Skocz do zawartości

Przyszłe Mamy z Łodzi | Forum o ciąży


olamat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wejdz na stronę www.imageshack.us i tam bedziesz musiała juz poczytac co i jak wg wskazówek.

super, wychodzi na to że poród miałaś "przyjemny i szybki" 😉 oby tak zawsze się rodziło, a twój poród to normalnie zachęca do rodzenia 🙂 a miałaś kleszczowe czy nie? bo wnioskuje ze nie, chociaż słyszałam ze oni tam preferują bardzo ten sposób porodu.

ciekawe co z zieloną? pewnie tez juz sie rozpakowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Więc tak....
wchodzisz na strone www.imageshack.us wchodzisz w opcję "browse" która pozwala na wybranie zdjecia z twojego komputera. jesli je zatwierdzisz, na dole jest "zmiana rozmiaru obrazu" i najlepiej wybrac 640x480 i na niebieskim tle klikasz w "przeslij teraz" i po chwili pojawia sie miniaturka zdjecia i linki do udostepnienia obrazu, więc kopiujesz "kod forum" i wklejasz do w poscie i gotowe 🙂

Zielona napewno juz sie rozpakowała 🙂 A ja jutro muszę iść do szpitala, bo na wczorajszej wizycie gin stwierdził że mam za bardzo opuchniete nogi i nie ma co ryzykowac zatruciem ciążowym i maja mnie tam odwodnic. Tylko dziwi mnie to, że kazał mi się położyc do ostatnie moje wyniki były idealne, a wczorajsze cisnienie tez - 115/78. Poza tym juz wiele razy mu m,owiłam ze puchna mi nogi, a on na to, że to normalne 😠 Mógł wtedy zareagować i podac mi jakies leki odwadniajace a nie teraz kłaść mnie na końcówce ciąży, jak mam jeszcze tyle do zrobienia 😠 Mówił ze to na kilka dni, ale wiadomo...?? Plus taki, że bede w szpitalu w którym chce rodzic, wiec bede wiedziała dokładnie co i jak i zobacze sobie porodówke 🙂
A ty Kruszyna jak byłaś w szpitalu przed porodem to ile cie trzymali?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku.... Gratulacje wielkie!!! Dziewczyny bardzo wam zazdroszcze. Zarowno tym ktore juz urodzily jak i tym ktore niebawem urodza. 🙂
Mnie zostaly jeszcze 3 miechy... Nie mam jeszcze nic kupionego dla dzidzi. Chyba sie wyrobie z lozeczkiem wozkiem itd nie?
CZMP jest bardzo dobrym miejscem na porody, chociaz niektorzy maja moze inne zdanie. U mnie obie bratowe tam rodzily i sa bardzo zadowolone.. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!
chciałam się pochwalić, że mamy już naszego Stasia po drugiej stronie brzucha... 🙂
Urodził się 13 czerwca o godz 21:39, 55cm i 4 kg żywej wagi było BARDZO ciężko tym bardziej że jestem dość drobnej budowy (swoją drogą jak on mi sie tam zmieścił?). Dziś wróciliśmy do domu jesteśmy styrani. Pozdrawiam, napiszemy jak troszke odpoczniemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Gratulacje Kruszynka i Zielona 🙂 Czekam na fotki pyziolków 🙂
U nas w miarę ok, piszę w miarę bo mamy problem z kupkami 😞 tzn zauważyłam czerwone niteczki krwi i się leczymy. Poza tym Mała dnia na dzień uczy się czegoś nowego, waży już 6350 g 🤪 Każdy mówi, że wygląda na 4 miesiące 🤪
Mamuśki która mieszka na Górnej? Chętnie bym z którąś pospacerowała 🙂
Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia a my razem wrzesniowki jestesmy... Suuuper!
Mam wrazenie ze przed nami jeszcze dluuuuga droga, zwlaszcza gdy czytam szczesliwe rozwiazania kolezanek.
Ale z drugiej strony planuje sobie w wakacje male malowanie pokoju i zrobienie zakupow, bo nie mam jeszcze nic 🤢, a lozeczko, wozek i mala wyprawke to chcialabym zalatwic przed urodzeniem malej. Wiec czas jakos zleci... 🙂 Pewnie szybciej niz myslimy...
Niunia a ty meska czy zenska w dwupaku jestes 😉 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...