Skocz do zawartości

Przyszłe Mamy z Łodzi | Forum o ciąży


olamat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witaj Malgosienka88 🙂

Jeszcze trochę czasu masz na wybór szpitala, moja siostra rodziła w rytgierze i była bardzo zadowolona.

Esia ja to mam nadzieje ze dam rade do konca ciazy byc sprawna. Jak na razie wszystko na dobrej drodze, ale już mnie dziwnie plecki pobolewaja i czasem mam taki dzien ze mogla bym lezec i lezec :laugh:

A powiedzcie mi dziewczynki macie juz wszystkie rzeczy dla siebie do szpitala i dla dzidziusia kosmetyki, łóżeczko, ubranka itp.?
Ja już po pierwszych zakupach i troszkę ubranek już Jula ma:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzusie 🙂
Witajcie nowe mamusie i te już mi znane 🙂

Olamat dobrze, że wszystko ok u Ciebie i Zuzy, powiedzieli Ci coś konkretnego na temat tego torbiela, co oni chcą z nim zrobić itp.? czy tylko wiesz, że jest i to wszystko?

Kruszyna wiem o czym mówisz z tym remontem... miałam mieć niedawno remont ale nie wypaliło, więc miałam przeprowadzkę raptem dwa tyg. temu... ciężka sprawa... 🙂

Esia miałaś rację co do tego fenoterolu. Wczoraj byłam u gin. i mi powiedziała, że za dwa tygodnie odstawiamy leki i już dłuzej nie będzie mnie powstrzymywać, że bedziemy się szykować do porodu, powinno być lekko bo od sporego rozwarcia zaczynam(nie wiem jakiego). Także zobaczę swoją Zuzie trochę szybciej niż to było planowane 🙂

Powiedziałam też swojej gin. o tym wysokim pulsie to mi zwiększyła dawkę isoptinu do 4...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeja Silvusia to już tak blisko 🤪 Ciekawe co mi w czwartek wymyśli moja ginka, muszę się podpytać do ilu tyg daje, że pociągne 🤔
Co do pulsu to już się do niego przyzwyczaiłam, ciekawe jaki będzie w trakcie porodu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejq Esia Ty już masz wszystko?? ale Ci zazdroszcze 🙂 ja nadal mam tylko wózek i ciuszki(same męskie), których jeszcze nie odebrałam bo narazie nie mam ich gdzie chować. Więc przede mną całe to pranie, prasowanie itd. Chyba pomyśle już o łóżeczku 🙂 i jakiejś komodzie... Albo może wyprawkę do szpitala kupię...hmmm.... od czego mam zacząć? 🙂
A łóżeczko już stoi na swoim miejscu czy schowane a później będzie składane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe jak napisałam mężusiowi, że już wszystko Esia masz(bo nie wiem jak u reszty z was) 🙂 to stwierdził, że się dzisiaj zwolni z pracy i pojedziemy po jakieś rzeczy 🙂 chyba mu się głupio zrobiło 😁 ale mam dziś humorek... dawno takiego nie miałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio Silvusia radzę Ci wziąść się już za kompletowanie... bo z Tobą to tak jak ze mną- nie wiadomo kiedy szpital 😞
Jeśli chcesz to mogę doradzić Ci taniego sprzedawce na allegro, kupiłam tam część rzeczy bez wychodzenia z domu, a różnica w Słoniu a u niego nawet 4-5 zł na rzeczy... Najpierw macałam w Słoniu a potem kupowałam u niego 🙂
Mam jeszcze 2 pralki do uprania i poprasowania... ufff...
Rozkładam to sobie w czasie bo jak za długo coś robie to brzucho się buntuje 😞
Lóżeczko stoi w pokoiku złożone bo było malowane, więc się jeszcze wietrzy.
Dobrze Silvusia, że masz wózek- zawsze tam dzidzia może się przespać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio Silvusia radzę Ci wziąść się już za kompletowanie... bo z Tobą to tak jak ze mną- nie wiadomo kiedy szpital 😞
Jeśli chcesz to mogę doradzić Ci taniego sprzedawce na allegro, kupiłam tam część rzeczy bez wychodzenia z domu, a różnica w Słoniu a u niego nawet 4-5 zł na rzeczy... Najpierw macałam w Słoniu a potem kupowałam u niego 🙂
Mam jeszcze 2 pralki do uprania i poprasowania... ufff...
Rozkładam to sobie w czasie bo jak za długo coś robie to brzucho się buntuje 😞
Lóżeczko stoi w pokoiku złożone bo było malowane, więc się jeszcze wietrzy.
Dobrze Silvusia, że masz wózek- zawsze tam dzidzia może się przespać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ!
Ja w przypływie WIELKIEJ ciążowej radości zaczęłam szaleństwo zakupowe już koło 10 tc. Mąż patrzył jak na wariatkę, a ja szalałam po sklepach. Póki co brakuje nam wózka (ale do czerwca jeszcze trochę czasu mamy), łóżeczko od jakiś znajomych czeka na nas, trzeba tylko materac wymienić. Ciuszkowe zakupy mam już za sobą, teraz tylko Miłościwe Panująca Przyszła Mama czeka na odwiedziny zaaferowanych cioć i psiapsiółek z masą prezentów 😉 No i oczywiście została jakaś kosmetyka w stylu kosmetyki i takie pierdułki.

Pozdrawiam wszystkie te, które z powodu zgagi budziły się w nocy i pitolca dostawały (jak ja dziś) 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ!
Ja w przypływie WIELKIEJ ciążowej radości zaczęłam szaleństwo zakupowe już koło 10 tc. Mąż patrzył jak na wariatkę, a ja szalałam po sklepach. Póki co brakuje nam wózka (ale do czerwca jeszcze trochę czasu mamy), łóżeczko od jakiś znajomych czeka na nas, trzeba tylko materac wymienić. Ciuszkowe zakupy mam już za sobą, teraz tylko Miłościwe Panująca Przyszła Mama czeka na odwiedziny zaaferowanych cioć i psiapsiółek z masą prezentów 😉 No i oczywiście została jakaś kosmetyka w stylu kosmetyki i takie pierdułki.

Pozdrawiam wszystkie te, które z powodu zgagi budziły się w nocy i pitolca dostawały (jak ja dziś) 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He he Zielona ja tam zgagi nie mam 🙂 Jedynie ta ciążowa dolegliwość mnie ominęła 🙂
Wow to szybko zaczęłaś zakupowe szaleństwo 😉 ja to ok 10 tc to nie wiedziałam co się wokół dzieje, non stop mnie mdliło i wymiotowałam 😮 ehh... dobrze, że ten czas już minął.
Zielona znasz płeć już swojej dzidzi? Bo u nas na forum same dziewczynki póki co :P

Kruszynka a proszę Cię bardzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Jak tam dzisiaj wasze samopoczucie?

Zielona poczekaj jeszcze troche, narazie taką zgagę, że budzisz się w nocy masz pewnie co jakiś czas, ale już niedługo... 🙂 To jest conocny maraton po kilka razy w nocy się budzisz i spać nie możesz a leki już ledwo pomagają 😞
Normalnie scena jak z horroru 🙂

U nas z zakupami są postępy 🙂 Zuza ma komódkę:laugh: można zbierać ciuszki 🙂

Esia pisałaś wcześniej, że dziadek robi Amelce łóżeczko, czy to znaczy, że ma jakąś pracownie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Ja dzionek na wesoło zaczęłam, przespałam cała noc 😮

Jadę dziś z koleżanką na zakupki raczej ogólne, ale jak coś dla Julci mi wpadnie w ręce to niestety 🙂 zostanie kupione.

A jutro juz tak fajnie nie bedzie bo na krzywą cukru jadę blech 🤢

Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to mamy pierwszego mężczyznę na forum. Spodziewamy się Stasia, ale błagam nie straszcie mnie, że z tą zgagą to może być jeszcze gorzej. 😞 To jest jakiś horror. A ma być gorzej ?! Błagam NIEEEEEEEE!!!!!!!! A krzywa cukrowa fujjj fujj!!!Ja już mam za sobą i jeżeli będą mi kazali jeszcze raz to oddaję mężowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Silvusia gratuluję zakupu 🙂 Mój tata to syn stolarza, więc podłapał fachu troche i tak od czasu do czasu robi sobie coś z drewna.

Zielona no nareszcie pierwszy chłopczyk na forum 🙂

Glukoza nie jest taka zła, weż sobie Kruszyna cytrynke do polizania 🙂 i udanych zakupów życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

Kruszyna samo wypicie glukozy nie jest takie straszne, wcale nie jest tak bardzo slodkie. Szczególnie jeśli weźmiesz ze soba c ytrynę. Dla mnie njagorsze było 15 min po wypiciu. Myślałam, że zwymiotuję, było mi słabo, niedobrze i spac mi się chciało. I to wszytsko na raz 🙂

Kazda z Nas musi to przejśc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna z tą glukozą to naprawdę nie jest taki diabeł straszny... Ja też wzięłam ze sobą cytrynkę.

Zielona ja w okolicach 20 tyg miałam taką zgagę co jakiś czas... a teraz mam przez całą dobę, nauczyłam się z tym żyć 🙂 ale najgorzej jest w nocy budzę się średnio 6razy 🙂 3 razy na siusiu 🙂 i trzy razy od zgagę 🙂 jak wstaję na siusiu to oczywiście moja wierna towarzyszka zgaga mnie nie opuszcza 🙂
Nie martw się, dasz radę 🙂

Esia to masz fajnie 😉 my teraz szukamy jakiejś taniej stolarni bo wymyśliłam sobie, że jednak nie chcę łóżeczka z Klupsia tylko jakieś najprostrze i najtańsze ale chcę je troszkę ozdobić 🙂 Tzn. planuję wyciąć z drewna imię i może jakieś gwiazdeczki... zrobić z nich jakiś decoupage i przykleić do łóżeczka 🙂 Mężuś tylko chodzi i wzdycha bo co jakiś czas mam jakieś nowe pomysły 🙂

Olamat a jak tam ze zdjęciami? Zrobiłaś sobie juz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A powiedzcie dziewczynki macie osobne pokoje dla maluszków? U mnie w domku, może i była by taka możliwość ale za duzo kompinowania. Wolimy zaczekac i za jakies 5 lat dobudowac piętro. Także nasze maleństwo razem z nami będze póki co 🙂, więc zaszalec z meblami nie mogę, a szkoda..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...