Skocz do zawartości

Przyszłe Mamy z Łodzi | Forum o ciąży


olamat

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • Odpowiedzi 820
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
tak, postawiłam na CZMP. moja gin tam pracuje (chociaż ja chodzę do niej do Gamety). to gin z polecenia od znajomego lekarza, który przez lata pracował w CZMP. ale jak czytam o tych porodach w tym molochu, to aż mi skóra cierpnie. chociaż z drugiej strony mam dwie znajome, które w ostatnim czasie rodziły w CZMP i jakoś, aż tak strasznie tego nie wspominają. poza tym tu mam najbliżej, bo mieszkam na chojnach.
a ty? wybrałaś już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w Rydygierze na Sterlinga. Ma bardzo dużo pochlebnych opinii. Mój gin już nie pracuje w żadnym szpitalu, więc tym się nie kierowałam. Tylko trochę daleko mam, bo na Olechowie mieszkam.
1 grudnia zaczynam szkołę rodzenia i będzie m.in. przewodnik po łódzkich szpitalach. Może jeszcze zmienię zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
hej 😁
Ja też jestem z Łodzi.
Co prawda rodziłam w kwietniu, ale chyba mogę dołączyć 🙂
Aaaaa. no i lady_m4ryjane - ja rodziłam w RYDGIERZE 🙂


Byłaś zadowolona?

Bardzo.... polecam w 100%, jeśli zamierzasz rodzić naturalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
hej 😁
Ja też jestem z Łodzi.
Co prawda rodziłam w kwietniu, ale chyba mogę dołączyć 🙂
Aaaaa. no i lady_m4ryjane - ja rodziłam w RYDGIERZE 🙂


Byłaś zadowolona?

Bardzo.... polecam w 100%, jeśli zamierzasz rodzić naturalnie 🙂


Czy to prawda, że w tym szpitalu nie można odwiedzać mam i dzieci w pokojach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
hej 😁
Ja też jestem z Łodzi.
Co prawda rodziłam w kwietniu, ale chyba mogę dołączyć 🙂
Aaaaa. no i lady_m4ryjane - ja rodziłam w RYDGIERZE 🙂


Byłaś zadowolona?

Bardzo.... polecam w 100%, jeśli zamierzasz rodzić naturalnie 🙂


Czy to prawda, że w tym szpitalu nie można odwiedzać mam i dzieci w pokojach?

to akurat prawda...
można dojechać tą kozetką z dzieckiem tylko do drzwi i w drzwiach rozmawiać. Ewentualnie możesz Ty wyjść na korytarz, ale sama...
Ja na początku denerwowałam się tym, ale później zrozumiałam, że jest to faktycznie przydatne, bo w sali leży po 5, 6 dziewczyn i nie koniecznie chcą się pokazywać w "takim stanie" (zaraz po porodzie, karmiące piersią itd) obcym ludziom... więc jakieś plusy są. Zależy jak Ty na to patrzysz.
Ogólnie rzecz biorąc dla mnie ten szpital jest świetny, świetni lekarze, położne i pielęgniarki... Miałam wrażenie (opieki) jak bym dała tam każdemu "w łapę" - dosłownie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akurat z tym ograniczeniem wizyt to nie jest taki głupi pomysł. Kurcze naprawde jestem w kropce, który szpital wybrać. Czy Rydygiera czy Matkę Polkę. Słyszałam też, że w Rydygierze potrafią nie przyjąć gdy nie ma miejsca i trzeba ze skurczami do innego szpitala jechać :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Akurat z tym ograniczeniem wizyt to nie jest taki głupi pomysł. Kurcze naprawde jestem w kropce, który szpital wybrać. Czy Rydygiera czy Matkę Polkę. Słyszałam też, że w Rydygierze potrafią nie przyjąć gdy nie ma miejsca i trzeba ze skurczami do innego szpitala jechać :/

tego to Ci nie powiem, nie spotkałam się z czymś takim... 😮
W dniu terminu zgłosiłam się do szpitala (a było przepełnienie - szpital mały - dziewczyny które urodziły leżały na porodówce po 2 dni przez to, bo nie miały gdzie jechać [ja zresztą też leżałam 2 dni na porodówce, bo nie było miejsc, żeby mnie przewieść]) i normalnie mnie przyjęli, bez żadnego ale... 🙂

Wiem, że bliźniaki NIECHĘTNIE przyjmują, (co nie znaczy, że w ogóle) ale nic poza tym nie słyszałam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
witajcie kochane brzuszki, byłam dziś na usg i lekarz zaproponował mi poród w medeorze na ciesielskiej. ponoć mają oni podpisaną umowę z nfz i wszystko jest w ramach ubezpieczenia. macie jakieś informacje o porodach w tej nowej klinice?? byłabym wdzięczna za każdą informację. sama mam mętlik w głowie, bo byłam w sumie zdecydowana na matkę polkę, a teraz sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Witam,
czy są tu mamusie, które rodziły bądź zamierzają rodzić w Madurowiczu? Wiem, że do porodu jeszcze kupa czasu, ale powoli się rozglądam i chyba stanie na tym szpitalu. Tym bardziej, że jako jedyny oferuje poród w wodzie, a dla mnie i mojego kręgosłupa to będzie wybawienie. Może któraś z Was tak rodziła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesiące później...
  • Mamusia
Hejka,
Ja rodziłam w Madurowiczu i byłam bardzo zadowolona - grono doskonałych fachowców.
Szybciutko po wyjściu zrobiliśmy cudną sesję zdjęciową naszego maleństwa za 300zł dostaliśmy calutką płytę zdjęć. Cudowne chwile.
Chętnie opowiem ze szczegółami gg 1094687 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...