Skocz do zawartości

Przyszłe Mamy z Łodzi | Forum o ciąży


olamat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja rodziąłm w matce polce i jestem zadowolona. Rodziłam sn podczas zmiany położnych i obie były rewelacyjne równiez pani doktor która przyjmowała poród. Rodziałm bez znieczulenia, poród był rodzinny-polecam. Co do złych opini to moje zdanie na ten temat jest takie że każdemu co innego odpowiada i zależy kto jakie ma podejscie. Ja zostałam potraktowana tam tak jakbym przynajmniej każdemu kto sie mną opiekowal dała po 1000zł. Dzięki ludziom tam pracującym mam przy sobie najwieksze cudo na świecie- moją Julę. Widzę że u Ciebie jeszcze troszkę do porodu 😜
Przede wszystkim Gratuluje!!! Ciąża to cudowny okres w życiu kobiety. Jak będą jeszcze jakies pytanie napewno z przyjemnością odpowiem 😉 Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja rodziłam w Rydygierze na sterlinga i byłam bardzo zadowolona, szczególnie już po porodzie. Pielęgniarki się zajmowały nami, i zawsze były do naszej dyspozycji jak miałysmy jakiś problem/pytania.

Też słyszałam niezbyt pochlebne opinie na temat Matki Polki, ale niektóre dziewczyny sa zadowolone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zamierzam rodzić w szpitalu Madurowicza. Tak wiem 🙂 bakterie i te sprawy. Ale z pewnego źródla wiem że sanepid co tydzień próbuje tam coś wyhodować i się nie daje. Poza tym mam 10min spacerem do tego szpitala więc gdyby coś, zawsze blisko.
Leżalam w tym szpitalu przy pierwszym niepowodzeniu i nie kojarze zlego personelu, czy też niewygodnych lóżek. Jestem dobrej myśli.
Dziwczyny, musimy pamietać, że zawsze w każdym szpitaku będzie coś nie halo.
milego dzionka! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wydaje mi sie że z tymi bakteriami to juz przeszłość. Wiadomo, sytuacja rozdmuchana i troche strachu jest. Ja miałam rodzic w madurowiczu, ale zdecydowałam sie na Rydygiera, bo też bliżej 🙂 Kuzyna żona kilka dni temu rodzila w madurowiczu i zadowolona, więc nie ma reguły.
Wiadomo, wszędzie znajdą się jędze, a zawsze dobrze tam, gdzie nas nie ma 🙂

A do jakiego lekarza chodzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mojej tesciowej znajoma pracowała jako połzna w Madurowiczu, stad właśnie rozważałam taką opcję żeby tam rodzić, ale jakis czas przed moim pordem dostałą wylewu i niestety nie wróciła do pracy. Poza tym pomyslałam sobie że rodzice i tescie będa mieli do mnie blizej, ale w sumie wybrałam Rydygiera 🙂
Ogólnie miałam szczęście że wody mi odeszły przed 4 rano, to nie było korków, a jak wybrałabym Madurowicza i okazałoby sie ze rodze w godzinach szczytu, to nie wiem jak by to było 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To zawsze zostało by pogotowie i karetka na sygnale 😁 Ja wybralam CZMP ze wzgledu na to ze mam 10 min samochodem po drugie moj lekarz tam pracuje a po trzecie to jednak jest szpitalem gdzie najbardziej ma rozwiniete oddziały dla noworotków gdyby nie daj boże coś by się działo po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Ja już wczesniej pisałam rodziłam w czmp i z czystym sumieniem musze przyznac ze oprócz żarcia wszystko bylo super. Pród był szybciutki, jak bym chciała znieczulenie to nie bylo problemu żadnego ale obylo sie bez 😉 po porodzie polozna pomogla mi sie umyc, opiekowala sie malutka zebym mogla troszke sie przespac po porodzie ( tylko ze w szpitalu nnie mozna sie wyspac 😉 Opieka super. Ja mieszkam przy porcie wiec to najblizszy szpital. Z doświadczenia wiem, że co osoba to iinna opinia, ale tak bedzie zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój lekarz prowadzacy to dr. Gawlik z lux medu, ciąże prowdziła ok ale chyba są lekarze lepsi od niej ( ja mialam ją za darmo i wszytkie badania, bo praca wykupila pakiety w lux med) do czmp poszlam pod koniec 8mc ciazy i chodzialm do dr. Sobczyk babka oki ale nie przyjmuje na oddzialach. Wiem ze dr Marek Krekora ma swoja przychodnie i pracuje na odziale w czmp. Szwagireka przez dwie ciaze z nim byla i mowi ze rewelacja. Miala termin na koniec lipca to wzial jej skierwanie wypisal kiedy bedzie miec dyzur i sam porod odbieral - opiekuje sie od poczatku do konca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...