Skocz do zawartości

Przyszłe Mamy z Łodzi | Forum o ciąży


olamat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniu o szkole rodzenia jeszcze nie myslałam ale czas pomyślec i posłuchac opini i zdecydowac się na tą chwile jeszcze nie wiem.. zobacze.
Opinie o Rydygierze słyszałam bardzo pozytywne wiem ze dla kazdej z nas "dobra opinia" znaczy coś innego ale podoba mi się ze to mały szpital....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja otatnio leżałam w ICZMP i byłamm zadowolona. O każdym szpitalu można usłyszeć opinie pozytywne i ngatywne, wszystko zależy jak przebiegał poród. Nie wiem jeszcze, który szpital wybiorę.
O Rydgierze natomiast nie słyszałam nic dobrego. 4 moje znajome tam rodzily i wszystkie zgodnie stwierdziły, że nigdy więcej ich noga tam nie postanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam przyszłe mamusie 😆
ja również jestem z Łodzi 🙂 będę rodzić w CZMP, bo tam pracuje mój lekarz prowadzący no i mają tam najlepszy sprzęt dla noworodków( to przeważyło)
Jeżeli chodzi o dobrego lekarza, polecam dr Piotra Kaczmarka- anioł, nie człowiek! kompetentny, na spokojnie i jasno przekazuje informacje, przejmuje sie bardzo dzieckiem i pacjentką! Powiedział ostatnio, że gdyby akcja porodowa zaczęła sie nawet o 3 w nocy mam do niego dzwonić i napisac smsy 🙂
jeżeli ktoś chce namiary to podam 🙂

pozdrawiam Łodzianki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie wszystko generalnie w porządku, tylko pojawiło mi się zwapnienie w lewej nerce i to trochę dokucza. W koncu ciąża to stan patologiczny, jak mawiał kiedyś profesor z ICZMP.

Zuza w 22 tc ważyła 420 g, a teraz czekam na wizytę 21 grudnia, zobaczymy jaki ten mój wielkolud jest duży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
silvusia to tak jak ja! Jestem cały czas na lekach (od 2 tyg fenoterol+ isoptin, luteina, magnezZ) bo brzuszek mi twardnieje 😞 odpoczywam dużo i też muszę kontrolować szyjkę, póki co moja ginka o szwie nie wspominała. Kto prowadzi Twoją ciążę? Miałaś przez usg ocenianą długość szyjki? Ile ma mm? Pozdrawiam, 3maj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...