Skocz do zawartości

Przyszłe Mamy z Łodzi | Forum o ciąży


olamat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
dzieki za info 🙂 zastanawiam się czy nie zaprzyjaznic sie z jakims lekarzem z czmp zeby przy porodzie bylo razniej 🙂


Wydaje mi sie że główne skrzypce przy porodzie to położna gra, a lekarz...podczas mojego porodu to lekarz tylko nacisnąl na drzuch żeby mały wyskoczył i taki jej udział 🙂 Myslę że lepiej miec połżną...tylko że za nią trzeba będzie pewnie zapłacić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki za informacje.

Nie wiem czy ktos ma zamiar rodzic w Koperniku ale odradzam ten szpital w 100% spedzilam tam 4 dni i bardziej niekompetentnych lekarzy nie widzialam polozne i pielegniarki sa moze ok ale lekarze sa beznadziejni szczegolnie faceci. Ordynator tylko w miare cos rozumie i stawia diagnozy pozostali to mam wrazenie ze maja tam praktyki a nie pracuja jako ginekolodzy. Pozatym nie potrafili mi postawic diagnozy sama domyslalam sie co mi moze byc nie dodatlam odpowiednich lekow. A to jak sie zajmuja dziewczynami ktore czekaja na porod to kpina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do kopernika to tez bym odradzala. Nie mialam stycznosci tam z kobietami w ciazy ale ogolnie z obsluga lekarzy i sluzba zdrowia. Rok temu bylam z tata w ty szpitalu bo mial miec operacje na kregoslup, prawie 3 godziny czekalismy w izbie przyjec zeby go przyjeli na sale, operacje robili tak ze do tej pory chodzi o kulach i jest w polowie inwalida. Podczs czekania na przyjecie obok w sali lezala dziewczyna ktorej pekly wrzody, zwijala sie z bolu, krzyczala, gdzies po 30 minutach z laski swojej przyszedl do niej lekarz. masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Potwierdzam!!! Moja mama miała silne bóle brzucha, a lekarz z izby odesłał ją do domu, żeby najpierw gdzies zrobiłą sobie usg (podejżenie kamieni żółciowych). Na drugi dzień tak fatalnie sie czuła, więc znowu pojechała do kopernika, i inny lekarz z izby od razy wziął ją na salę operacyjną, bo stan jej był taki ciążki. A tamten wałkoń jak przyszedł na obchód to mu głupio było....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to sluchajcie tego:
moj tata choruje na stawrdnienie rozsiane - zanik mięśni w dużym skrócie. Jakis czas temu zlamal w domu rękę i wlożyli na pogotowiu ją w gips. Udalo nam się skierować tatę na oddzial neurologiczny, bo:
a) ciężko w domu mamie byloby opiekować się tata jeszcze w gipsie
b) to byl dobry moment, żeby troszkę go nasza slużba zdrowia podleczyla sterydami. a co.

I teraz najlepsze: tata chyba drugiej nocy spadl z lóżka i żadna pielęgniarka o tym rzekomo nie wiedziala... tata rano sam mi powiedzial, bo mu się .. gips pokruszyl..

także ja wiem, że ten szpital to MASAKRA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Witajcie!
Co do Kopernika to nie zgodzę się z Waszymi opiniami... Rodziłam tam i wszystko przebiegło bez komplikacji, kilkakrotnie w czasie ciąży tam leżałam i nigdy nie narzekałam- zresztą jak każda z dziewczyn na sali. Mój lekarz prowadzący pracuje w Koperniku i powiem Wam, że choc moja ciąża była bardzo problemowa udało mi się donosić do końca, więc o braku kompetencji tamtejszych lekarzy też bym nie mówiła. Wiadoma sprawa, że w każdym szpitalu znaleźć można konowałów... niestety...
Kopernika więc polecam, mam porównanie z CZMP i jest tam o niebo lepiej!
Pozdrawiam Was przyszłe mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam przyjemnosc ostatnio lezec w tych dwoch szpitalach Koperniku i CZMP w CZMP znalazlam sie przez lekazy ktorzy nie rozpoznali u mnie klopotu z nerkami ale nie dziwie sie temu skoro zadnemu lekarzowi do glowy nie przyszlo zeby zrobic mi usg ktorego nie posiadaja na oddziale 😁 po drugie po 3 dniach lerzenia laskawie zrobili mi badania moczu i morfologie po czym oznajmili ze nic mi nie jest mimo ze wyniki moczu dawaly podstawy do tego ze moge miec cos z nerkami tym bardziej ze wspominalam ze kiedys mialam taki problem 😁 po 4 dniach podawania mi kroplowki na zmniejszenie skurczy macicy ktorych nie mialam powiedzieli ze moge wyjsc do domu bo nic mi nie jest 😁 naprawde kompetentni lekarze i w dodatku ich arogancja i beznadziejne poczucie humoru ktore jeszcze bardziej dolowalo dziewczyny ktore ze mna lezaly z dnia na dzien kazda sie zastanawiala czy dobrze zrobila kladac sie do tego szpitala Ale kazdy ma swoje zdanie i jak najbardziej nie mowie ze esia klamie Ja tak jak ona stwierdzamy fakty i swoje opinie Po 5 dniach w domu dostalam spowrotem takich boli ze nie moglam chodzic wiec pojechalam do CZMP gdzie w sobotnie popoludnie potrafili zrobic mi na wejsciu zastrzyk przeciwbolowy poczym morfologie badanie moczu i usg gdzie wykazalo ze mam piasek w nerkach 🙂 polezalam w szpitalu 4 dni gdzie mialam podawane leki po ktorych wychodzac ze szpitala wszystko minelo i jak narazie nic mnie nie boli 😁 Ja sie strasznie zrazilam do tego szpitala dlatego postanowilam napisac ale wiadomo ile ludzi tyle opinii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
ja mialam przyjemnosc ostatnio lezec w tych dwoch szpitalach Koperniku i CZMP w CZMP znalazlam sie przez lekazy ktorzy nie rozpoznali u mnie klopotu z nerkami ale nie dziwie sie temu skoro zadnemu lekarzowi do glowy nie przyszlo zeby zrobic mi usg ktorego nie posiadaja na oddziale 😁 po drugie po 3 dniach lerzenia laskawie zrobili mi badania moczu i morfologie po czym oznajmili ze nic mi nie jest mimo ze wyniki moczu dawaly podstawy do tego ze moge miec cos z nerkami tym bardziej ze wspominalam ze kiedys mialam taki problem 😁 po 4 dniach podawania mi kroplowki na zmniejszenie skurczy macicy ktorych nie mialam powiedzieli ze moge wyjsc do domu bo nic mi nie jest 😁 naprawde kompetentni lekarze i w dodatku ich arogancja i beznadziejne poczucie humoru ktore jeszcze bardziej dolowalo dziewczyny ktore ze mna lezaly z dnia na dzien kazda sie zastanawiala czy dobrze zrobila kladac sie do tego szpitala Ale kazdy ma swoje zdanie i jak najbardziej nie mowie ze esia klamie Ja tak jak ona stwierdzamy fakty i swoje opinie Po 5 dniach w domu dostalam spowrotem takich boli ze nie moglam chodzic wiec pojechalam do CZMP gdzie w sobotnie popoludnie potrafili zrobic mi na wejsciu zastrzyk przeciwbolowy poczym morfologie badanie moczu i usg gdzie wykazalo ze mam piasek w nerkach 🙂 polezalam w szpitalu 4 dni gdzie mialam podawane leki po ktorych wychodzac ze szpitala wszystko minelo i jak narazie nic mnie nie boli 😁 Ja sie strasznie zrazilam do tego szpitala dlatego postanowilam napisac ale wiadomo ile ludzi tyle opinii 🙂


zgadzam sie.
ile ludzi, tyle opini.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Witam,

Chciałam się przywitać w gronie przyszłych mamuś z Łodzi. Jestem aktualnie w 21 tygodniu i siedząc w domu postanowiłam dołączyć do Waszego grona, by móc wspólnie porozmawiać o wszystkich urokach stanu błogosławionego i pochodnych.

Pozdrawiam serdecznie !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
moniaczek212 napisał(a):
hej ja myśle że w Rydygierze będe rodzić ,zresztą co sądzicie o tym szpitalu????? zresztą moj lekarz to dr. Baradyn


Slyszałam, ze ten doktor jest swietny, ale nie miałam z nim kontaktu, a moze miałam (bo rodziłam w Rydygierze) tylko nawet o tym nie wiem 😉 🙂

Ja osobiscie polecam Rydygiera 🙂 Był juz założony watek o łódzkich szpitalach, wiec poczytaj sobie, moze wybierzesz inny, chociaz nie jest powiedziane, ze jak wiekszosc z nas bedzie zachwalała jeden szpital, to i ty bedziesz z niego zadowolona.
Jedyne co mnie troche rozczarowało to to, ze nikt mi nie zaproponował ani piłki, ani zadnego prysznica...na poczatku kazały mi chodzic, ale po pierwsze nie było gdzie, bo korytarzyk był bardzo mały, a nie mogłam wyjsc dalej bo był juz oddział połozniczy, poza tym tak mnie napierdzielało, ze i tak nie mogłam łazić...a tak to jestem bardzo zadowolona, wszyscy mili, bardzo pomocni, zawsze do dyspozycji. No i szpital niewielki i przytulny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Cześc przyszlym mamom dawno mnie nie było jakoś zapomnialam o tej stronce 😞 jestem szczęśliwa od 4 dni zaczełam czuć niezłe i częste kopniaczki od mojego maluszka dziś nie mogłam sie powstrzymać jak rano wracałam z pobrania krwi itp. to wstąpilam do manufaktury i kupiłam już pierwsze dwie pary body 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...