Skocz do zawartości

Lutowe mamuśki 2014 r. | Forum dla mam


mixidixi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zgadzaja wam sie tygodnie ciazy tu na forum ? Bo mi nie, ostatni moj post byl 4dni temu I wtedy I dzisiaj jest 36 I 5dzien ;/

Dziewczyny mieliscie stycznosc z wozkiem podwojnym, ze dziecko siedzi jedno za drugim ?? Zastanawiam sie czy warto taki kupic. Zeby dwoje zapakowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Ewcia,moja siostra miala dwa modele wozka podwojnego i z tego co poleca to model gdzie jedno dziecko jest kolo drugiego a nie gdzie jedno jest nizej a drugie wyzej. teaz kiedy male sa wieksze ma pojedyncza spacerowke i buggy board gdzie mniejsze w wozku a starsze stoi na podklace pomiedzy mama a wozkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, weszłam wczoraj i się napisałam ale wszystko mi zniknęło 😠
miałam wczoraj mały uraz w brzuch i pojechałam na IP, na szczęście zrobili ktg, usg, zbadali mnie i nic na tamten moment niepokojącego się nie działo... nie wyraziłam więc zgody ma pozostanie w szpitalu ale troszkę się boję bo podobno nawet po małym urazie może się zacząć odklejać łożysko i to nawet po kilku dniach... siedzę więc i kombinuje jak tu sobie załatwić chociaż jakieś ktg żeby trochę zmonitorować malucha... dobrze się czuję i na brzuchu nie ma już prawie śladu po urazie ale wiadomo że się zawsze człowiek trochę denerwuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
hej, weszłam wczoraj i się napisałam ale wszystko mi zniknęło 😠
miałam wczoraj mały uraz w brzuch i pojechałam na IP, na szczęście zrobili ktg, usg, zbadali mnie i nic na tamten moment niepokojącego się nie działo... nie wyraziłam więc zgody ma pozostanie w szpitalu ale troszkę się boję bo podobno nawet po małym urazie może się zacząć odklejać łożysko i to nawet po kilku dniach... siedzę więc i kombinuje jak tu sobie załatwić chociaż jakieś ktg żeby trochę zmonitorować malucha... dobrze się czuję i na brzuchu nie ma już prawie śladu po urazie ale wiadomo że się zawsze człowiek trochę denerwuje...



Zocha co sie stało ??
przewróciłas sie ? czy cos innego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał(a):
Zocha napisał(a):
hej, weszłam wczoraj i się napisałam ale wszystko mi zniknęło 😠
miałam wczoraj mały uraz w brzuch i pojechałam na IP, na szczęście zrobili ktg, usg, zbadali mnie i nic na tamten moment niepokojącego się nie działo... nie wyraziłam więc zgody ma pozostanie w szpitalu ale troszkę się boję bo podobno nawet po małym urazie może się zacząć odklejać łożysko i to nawet po kilku dniach... siedzę więc i kombinuje jak tu sobie załatwić chociaż jakieś ktg żeby trochę zmonitorować malucha... dobrze się czuję i na brzuchu nie ma już prawie śladu po urazie ale wiadomo że się zawsze człowiek trochę denerwuje...



Zocha co sie stało ??
przewróciłas sie ? czy cos innego ?
zaczęłam sprzątać i myjąc drzwi nadziałam się na klamkę ... sierota ze mnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewciaPM napisał(a):
Zgadzaja wam sie tygodnie ciazy tu na forum ? Bo mi nie, ostatni moj post byl 4dni temu I wtedy I dzisiaj jest 36 I 5dzien ;/

Dziewczyny mieliscie stycznosc z wozkiem podwojnym, ze dziecko siedzi jedno za drugim ?? Zastanawiam sie czy warto taki kupic. Zeby dwoje zapakowac.


Ewa mi tez sie cos nie zgadza, Jakos inaczej wyswietla.
Niestety nie mialam stycznosci z wózkiem podwójnym.
Znajoma rowniez ma nakładkę przyczepiana do innego wózka,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewciaPM napisał(

macie pewne imie dla swojej pociechy? Bo ja nie; ( mezowi obojetne, a mi zadne sie na tyle nie podoba; ( pierwszy jest Kacperek, a drugi???? Dawid, czy Jakub?



U nas tez nie ma decyzji na 100% miał byc Jakub ale to imie dość popularne ostatnio, wiec myslimy , ale nic nam sie nie podoba, z dziewczynka byłoby łatwiej.
Mamy nadzieje ze jak sie urodzi to coś wybierzemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktg i wizyte u gina załatwiłam na jutro, póki co małe szaleje po staremu więc myślę że jest ok....
a w usg mi wczoraj wyszło że maluch waży jakieś 3,1 kg inprzewidywany termin porodu na 26... załamać się można jak się coś takiego słyszy :/ no ale 2 cm rozwarcia i ktg pisało częste choć słabe- takie na 30- skurcze... no ale zawsze to coś....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skorom napisał(a):
Zocha ale na każdej IP powinni zrobić Ci KTG jak się do nich zgłosisz.
niby tak ale w łodzi od razu chcą zatrzymywać na oddziale... a nie wyrażanie zgody na pozostanie w szpitalu nie należy do przyjemności...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia trzymam kciuki. Oczywiście czekamy na wieści co tam u ciebie 🙂 Będziesz pierwszą [rawdziwą lutówkę.
Zocha uważaj na siebie. Ja też ze dwa razy uderzyłam sie mocniej w brzuch. Raz jak otwierałam drzwi to zapomniałam że taka grubiutka jestem i sobie drzwiami w brzuch walnełąm, a drugi raz sok w kartonie wypadał mi z szafy i chcąc go złapać walnłąm nim w brzuszek. Całe szczęście nic po tym się nie działo i teraz to staram się pilnować jak można. Ostatnio jak podczas prasowania zwaliłam żelazko z deski to juz miałam odruch uciekania a nie łapania w ręce. Ja jutro idę na KTG i mam nadzeję, że w końcu wyjdą mi jakieś skurcze bo ile można czekać na te nasze maleństwa.
Dodi a z tym mieszkaniem poza miastem to rzeczywiście masz ciężko. Współczuję. Ja dla tego jak kupowaliśmy mieszkanie za priorytet miałam lokalizację dość blisko centrum, żadne obrzeża bo potem jak człowiek czegokolwiek potrzebuję to jednak większy problem jest.
juz dochodzi 14 a ja jeszcze w koszuli i szlafroku i jakos nie mam ochoty nic ze sobą robić. Obiad mam z wczoraj także do 16 jak mąż wróci z pracy muszę sie ogarnąć, żeby nie wyjść na takiego leniucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, wszystko pod górkę, ja muszę non stop kombinować. Sąsiadka właśnie dzwoniła ze jej synek który miał być w przedszkolu do 18.wymiotował i musiała go odebrać wcześniej, i na własną odpowiedzialność mogę Julke przyprowadzic. Fuck. Muszę zatem ja wziasc ze sobą,koleżanka odbierze ja przy metrze i weźmie do siebie. Kurcze ja to mam pod górę. Niech już się urodzi mały bo mam dosc jezdzenia ciągle na ktg,usg. Mam tylko nadzieję,ze na usg będzie ok. Mały dziś strasznie aktywny,pcha się, miesza raczkami az tam nisko..jeszcze zjadlam trochę czekolady ,wcześniej obiad i nam zgage... Ta końcówka ciąży naprawdę jest kiepska...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia trzymam kciuki
Zocha pilnuj cały czas ruchów maleństwa i jak cie bedzie brzuch bolal to od razu do szpitala jedz >>jak sa problemy z lozyskiem to wlasnie brzuch boli i czasem jest krwawienie oby bylo wszystko dobrze
Ja dzis zauwazylam takie male plamienie ciemna krew ale bylo tego niewiele moze to zaczyna czop sluzowy wypadac... nie wiem nie znam sie ... :P\\\\\\\\
Z tym terminem chyba faktycznie zle pokazuje tu na forum ja mam na 15go lutego zaraz jak dodam post okaze sie czy wlasciwie liczy :P 😁
Ciezko mi sie chodzi mala jeszcze jak nogi z boku wystawia to jest masakra 🙂 musze stanac podotykac przez kurtke moj bok zeby je schowala bo isc sie nie da :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza gratuluję, super ze masz synka przy sobie. Napisze z domu. Na usg wszystko ok ,synek około 2800 mam sie nie martwić żadna hipotrofia i wybić sobie ja z głowy. Wszystko w normie. Wpisał mnie dr za tydzień na usg na 17,00 w razie jakbym jeszcze nie urodziła. Lecz mam nadz.ze już urodze. Maz odebral mnie z centrum i właśnie jedziemy po Julcie i do domciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...