Skocz do zawartości

Lutowe mamuśki 2014 r. | Forum dla mam


mixidixi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej nie malam dzis czasu, ja mam 2 cm.
Odchodzi mi czop od rana, bez krwii narazie, skurcze lekkie sa.
Ale sie nie podniecam bo juz jedną akcję na porodówce miałam przeciez ...
Wczoraj zrobilam stopy i rece 🙂

dzis depilacja wszedzie, dokonczylam pakowac torbe, moge rodzic !!
Jutro jest w przedszkolu dzien babci i dziadka tesciowie przyjedzaaja z Łodzi, kurcze musze zrobic obiad koniecznie detetyczny...a nie mam sily..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martitka_1990 napisał(a):
My cały czas na cycu boję się że Nadia nie najada się bo jak tylko wyjmę jej go to zaraz płacz i tak ciągle... Brodawki mnie bolą przeraźliwie . Mam nadzieję że pokarm się szybko uaktywni bo narazie same kropelki


MArta moja mała tez tak miała, ona cały czas płakała a ja ją karmiłam i karmiłam i okazało sie ze ma silny odruch ssania i nie umiała żyć bez smoka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda19883004 napisał(a):
Martitka_1990 napisał(a):
My cały czas na cycu boję się że Nadia nie najada się bo jak tylko wyjmę jej go to zaraz płacz i tak ciągle... Brodawki mnie bolą przeraźliwie . Mam nadzieję że pokarm się szybko uaktywni bo narazie same kropelki


MArta moja mała tez tak miała, ona cały czas płakała a ja ją karmiłam i karmiłam i okazało sie ze ma silny odruch ssania i nie umiała żyć bez smoka 🙂


To mnie trochę podbudowalas na duchu Madziu, mam nadzieję że będzie wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 sorki ze nie odzywalam sie :p maz ma od poniedzialku wolne i nie ma kiedy za bardzo usiasc i napisac 🙂 latam juz na pelnych obrotach obiady pranie sprzatanie nic sie u mnie dalej nie rusza :p wydaje mi sie ze malutka jeszcze bardziej urosla nie czuje juz kopniakow tylko widze falowanie brzucha i stozki wystajace z lewego boku jak dotykam je mala momentalnie zabiera te nozki i sie wierci 🙂
Martitka gratuluje ! Juz sie chyba nie spotkamy na porodowce
ja juz zalatwilam w zusie ten urlop macierzynski bo zwolnienie od lekarza mam tylko do wtorku
przy badaniu jak we wtorek bylam okazalo sie ze rozwarcie jest na palec szyjka krotka i miekka
coraz czesciej skurczy dostaje i jak juz chce do szpitala jechac okazuje sie ze po 2godzinach przechodza:p
w srode z mezem bylismy znow na szkole rodzenia mial pogadanke z polozna na temat porodu jak to wyglada co powinien robic :p dostal tez kserowki z masazem stop i od wczoraj biedny jest zmuszony do masowania 🙂 hehe przyjemne to jest dla mnie a on nie ma wyboru biedny ... W koncu ciezarnej sie nie odmawia 😉
Cos mi sie wydaje ze Izunia bedzie z malenstwem nastepna 😉
a potem juz chyba cos tak czuje Dodi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia to chyba niedobrze, że tak sie czujesz. Mnie czasami ciągnie w dole brzucha jak na okres ale nic poza tym mi nie dolega.
Wczoraj wracając wieczorem do domu zastałam kartkę na drzwiach klatki, że wykryto jakąś usterkę na rurociągach od ciepła i pomimo sezonu grzewczego wymaga ona natychmiastowej naprawy. Od wczoraj od 22 nie ma ogrzewania i ciepłej wody i w ogłoszeniu napisali, żę mają nadzieję, że na weekend wróci wszytsko do normy. Masakra jakaś. Obecnie mam w domu ok 18 stopni i zobaczymy jak to dalej będzie wyglądać. Na nogach mam dwie pary skarpet, chustka na szyi i leżę po kocem. Na dzis zaplanowałam upiec ciasto to może od piekarnika si,e troche nagrzeje.
Jak do popołudnia nie wróci ogrzewanie to chyba pojedziemy do szwagra do mieszkania na noc żebym przypadkiem sie nie rozchorowała od tej temperatury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wybieram sie dzis do poloznej mam nadzieje ze to nie przez to moje prawie malowodzie ale noc nie przespana. i bede blagac o indukcje porodu bo nie wiem zskad ale czuje ze malemu juz tam nie dobrze moj wskaznik AFI to tylko 8 ;/ mlody wazy juz ok 3700 a brzusio jest taki malutki ze cale jego plecki czuje....no nic cierpie dalej byle do wizyty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anuna a ja myślałam że już urodziłaś hehe, bo tak cichutko było 🙂

Asiu ja mam jak Anuna - brzuch twardy jak skała, jak ściana, mam wrażenie że można w niego z całej siły by uderzyć i nic by się nie działo, ale bólu mi to nie sprawia. Za to coraz bardziej boli mnie na dole, tak ciągnie, u mnie to jest dziwnie bo szyjka pozamykana i twarda, ale z wizyty na wizytę krótsza. Ty masz mały brzuszek, ale Twoja dzidzia spora jak ma 3700 w porównaniu z moją Małą 🙂

Aldonka
Ty to chyba cierpisz na bezsenność co? 🙂 Ja wstałam o 6 i też spać już nie mogę, ale widzę że u Ciebie to jeszcze wcześniej pobudka. A z tą temperaturą to maskara i rozumiem Cię, bo człowiek nauczony ciepełka to potem nawet jak się poubiera to łatwo o jakieś przeziębienie. Oby szybciutko usunęli tę awarię

Izunia i Dodi to chyba już już za chwileczkę 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja na ktg, wszystko ok. Potem zakupy na obiad, coś na ciasto. Teściowie sie zwalaja na dzień babci w przedszkolu, a mi to średnio pasuje, bo musi być wysprzatane na tip top i Obiadek i ciasto. A ja nie mam siły sprzątać.. Wykupilismy wakacje ,jedziemy na majorke na 2 tyg od 31.08. Ale się cieszę. Napisze potem jak znajdę czas bo mam dziś zarąbany dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wy tak wszystkie raniutko wstajecie a ja dopiero co sie obudzilam :p wlasnie ide sniadanko jakies robic 🙂 dziwne ze lekarz na ktg mnie nie wysyla juz w sumie powinnam chodzic bo to koncowka ciazy
dodi super ze juz wakacje zarezerwowaliscie 🙂 z synkiem bedziecie jechac czy u jakiejs babci zostawicie malego ?
My w tym roku polskie morze za rok chorwacje albo bulgarie planujemy jak malutka bedzie troszke wieksza
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nana ja rzeczywiście chyba cierpie na bezsenność ciążową. dzis pobudka o 3.50 a przed wczoraj o 4.30. Najgorsze że to niespanie mam falami 2-4 dni pod rząd a potem kilka dni normalnego spania do 10.
Dodi mi też marzy sie jakis urlop w tym roku bo wyjazd na narty ze względu na ciąże nas ominął wiec chociaż wakacje bym chciała mieć. NIe wiem własnie gdzie jechac z takim maleństwem bo zostawić bym się nie odważyła jeszcze takiego szkraba a i planuję karmić chociaż z 8 miesięcy. Z planowaniem urlopu mam zamiar poczekać aż mała się urodz i zobaczymy czy się wogóle nadaje na wyjazdy bo jak wiadomo każde dziecko jest inne.
Jak tak teraz marznę w domu to marzy mi sie jakaś ciepła plaża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mieszkam blisko morza.ja nigdy nie bylam na żadnym wyjezdzie a bardzo bym chciala.fajnie ze planujecie sobie taki urlop:-)ja dalej na chodzie.mam 4cm rozwarcia to mam nadzieje ze szybko urodzę.ja tez nie mogę spac mysle caly czas o porodzie i czy wszystko będzie ok z maleństwem.zadrecze sie tym...jejku mogloby cos wkoncu sie dziac.moglyby chociaz odejsc wody to juz musialabym rodzic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wy wszystkie porodzicie a ja sama tutaj na forum zostane 😞 nic u mnie sie nie zmienia leniwe ruchy czasem male skurcze i to wszystko .... 🤨 wlasnie obiad zjedlismy mala chyba spi juz maz jej mowi zeby przyszla do nas ze lozeczko juz czeka widac uparta jest :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anuna2 napisał(a):
dziewczyny wy wszystkie porodzicie a ja sama tutaj na forum zostane 😞 nic u mnie sie nie zmienia leniwe ruchy czasem male skurcze i to wszystko .... 🤨 wlasnie obiad zjedlismy mala chyba spi juz maz jej mowi zeby przyszla do nas ze lozeczko juz czeka widac uparta jest :P

Spokojnie.... ja córę przenosiłam i musieli wywoływać poród więc i tym razem zapewne tak łatwo nie pójdzie... także jakby co to zostaję z Tobą na posterunku 😉
a tak na poważnie to chyba wszystkim nam się dłuży i wszystkie mamy wrażenie, ze wszystkie inne urodzą a ja nie...
jak to mówi mój mąż " jesteście lutowe więc trzeba poczekać na luty" .... chyba ma rację ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia00882 napisał(a):
Ja nadal w dwupaku.jutro jadę na ktg.moj mężuś postanowil mnie dzisiaj gdzieś zabrac.jakas niespodzianka.a synka zawozimy do męża rodzicow.hi jeszcze z wrazenia urodze

udanego wieczoru! fajnie Ci 🙂
my też zostawiamy właśnie córkę z dziadkiem i mąż zabiera mnie...... ale do internisty na kontrolę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe milo Zocha zostaniemy same na forum jak takie dwie sieroty a wszystkie inne porodza :p izunia zazdroszcze tez bym chciala gdzies sie wyrwac do restauracji czy cos maz moj lenia ma i czasem mam wrazenie ze jak stary dziad sie zachowuje wszystko trzeba mu mowic chodz na spacer chodz do sklepu juz czasem sily nie mam na te gadanie :p zero wyobrazni ma a mi juz od tego siedzenia w domu niedobrze sie robi ....:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

czesc na szybko bo padnieta, od rana na chodzie, Mąż. mnie przywiózł okolo 11.00 usiadlam 14.30 sama wszystko posprzatałam i ugotowałam obiad, tylko ciasto kupne.
Tesciowie zadwoleni, Julcia tez ze byli na przedstawieniu na dzien babci i dziadka.
Uciekam kochane, łapia mnie skurcze, ale nie dziwie sie po takim wysilku.

p.s własnie co z nas za lutówki jak zaczynamy od stycznia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Obawiam sie że nie tylko wy zostaniecie na forum, u mnie tez nic się jeszcze nie dzieje po za tym ze maly jeszcze rośnie jak na drożdżach, brzuch mam coraz wiekszy, Oskar nadrabia zaległości. Śmiejemy się z mężem ze wyjdzie taki maly pączuś hihi
Strasznie ten czas się dłuży, masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...