Skocz do zawartości

Torba do szpitala | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosia ja spakowalam majtki siateczkowe podklady poporodowe pampersy reczniki recznik z kapturkiem dla malej plyn do chigieny intymnej kocyk ubranka sztucce dla siebie pizamy szlafrok kapcie butelke smoczek chusteczki nawilzone wkladki laktacyjne
tyle co pamietam
w sumie wszytsko z listy co mamy w wyprawce a no i kosmetyki dla siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam wszystkiego jeszcze ale puki co 2 koszule pantofle ręcznik sztućce chusteczki dla małego wkładki laktacyjne grzebień biustonosz do karmienia do spakowania mam jeszcze na pewno mydło jakiś płyn do hig int pastra szczoteczka i podpaski poporodowe zamówiłam z belli i jeszcze 2 koszule na szelkach zamówiłam bo 2 to zdecydowanie za mało...
Nie wiem jak z tymi majtkami siateczkowymi za 1 razem chodziłam w zwykłych majtkach pampersów i innych bajerów dla dziecka po za chusteczkami do tyłka do szpitala mi nie trzeba bo wszystko dają tylko ciuszki na wyjście ale to przygotuje i zostawie im w domu jak bedą po nas jechać to wezmą...
Podkłady poporodowe też dają w szpitalu więc tego też brać nie musze... Smoczka chyba też nie będę brac ale nad tym to się jeszcze musze zastanowić...
Więc chyba wszystko mam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam 2 paczki podkładów poporodowych belli + majtki siateczkowe. U nas konieczne bo jak któraś ma zwykłe majtki to się drą. Dodatkowo mam 3 podkłady takie na łóżko, 2 będą dla mnie a jedna taka ceratka żeby małą na nią położyc zeby bezpośrednio na tej pościeli nie leżała.
3 koszule, 2 staniki, szlafrok, sztucce, kubek, papier toaletowy, spakowałam wkładki laktacyjne, zwykłe podpaski, klapki, ręcznik, suszarka. No i kosmetyki poprzelewałam w małe pojemniki. Dla maluszka wziełam pampersy, ciuszki na wyjście, 2 pieluchy tetrowe, 1 pieluchę flanelową, bepanten, krem do pupy, chusteczki nawilżane i rożek. Hmm a i jeszcze 2 czapeczki i łapki niedrapki + smoczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...