbym zaraz miała upaść,tak jakoś słabo.IZUNIA ja byłam w podobnej sytuacji,jeszcze rok temu mieszkaliśmy z teściową,też nie było łatwo.Teraz mamy dwa pokoje razem65m,nam to wystarczy,także życze udanych poszukiwań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, wróciłam właśnie z USG w związku z plamieniami- dzidzia ok 🙂 serduszko bije jak dzwon, nie ma powodów do niepokoju, a plamienia ustały 🙂 tak się cieszę 🙂 idę teraz poleżeć troszkę, bo z tego zamartwiania i stresu to prawie nie spałam dziś w nocy.
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny, niestety moje obawy okazaly się byc słuszne, dzieciątka już nie ma, jedynie miejsce krwotoku , ale nie ma potrzeby łyżeczkawania.
Całe szczęście Iwonka u ciebie wszystko dobrze.
Pozostaje mi czekać na zregenerowanie się organizmu i ponowną próbę.
Życzę wam wszystkim cudownej ciąży i szczęśliwego rozwiązania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika nawet nie wiesz jak mi przykro. Życzę Wam abyście szybko pozbierali się po tej okropnej stracie. Mam nadzieję że niebawem znów będziecie cieszyć się bezproblemową ciążą. Trzymaj się kochana!!!
Iwonka cudowna wiadomość. Odpoczywaj ile mozesz :-)
Dziewczyny czy juz wszystkie słyszałyście serduszka Waszych maluszków?
My jesteśmy ciągle w napięciu bo mały nadal nie decyduje się na wyjście :-P Dzisiaj męczą moją siostrę skurcze, ale pewnie znów nic z tego ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika nawet nie wiesz jak mi przykro. Życzę Wam abyście szybko pozbierali się po tej okropnej stracie. Mam nadzieję że niebawem znów będziecie cieszyć się bezproblemową ciążą. Trzymaj się kochana!!!
Iwonka cudowna wiadomość. Odpoczywaj ile mozesz :-)
Dziewczyny czy juz wszystkie słyszałyście serduszka Waszych maluszków?
My jesteśmy ciągle w napięciu bo mały nadal nie decyduje się na wyjście :-P Dzisiaj męczą moją siostrę skurcze, ale pewnie znów nic z tego ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza współczuje tych poszukiwań. My po ślubie wynajmowaliśmy 2 lata. Teraz jesteśmy na swoim w końcu, tylko niestety na kredycie do końca życia
;-)
Miłego dnia dziewczyny my idziemy na ogród bo w końcu słonko zaświeciło :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MONIKA bardzo ci wsółczuje,przeszłam to więc wiem co czujesz.Życze ci szybkiego powrotu do zdrowia.IZA powodzenia w poszukiwaniach,my na swoim ale podobnie jak EDYTA z kredytem.Dziewczyny co dziś gotujecie,ja miałam straszną ochote na kapuśniak z kiszonej kapusty,teraz się objadam,choć w nocy mam takie wzdęcia ,że spać nie moge,ale to bez względu co bym nie zjadła.Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dopiero wróciliśmy z działki 😉
za mną od rana chodzi kasza gryczana z jajkiem sadzonym i sałatą ze śmietaną.....o taaaaaak 😉 pychota 😉

Iza 3mam kciuki za znalezienie mieszkania
My też na swoim ale też w kredycie ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za mną chodziły dziś kopytka z podsmażoną cebulką-jestem już po konsumpcji 🙂były pyszne 🙂za to teraz czuję się bardzo ociezala 🙂ale zaspokojona 🙂 Iza ja również życzę Wam znalezienia swojego gniazdka.My kilka lat temu kupiliśmy mieszkanie-mieliśmy odlozona gotówkę,w Polsce nigdy byśmy tyle nie uzbierali przez tak krótki czas-mieszkanko wynajmujemy,a tu w Anglii sami wynajmujemy dom.Nie jest nasz,ale zawsze to swój kąt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
jeszcze nie wpadam tu regularnie ale obiecuję, że to się zmieni
troszkę ciężko rozstać mi się ze stycznióweczkami 2011 ale muszę jakoś pogodzić te dwa fora

jestem już po wizycie u doktora
a wiec jesteśmy w 8 tyg ciąży a termin mam na 19 lutego
wszystko dobrze a usg mam 10 lipca

powiedziałam też w pracy o ciąży
szefowa rzuciła mi się na szyje a później powiedziała że szkoda że to w roku wyborczym ale wszystko rozumie i chce żebym robiła tak jak czuję że muszę
wiec miło
koleżanki też się ucieszyły
po rozmowie z moją Wójtową i jej zastępcą uspokoiłam się bo powiedzieli że jeżeli tylko będę się żle czuła uelastycznią mi czas pracy i będę pracować tyle ile naprawdę potrzeba i będę mogła wracać wcześniej do domu
to było miłe z ich strony
od poniedziałku mam 3 tyg urlopu więc wypocznę
a za tydzień jedziemy do Zakopanego na 10 dni - biję się z myślami czy to dobry pomysł bo to dla nas 800 km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczyny! 🙂
Chciałabym się z Wami wszystkimi przywitać i mimo, że będę dla Was "nowa" to zupełnie się tak nie czuję i nawet mam wrażenie, że już troszkę Was wszystkie znam :P 🙂 Na portal i forum trafiłam przez przypadek gdy na początku czerwca dowiedziałam się o ciąży i akurat zauważyłam wątek lutowych mamusiek 2014. Zaglądałam tutaj codziennie od samego początku, ale z racji mojej historii i doświadczeń ( 2 poronienia) cały czas miałam opory, żeby się odezwać 😞 17 czerwca lekarz potwierdził wczesną ciążę, a tydzień później dostałam plamienia i byłam cała przerażona i pewna, że znów coś jest nie tak jak powinno, na szczęście trwało to tylko jeden dzień i ustąpiło. W tym tygodniu w poniedziałek widziałam już mojego fasolka i jego bijące serduszko 🙂. Nadal bardzo się stresuję, ale jak to piszą " w kupie raźniej" i dlatego mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona 🙂 Uwaga! Straszna ze mnie gaduła i niestety przekładam to też na klawiaturę, dlatego dobrze się zastanówcie, bo będziecie czytać elaboraty :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skorom napisał(a):
Witaj Honoratka 😉
Ostatno pobolewał mnie brzuch i gin powiedział że mam zwiększyć luteinę i brać no-spe


no właśnie ja mojej gin we wtorek na wizycie powiedziałam
to mi odpowiedziała że to normalne i żebym niczego nie brała jeśli ból jest do wytrzymania 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny pracujące na pełnym etacie
macie zamiar długo pracować ?
ciągle nie wiem co robić
mąż mi ciągle dogaduje że praca jest dla mnie ważniejsza niż dziecko i wpędza w wyrzuty sumienia
a ja pomimo tego że mam 2,5 letnią córkę w żłobku 8godzinny czas pracy i nigdy nie mam czasu dla siebie i na sprzątanie gotowanie itd to wcale nie spieszy mi się żeby uwięzić się w domu na 2 lata 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONRATKA ja sie zastanawiałam czy jechać 500km i dałam se spokój,lekarz kazał mi zrezygnować z dalekich podróży,a z moją córą to udręka bo ma chorobę lokomocyjną.Mnie na początku pobolewał brzuch lekarz przepisał mi nospe.Ja jestem na zwolnieniu od początku ciąży,ponieważ moja praca nie nadaje się dla kobiety w ciąży więc dałam sobie spokój.NANA witamy cię serdecznie,ja również lubie pisać tylko nieraz brakuje mi czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Honoratka, witam Nana 🙂 miło, że do nas dołączyłyście 🙂 to również nie pierwsze moje forum 🙂 w pierwszej ciąży także dzieliłam się wrażeniami , radościami i czasem smutkami z dziewczynami, a było to już ponad 3 lata temu 🙂 dlatego tym razem zdecydowałam się znowu zajrzeć, zawsze to raźniej w grupie- kto Cię lepiej zrozumie niż druga kobieta w ciąży- zwłaszcza na podobnym etapie.
Ja nie pracuję, więc kwestia jak długo zamierzam pozostać w pracy mnie nie dotyczy, ale powiem Wam, że w pierwszej ciąży pracowałam do 8-go m-ca. Nie była to męcząca praca- w banku za okienkiem- na pewno nie fizycznie wyczerpująca, ale czasem psychicznie- nie jest to wdzięczna branża, różni klienci się zdarzają, a brzuszka zza szybki też zbytnio nie widać, więc ulgowo nie bylam traktowana 🙂 ale tutaj w Anglii nie płacą 100% na zwolnieniu lekarskim, tylko 30% więc zależało mi by jak najdłużej popracować.
Pozdrawiam i kończę, bo obiadku trzeba doglądnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...