Skocz do zawartości

Lutowe mamuśki 2014 r. | Forum dla mam


mixidixi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny ja nadal się męcze,teraz katar,ale dzisiaj i jutro sobie troszke polerze a w poniedziałek do pracy musze wracać,chyba,że będzie gorzej to znowu póojde na zwolnienie.Dziewczyny czy któraś miała cesarkę?Bo ja jestem o pierwszej cesarce i jeszcze nie rozmawiałam z lekarzem,ale zastanawiam się jak to będzie teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉
Iza mam tak samo też bym tylko podglądała i podglądała 😉 tym bardziej ze jest to moje 1 😁
dzisiaj cały dzień jadłam i nie miałam mdłości juppi....własnie wróciłm ze spacerku a teraz spaććććć
kolorowych wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 4 dni temu dowiedzialam się, że jestem po raz drugi w ciąży 🙂 🙂 staraliśmy się z mężem 8 m-cy i w końcu się udało 🙂 gratuluję wszystkim ciężaróweczkom i życzę nam wytrwałości i dużo radości przede wszystkim 🙂 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj IWONKA! Izunia gratulacje z okazji zawarcia związku małżeńskiego,my będziemy obchodzić 4 rocznice w sierpniu.Mi się dzisiaj skończyło zwolnienie,miałam iść do pracy,ale byłam tak słaba,że poszłam do lekarza,no i zbadał mnie w związku z tą gryą i powiedział,że domowe sosoby zostają,ale już jest lepiej,nie ma gorączki tylko został kaszel,plamienia nadal mam więc nie będe ryzykowaćNo i dzisiaj poczułam mdłości 😮Jeszcze pytanko,nie moge stworzyć suwaczka wszystko robie jak trzeba kopiuje a nie moge wkleić???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj wszystkie mamusie. Mam zaszczyt do Was dołączyć. Termin porodu mam na 14-15 luty 2014. Ale to dopiero początek, dla mnie bardzo nerwowy i niepewny. Będąc już w ciąży zachorowałam na ospe. Licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki był to 3tydzień ciąży. Jestem strasznie zmartwiona, pozostaje mi tylko czekać czy utrzymam ciąże i czy moje dziecko będzie zdrowe... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,hej ! W końcu jakieś nowe posty 🙂
A ja dzisiaj znowu odczułam huśtawki nastrojów. No normalnie uspokoić się nie mogę z nerwów a tak na prawdę nie wiem,co mi się dzieje 🙂
Byłam dzisiaj na badaniach i przy drugiej pobieranej fiolce krwi,zrobiło mi się ciemno przed oczami 🙂

A powie mi ktoś: Co to są takie białe fusy w moczu? Bo dzisiaj robiłam też o to badania i zauważyłam takie białe opiłki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!
Dawno mnie nie było a tutaj tyle nowych brzuchatek Nam doszło 🙂 Serdecznie witamy 🙂
Amelia jeśli chodzi o cesarki to wszystko zależy od tego z jakiego powodu miałaś tą pierwszą, być może będziesz mogła rodzic naturalnie. no i dużo zdrówka dla Ciebie.
Iza gratulacje z okazji ślubu 🙂
Kasik a co na to Twój lekarz?? Coś Ci mówił?? Musisz wierzyć że będzie dobrze 🙂
Ja odpoczywam u siostry 🙂 Wczoraj cały dzień wymiotowałam i spałam 😞 A mój mąż i siostra zajmowali się moją córcią, a miałam pomagać siostrze bo jest w 36 tyg. ciąży i jej trochę ciężko już. No ale na szczęście oboje dobrze to rozumieją i nic nie mówią. Dzisiaj jest już trochę lepiej i mogłam chociaż jej pomoc robić obiad 🙂 Gorzej ze zjedzeniem go :P
Do napisania dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie większych perturbacji zdrowotnych nie ma, żadnych mdłości, tylko straszna senność i niezbyt duży apetyt. Chyba troszkę również bardziej nerwowa niż zazwyczaj 🙂
Jutro mam wizytę u lekarza, jak to w Anglii jest to lekarz pierwszego kontaktu, ginekologa pewnie nie zobaczę przez całą ciążę jak z pierwszym synkiem. Jak nic się nie dzieje i nie ma żadnych problemów z ciążą spotykamy się tylko z położną i lekarzem. A więc jutro zaniosę próbkę moczu, choć pewnie na słowo mi uwierzą, że jestem w ciąży 🙂 i wyślą moje dane do szpitala, by ten skontaktował się ze mną na kolejną wizytę. Tak to tutaj wygląda 🙂 Prywatnych ginekologów nie ma 🙂 nie zarobiliby jak w Polsce 🙂
Kończę bo senna już jestem, jutro zajrzę, by sprawdzić co u Was słychać 🙂
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey dziewczyny..i witajcie nowe mamusie....dziewczyny nie wiem co sie dzieje ale od 5 dni codziennie mi leci krew z nosa....zadzwonie dzisiaj do gina i zobacze co mi powie...strasznie slaba jestem.....wszystko mnie meczy....jakis oslabiony organizm mam....jak powie zebym przyszla do niego to odrazu polece.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny,ja już troszkę leiej się czuje,chociaż mam mdłości,u nas dzisiaj tropiki a ja uziemiona w domu masakra jakaś!.KASIKR nic się nie martw kochana wszystko będzie dobrze,ja też chora choc to tylko grya.Ajak się czujesz byłaś u lekarza?PASKUDAX wydaje mi się,że te białe fusy to złuszczający się nabłonek,nic takiego ja mam prawie zawsze.EDYTA moja cesarka była z powodu dysproporcji miednicowo płodowej czyli dziecko było za duże co do wielkości mojej miednicy,bardzo dług mnie trzymali.IZUNIA to pewnie osłabienie miałam tak w pierwszej ci ąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam problemy z wyproznianiem sie.....raz na 4/5dni...jak bylam w pierwszej ciazy to tez tak mialam...i dlatego chyba tyle przytylam.28kg!!!!!..zadnej przemiany materi....masakra....taka ociezala sie czuje....i chyba mam juz 2 kg do przodu....znacie moze jakis sposob co zrobic zebym miala normalna przemiane materii?a naprawde jem male posilki i nie ciezkie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!!!
Skasowała mi się cała wypowiedź wrrrrrrrrrrrrrrr
Po wczorajszej wizycie u gina już wiem że jest wszystko ok!!! serducho bije!! jedynie kiepskie są wyniki TSH 2,68 dostałam jod..a za 2 tyg.kolejne badanie.
Co do farfocli w moczu to jest złuszczający sie "naskórek" np z pęczerza moczowego.więc się nie martw 😉
Iza krwawienia z nosa jest przypadłością bardzo częstą w ciązy.Musisz jeśc dużo warzyw z vit C
znalazłam fajny artykuł w w w .ciazowy.pl/artykul,krwawienie-z-nosa-w-ciazy,2183,1.html(wpiszcze bez spacjii)
Zatwardzenie taaaa....też moja zmora ale na szczęście chociaż co 2 dzien się załatwiam...Piję duzo soków z warzyw i mleko(na mnie dzała rewelacyjnie)
Też już przytyłam i też z 2 kg....ja niestety zajadam mdłości ;( i tu jest zooonk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...