Skocz do zawartości

Lutowe mamuśki 2014 r. | Forum dla mam


mixidixi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ANUNA trzymam kciuki za to żeby się szybciej udało 🙂

U mnie dalej cisza nic a nic nawet brzuszek mi nie twardnieje.
26 stycznia zaczęliśmy z mężem się spotykać więc może mala wyjdzie na świat w naszą rocznicę 😆

Ciekawe jak tam u Edytki czy juz urodziła, mam przeczucie że tak....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Też jestem ciekawa bardzo jak tam Edytka - Anuna gdyby Edytka już urodziła to masz sprawdzony sposób - trzeba codzienie gdzieś biegać i wychodzić, robić dodatkowy staż i zajmować się domem i córeczką - Edycia na pełnych obrotach i widzisz już na porodówce 😁
Z tego co widze to Ty masz termin zbliżony do mojego, ale jak już pisałam się nigdzie nie spieszę 🙂 Mi wszystkie koleżanki mówią jak Dodi - czekaj dziecko samo wie kiedy ma przyjść na świat, a jaeszcze zatęsknimy za czasami kiedy dzidzia w naszym brzuszku miała hotel all inclusive 😉

Mi brzuch bardzo twardnieje i napina się niesamowicie po każdym nawet mniejszym wysiłku, ale bólu przy tym żadnego nie odczuwam. Wczoraj mała jakoś tak się rozpychała jakby miała wyskoczyć z tego brzucha, pierwszy raz widziałam jak wypycha rączkę albo nóżkę, bo nie było to zwykłe "uwypuklenie" ale wyglądało jakby ktoś mi chciał patykiem od środka brzuch rozerwać 🤪 myślałam że się obróciła, ale nie bo nadal czuję główkę u góy - może przynajmniej próbowała 🙂 Ja staram się już więcej odpoczywać, czekam na wtorek i zobaczymy co mi powie lekarz. Wolałabym jednak urodzić w lutym niż styczniu, a co będzie to będzie, psychicznie nastawiłam się już na cesarkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem po usg, malutkie obróciło się główką do dołu i waży jakieś 2,8 kg,
płci nadal nie znamy ale niestety potwierdziło się że jest jakiś problem z odpływem moczu z nerek... już o tym wcześniej nam mówiono więc nie byłam zaskoczona ale muszę przyznać, że łudziłam się, że to się nie potwierdzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ,my dzis po usg i badaniu dooplera i wiadomo juz czemu brzuszek taki maly-mamy malo wod AFI 8.7 a granice wskaznika 7.5-22.5 wiec na pograniczu malowodzia za to moj synus duzy 3.503g ale wnajglebszym miejscu ma tylko 4 cm wody wiec niezawiele do ruchu.mam nadzieje ze sie urodzi niedlugo nim wody zaczna sie zmniejszac;/ czytalam Wasze sposoby na przyspieszenie i zacznd od naparu z lisci malin.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOCHA a co lekarz mówi o tym problemie, można z tym normalnie funkcjonować? Jakoś skutecznie leczyć?

IZUNIA dalej w dwupaku? Ty chyba ostatnia urodzisz 😜

Ja przed chwilą pozmywałam podłogi w pokoju przedpokoju i kuchni. Ciekawe czy będą tego jakieś konsekwencje. A tak na marginesie jeszcze nie skończyłam sprzątać a mąż wszedł do domu w ośnieżonych butach - myslalam że go zamorduję , tyle mojej pracy poszlo na marne.... Zero respektu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej nie odzywalam sie bo dużo sie działo, wszystko opisze wam jak wrócę do domu, ale co najważniejsze wczoraj o 23:33 poprzez cięcie cesarskie przyszła na świat moja Elizka 🙂 3920 g i 54 cm długa, jest bardzo grzeczna i daje mamie dojść do siebie 🙂iałyy dużo szczęścia, można powiedzieć ze cesarka uratowała życie mi i Elizce, ale to opisze na spokojniejak wrócę !! Buziaki i do napisania :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EdytaS napisał(a):
Hej nie odzywalam sie bo dużo sie działo, wszystko opisze wam jak wrócę do domu, ale co najważniejsze wczoraj o 23:33 poprzez cięcie cesarskie przyszła na świat moja Elizka 🙂 3920 g i 54 cm długa, jest bardzo grzeczna i daje mamie dojść do siebie 🙂iałyy dużo szczęścia, można powiedzieć ze cesarka uratowała życie mi i Elizce, ale to opisze na spokojniejak wrócę !! Buziaki i do napisania :*


Cieszę się Edytko że wszystko skonczylo się szczęśliwie dla Was , to jest najważniejsze. Nio i oczywiscie czekamy na relację z tego ważnego wydarzenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Elizko na naszym świecie 😉 Edytka gratulacje!!! ale jesteś dzielna!!!Jaka Ona duża 😉
Joaska oprócz naparu z liści malin bierz oeparol 3x2 tabletki(pomaga przy rozwarciu szyjki-zmiękcza ja) i prostoglantyny (zawarte są w spermie)
Izunia też mi się czasem kasują wiadomości dlatego przed wysłaniem kopiuje je 😉 JAk się czujesz??
Ciekawe jak tam nasza Dodi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martitka_1990 - co do problemu to też nic nie można powiedzieć. jak dziecko się urodzi to w ciągu maks 3 dni trzeba mu zrobić usg i wtedy będzie więcej wiadomo...

ja dziś rano wstałam z anginą... i znowu jestem na ANTYBIOTYKU... 4 raz od początku listopada...
tak jak chciałam już pi mału rodzić tak teraz zdecydowanie nie chcę... gdybym teraz lub przez najbliższe 10 dni urodziła to nici z karmienia piersią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie bylo mnie dokładnie od wczoraj a tu takie wieści. Edytko GRATULACJE,dużo zdrowia dla Ciebie i małej Elizy. Czekamy na informacje. Dokupilam pakietu internetowego i pozmienialam coś w tel, udało się wejść dop. Teraz. U nas ok. Mam trochę skurczy ale takich lekkich więc luz. Wczoraj miałam usg, wody duzo,łożysko ok, przepływy ok. Synuś około 2700 Szok, a w pon 2350 chyba nie możliwe, oczywiście granica błędu 20 %. Pani ordynator która wykonywala usg pow. Że wszystko dobrze rokuje i w pon. Zrobią mi jeszcze usg i jak ok to do domu, tęsknię jak cholera. Właśnie czekamy na obchod, już wykapana, jeszcze ktg i spać. Męczy mnie zgaga. Do jutra dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edyta gratulacje 🙂 A córcia spora 🙂 Najważniejsze, że wszytko dobrze sie skończyło i juz możesz tulic swoje maleństwo w ramionach.
Maritka dawaj znać co i jak.
Mi mój mąż powiedział, że z porodem mam sie do lutego wstrzymać także póki co jeszcze odpoczywam i leniuchuję a od pierwszego biore sie za porządki poswiateczne, sex i spacery to może cos sie ruszy bo juz tez bym chciała mieć swoje maleństwo w ramionach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie nastała cisza, ból podbrzusza ustal więc akcja odwołana 😉
Nie ukrywam że wolałabym urodzić po 28 bo wtedy kończy mi się pełny miesiąc czasowej niezdolności do pracy (ubezpieczenie) a to dodatkowo 2400 zł więc nie takie male grosze do wypłaty, szkoda żeby przeszły kolo nosa ... A później to juz niech się dzieje wola Boża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDYTKA super ze juz urodzilas...a ja co ???mialam urodzic w tym tygodniu..lekarz tak mowil i narazie nic...jutro juz niedziela i dalej nic sie nie dzieje,,,,czasami bole brzucha ale przechodzi....jak do poniedzialku nie urodze to lekarz kazal dzwonic na wizyte sie umowic...hihi beda jaja jak przenosze naprawde,,,,od 25tyg ciazy mialam takie komplikacje....mialam urodzic wczesniaka...wszystko wisi mi jak na wlosku ale dalej sie wszystko trzyma az to jest niewiarygodne!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...