Skocz do zawartości

Jakub | Forum o ciąży


Figaa3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
50 dzień Jakuba.
50 dzień walki Kubusia. 50 dzień walki lekarzy. 50 dzień nadziei która czasami ledwie się tliła..
Od 17 czerwca moje życie zmieniło się bardzo mocno. Świat się zatrzymał, ale tylko dla mnie i dla Mariusza, inni żyją zupełnie normalnie. Czasami sms, telefon, chociaż mało kto ma odwagę zapytać. Codziennie jeździmy do szpitala by móc poprzytulać się do inkubatora i zawieź odrobinę mleka. Czekamy.. Staramy się nie tracić nadziei, choć czasami to bardzo trudne. Każda godzina, dzień naszego Bubinka to cud. Tych cudów i łask spływa na nas całe mnóstwo i chciałoby się powiedzieć "prosimy o więcej", jednak nie ma na to dowagi, nie wiem czy możemy wymagać tak wiele... Bardzo długa i ciężka droga przed nami, a przede wszystkim przed Bubinkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak dobrze że napisałaś co sie dzieje bo wszystkie myslimy o Tobie i Kubusiu. Jesteś bardzo silna a Kuba napewno dochodzi do siebie. Bóg pomoże wam przez to przejść i Kubuś urośnie na zdrowego chłopczyka. Nie trać sił i nadziei. Wszystkie modlimy sie o was, będzie dobrze. Serdecznie pozdrawiam i całuję Bubinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Figaa - trzymam mocno kciuki i wiem że cuda się zdarzają 🙂 sama mam w domu taki cud, nie wiem czy czytałaś jak pisałam o moim synku który urodził się 29 tyg. z wagą 850 g, wiem że jest to sporo dalej jak Twój Kubuś się urodził, ale teraz też jesteście już dosyć daleko, chociaz jak sama napisałaś jeszcze dłuuga droga przed Wami 🙂 dużo zdrówka dla maluszka i dla Was wiele cierpliwości i wytrwałości 🙂 jak będziesz miała siłę i ochotę to napisz nam od czasu do czasu co u Was słychać 🙂 ściskam Was mocno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figa dziękujemy że podzieliłaś się z nami wiadomością o Kubusiu. To dzielny chłopczyk nie poddał się i walczy, bądźcie dalej wszyscy tak dzielni niedługo będzie to tylko złym wspomnieniem. :****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Figaa - mimo wszystko mały idzie bardzo ładnie 🙂 niestety tak to już jest jeden krok do przodu dwa do tyłu - wcześniaki tak mają, niestety :/ mój mial wylewy I i II stopnia. Figaa nie będę się tu wymądrzać, ale polecam Ci to forum, tam dziewczyny mają wiedzę i doświadczenie zdecydowanie większe niż ja 🙂 trzymam za Was kciuki i absolutnie się nie obwiniaj to nie Twoja wina!!!

http://forum.gazeta.pl/forum/f,15302,Wczesniaki.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figa czytam na bieżąco twoje wpisy na forum dla wczesniaków i powiem szczerze że walecznosć Kubusia napawa optymizmem ! Wagowo jest taki jak dzieciaczki w naszych brzuchach, wg mnie b. dużo pije mleka.A te wylewy na pewno nie pozostawiają po sobie śladu! Będzie DOBRZE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Figa - tak bardzo czekalam az napiszesz cos o Kubusiu!!! Mialam taka nadzieje zobaczyc to co powiedzialas, ze zyje!! To juz bardzo duzo!! Jak juz tyle przezyl to juz musi byc dobrze!!!! A te wylewy, podobno sa u wszystkich wczesniakow, nawet IV stopnia. Znam osobiscie chlopaka ktory urodzil sie wczesniakiem i mial wylewy i niczym nie rozni sie ode mnie. Ma teraz 20 lat 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Dziś urodziliśmy się. Zaczynamy odliczanie wieku korygowanego.
Jakub ma 57cm i waży 3590gram. (cm z zeszłego poniedziałku - dzieci są mierzone co pon o godzinie 21, a ważone codziennie o 21 więc waga z niedzieli)
Szykujemy się na wyście do domu, pod opieką hospicjum ze względu na zapotrzebowanie na tlen. Ja na prędce kompletuje wyprawkę bo nie mamy nic. Nie marzyłam nawet o tak ekspresowym wyjściu, liczyłam na połowę listopada a to już, już. Może ten tydzień, może kolejny.
GRATULUJĘ Wam Dziewczynki bardzo serdecznie - tym które już się rozpakowały, a tym które jeszcze czekają życzę bezbolesnego porodu. Życzę Wam wszystkim zdrówka dla dzieciaczków, a dla nas mam - SIŁY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...