Skocz do zawartości

Halo Kielce ?? | Forum o ciąży


Kaczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pierwsza!!!! A ja poszłam do Wydrzyńskiego zastępcy ordynatora na Kosciuszki!!! A jestes zadowolona z Kościuszki (bo moje koleżanki maja bardzo podzielone zdania) 🙂 Na kiedy nas termin 🙂 Może sie spotkamy na sali 🙂 🙂Hi hi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam na 01.01.2014 😁, ale nie wiadomo kiedy dzidzia zechce już się pokazać 🙂 hmm... czy zadowolona, nie mam pojęcia . Lekarza poleciła mi moja przyjaciółka. Też słyszałam, ze zdania są podzielone. No ale cóż najważniejsze żeby dzidzia urodziła się zdrowa 🙂 a w ktorym tyg jesteś i na kiedy masz termin ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam termin na 04-01-2014 r. a Tydzień 9, 5 dzień licząc od zapłodnienia. Wiec sadze ze sie spotkamy 🙂 🙂 Kobietko a ile razy byłaś już u lekarza bo ja byłam w 6 tyg i ide dopiero 19-06-2013 i wydaje mi sie ze bardzo odległy termin mi ustalił. A czy brzuszek już masz? Ja już przytyłam 2 kg. 🙂 🙂 🙂 Jejku mam tyle pytań . A ty tez pierwszy raz bedziesz mama?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak ja też po raz pierwszy więc dla mnie wszystko jest nowe 🙂 ja byłam w sumie już dwa razy ale to tylko dlatego, że miałam stan zapalny jeszcze przed terminem pierwszej wizyty. Potem miałam pierwszą planowaną i następną mam 20.06. także też odległy termin a tą wcześniejszą miałam 10 maja. Ja wlaśnie brzuszek miałam cały tamten tydzień i weekend a już tak od wczoraj zmalał... No ale też mniej jem bo mi dokuczają te nudności, więc może dlatego. A czy przytyłam to nie wiem bo nie dorobiłam się jeszcze wagi w domu 🙂 ale w spodnie już się nie dopne :P Pokaż swoje zdjęcie 😁
Kasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Własnie jeszcze fotek swoich z tego pieknego stanu nie mam nosze zacząć robić. A jak byłaś ostatnio bo jaka była wielkość dziecka. ja nie mam żadnych objawów oprócz sannosc i czasami brzuszek boli tak inaczej. 😞 A wiesz moze jak z tymi tabletkami Felibian czy ja mam je brać do końca 1 trymestru (tj.12 tygodni) liczac od dnia zapłodnienia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pytaj pytaj ja też będę :P Mi nie kazał lekarz brać nic oprócz kwasu foliowego. Żadnych dodatkowych witamin. Pewnie od następnej wizyty już każe mi coś brać. A USG od środka bo przez brzuszek mało było by widać. Aaa i ja miałam jeszcze jedno USG robione 28.05 mialam jakiś lęk i musiałam iść sprawdzić czy wszystko wporządku bo już spać nie mogłam.Ale jest ok, maluszek mial wtedy 2,1 cm bylo widać główkę i mega szybko bijące serduszko słyszałam, coś niesamowitego 🙂 a na pierwszej wizycie u lekarza to była tylko fasoleczka ale nie znałam rozmiaru...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa i licz sobie ciąze od 1 dnia ostatniego cyklu bo nie wiesz kiedy było tak naprawdę zapłodnienie, możesz tylko przypuszczać, a 1 trymestr liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki do 12-13 tygodnia 🙂
12-13 tydzień to powinien być czas wizyty gdzie lekarz robi testy genetyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Noo mnie też długo nie było 🙂 A my już lepiej bo były wymioty i wszystko naraz. Ale teraz już lepiej 🙂 może 8-9 poznamy co tam siedzi w brzuszku 🙂 a brzuszek swoją drogą już powolutku widać 🙂 A Ty jak tam zaokrąglasz się ? Kiedy wizyta u gin ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie kobietko zależy od dnia!!!! Czasami mam duży brzuszek a czasami nie widać. Ale mam takie fajne "bulgotania " w brzuchu 🙂 Ja mam wizytę 17 lipca . To ciekawe czy będę wiedzieć co będę miała. Napisz jak już będziesz po. A masz jakieś przeczucie? Zachcianki na dzidziusia 🙂 Ja jak narazie prztyłóam 3 kg lekarz mówi ze jak będzie 2 kg na miesiąc to będzie OK. A będziesz się wybierać do Łodzi. Nasz lekarz nas wysyła w sierpniu chociaż jest wszystko dobrze ale mówi że każdą pacjentkę wysyła. A jak się czujesz? Wszystko OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
A my jednak nadal nie wiemy co w brzusiu siedzi 🙂 No o Łodzi mówił nam lekarz ale właśnie się zastanawiamy czy jechać. A Wy ? jedziecie ? My na pewno chcemy mieć zrobione USG 4D tak koło 20-21 tygodnia czyli to połówkowe, ale jeszcze się nie umówilismy. Polecają wszyscy na paderewskiego - Grzegorz Guzik tylko już trzeba sie umawiać na termin bo mają ogromne obłożenie 🙂 A ja myślałam że już nudności miną a tu jednak nie... Tzn już nie jest tak jak na początku ale i tak dalej trochę dokuczają... Czekamy też na ruchy dzidzi 🙂 coś tam niby czuje ale nie wiem czy to dzidek czy moje jelita :P A Ty jak tam??? Ja mam strasznie zajęty czas więc znowu mnie trochę nie było... Obrona pracy mgr w ten czwartek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To życzę powodzenia!!!!! I oczywiście 5 🙂 Bede trzymać kciuki!!! Ja ide do lakarza w środę i już nie mogę się doczekać. Ostatnio bardzo słabo sie czuje i mnie brzuszek pobolewa i boje sie że może być coś nie tak!!! A tym bardziej że już mam problemy ze spaniem he he nie wygodnie mi!!! w każdej pozycji!!! 🙂 🙂 he he Ja do Łodzi sie zapisałam na 80 sierpnia!!! i będę oglądać dzidka jak pływa 🙂 🙂 🙂 A czemu sie nie dowiedziałaś za wczesnie i nie chciał dzidius pokazać? Prosze sie nie sresować na obronie!!!! Wszystko bedzie DOBRZE!!!! BUZKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Obroniona ! 😁 hehehe jutro mamy wizytę u gin i troszkę się denerwuję, czy wszystko jest ok. A Ty jak po wizycie ??? już wiesz co masz w brzuszku ?? my się wcześniej nie dowiedzieliśmy bo lekarz stwierdzil ze to za wcześnie ;/ więc może teraz ... 🙂 A Ty się nie martw mnie też pobolewa brzuch i w zależności od dnia raz lepiej a raz gorzej się czuję 🙂 Dzidzia rośnie i nasze ciało się zmienia 🙂 Jak tam brzuszek sie już zaokrąglą ? ;> Buźka daj znać !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluję Pani Magister!!!! Ja mam duży brzuszek powiem ci ze wydać go bardzo bardzo... Wszyscy mi mówią ze będę miała chłopczyka Panie z pracy bo brzuszek idzie do przodu . 🙂 🙂 A nie wiem jeszcze bo tez lekarz powiedział ze jeszcze za wcześnie i nie było nic widać!!! teraz idę do lekarza dopiero 14 sierpnia ale już się doczekać a 20 sierpnia jedziemy do Łodzi to już będę wiedziała czy maleństwo prawidłowo się rozwija!!! A jak sie czujesz? jak ze spadniem? możesz ułożyc sie wygodnie? Powiem ci ze ja juz zakupiłam poduszkę do spania ciążową Takiego węża tj tez do karniamia w przyszłości. i polecam jest super nie boje se ze brzuszek gniotę. jak tylko będziesz mała problemy za spaniem naprawdę warto wydać 60 zł. Jak bedziesz wiedziała co bedzie pisz 🙂 🙂 BUZKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Gratuluję Pani Magister!!!! Ja mam duży brzuszek powiem ci ze wydać go bardzo bardzo... Wszyscy mi mówią ze będę miała chłopczyka Panie z pracy bo brzuszek idzie do przodu . A nie wiem jeszcze bo tez lekarz powiedział ze jeszcze za wcześnie i nie było nic widać!!! teraz idę do lekarza dopiero 14 sierpnia ale już się doczekać a 20 sierpnia jedziemy do Łodzi to już będę wiedziała czy maleństwo prawidłowo się rozwija!!! A jak sie czujesz? jak ze spadniem? możesz ułożyc sie wygodnie? Powiem ci ze ja juz zakupiłam poduszkę do spania ciążową Takiego węża tj tez do karniamia w przyszłości. i polecam jest super nie boje se ze brzuszek gniotę. jak tylko będziesz mała problemy za spaniem naprawdę warto wydać 60 zł. Jak bedziesz wiedziała co bedzie pisz BUZKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...