Skocz do zawartości

Marcóweczki 2014 :] | Forum dla mam


czarnyloczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Angela pewnie, że wiem gdzie jest Bytów i Kartuzy 🙂 nawet wczoraj mój mąż był na zawodach strzeleckich w Twojej rodzinnej miejscowości!
Co do imienia to dla ccóreczki mieliśmy kilka typów a imię dla synka ciężko nam wybrać. Wstępnie będzie małym Olkem czyli Aleksandrem. A Jak u Was?
Tak w ogóle dziewczyny macie już jakieś typy imion dla Waszych Skarbów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 350
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
ja pomimo tego że to moja druga ciąża zastanawiam się nad szkołą rodzenia (z Anastazją nie poszłam)
nawet dla tych szczegółów odnośnie opieki nad chłopcem i dla poznania szpitala i oddziału porodowego (wcześniej mieszkałam w innym mieście)

co do imienia to u nas chyba już zostanie Franciszek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny od rana mam mega dylemat
moje koleżanki z pracy idą dziś na dyskotekę i ciągną mnie ze sobą
najpierw miały iść do pubu na piwo wiec powiedziałam że jeśli chcą pójdę z nimi siądę poplotkujemy a przecież alkoholu pić nie muszę
ale plany przerodziły się w wyjście na balety i one dzwonią od rana żebym poszła
mąż się wścieka choć mówi że wybór należy do mnie
sama nie wiem z brzuchem na baletach ...
one będą skakać tańczyć a ja się będę bała że mnie ktoś uderzy popchnie ..
chyba dyskoteka to nie miejsce dla nas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny od rana mam mega dylemat
moje koleżanki z pracy idą dziś na dyskotekę i ciągną mnie ze sobą
najpierw miały iść do pubu na piwo wiec powiedziałam że jeśli chcą pójdę z nimi siądę poplotkujemy a przecież alkoholu pić nie muszę
ale plany przerodziły się w wyjście na balety i one dzwonią od rana żebym poszła
mąż się wścieka choć mówi że wybór należy do mnie
sama nie wiem z brzuchem na baletach ...
one będą skakać tańczyć a ja się będę bała że mnie ktoś uderzy popchnie ..
chyba dyskoteka to nie miejsce dla nas?


no ja na Twoim miejscu odpuściłabym imprezę bo nie ma co kusić losu. ale decyzja należy do Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez bym nie poszła,bo w sumie jakby one były w ciąży watpie,że by poszły,ale jakoś mi by było głupio na dyskotekę z brzuszkiem,dziwnie bym sie czuła,juz bym wolała do pizzerii czy na kawe sie wybrac z kolezankami na coś słodkiego. Mąż tez nie jest zadowolony więc sama widzisz Kochana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 🙂 dziś jesteśmy po kolejnych zajęciach ze szkoły rodzenia i muszę powiedzieć, że było super. mamy z fajną położną, która odpowiada na WSZYSTKIE pytania 🙂 więc myślę, że czas poświęcony na szkołę nie będzie czasem straconym. a jak u Was? Bo nasz córka jest bardzo aktywna w nocy a w dzień sobie smacznie śpi 🙂 jak Wasze Maluszki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez synek bardziej aktywny w nosy a w dzien czasem tez porozciąga sie,ale to słodkie...maz wraca za 9 dni a ja nie moge sie juz doczekac 😉 Jeszcze dzis wybieram sie z 3,5 letnim synkiem do logopedy,bo mało mówi,a chciałabym zeby jak we wrzesniu pojdzie do przedszkola porozumiał sie z dziecmi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie
u mnie Franek bardzo aktywny rusza się średnio co 2-3 godziny nie zależnie czy to dzień czy noc 🙂
to bardzo fajne uczucie

co do dyskoteki to nie poszłam ..
ale nie z własnego wyboru 🥴
mąż mi zrobił na złość i nie wrócił na czas do domu
miał w ten dzień "uroczystości" obchodów święta niepodległości i obiecał że ok 20 wyjdzie stamtąd i wróci do domu
tymczasem zadzwonił ok 21:30 że pociąg mu uciekł a następny za ponad godzinę 😠
byłam bardzo wściekła
do tej pory gniewam się na niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,

Nasz Maluszek też należy do tych ruchliwych- czasem nawet w nocy obudzi mnie jego wariowanie w brzuszku 🙂
Pamiętam jeszcze jak Kalinka była w brzuszku i jak czekałam na każde kopnięcie, czkawkę czy wypchnięcie brzucha. Po porodzie bardzo mi brakowało tych magicznych chwil.
No i już za dwa dni idziemy na usg 4d 🙂!!! Dziś byliśmy w ikei na zakupach dla Kalinki.
Milego wieczorku i dobrej nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂

My świeżo po usg. Pani doktor potwierdziła płeć Maluszka więc szykujemy się na przyjście na świat naszego Synka 🙂
Mały waży 630 gram, termin na początek marca, Synek zdrowo rośnie i jest bardzo ruchliwy 🙂
No i mówimy do niego i o nim Olek więc pewnie tak już zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mikika no to gratulacje 🙂 a Olek wspaniałe imię 🙂 kurcze jak waży już 630 gram to spory mężczyzna już CI siedzi pod sercem 🙂 no nasza Dzidzia jakoś ostatnio się układa w dziwnych kierunkach bo czuje kopniaki po bokach, za chwile pod pępkiem a raz to chyba jak zasunęła mi w żołądek to myślałam, że za chwile zakończy się to wymiotowaniem..;/ ale cóż cieszę się że sobie wariuje bo jakbym jej nie czuła to chyba było by mi jakoś dziwnie 🙂 przyzwyczaiłam się już do obecności jej we mnie 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny 🙂 cieszę się bardzo, że teraz będziemy mieli Synka- ciekawa jestem tylko jak będzie nam się wychowywało parkę 🙂
Super, że Wasze Szkraby takie ruchliwe! Dziewczyny czas tak szybko leci! Zostały nam 4 miesiące do upragnionego marca 🙂!
Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patka witaj wśród marcóweczek 🙂

jak tam minął weekend u nas aktywnie
w sobotę byliśmy na imieninach dziadka wczoraj u teściowej
dostaliśmy trochę kaski na wyprawkę i zastanawiam się czy kupować już akcesoria czy jeszcze nie
w sumie mam już chyba kompletną listę ale zastanawiam się czy kupić coś używanego np łóżeczko albo fotelik czy wózek sama nie wiem ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,u mnie niedziela minęła leniwie a ja teraz gotuje zupke pomidorową 🙂
Witaj Patka,na ktorego masz termin marca?
Ja kupie tylko nowe łóżeczko,reszte mam używaną,po synku i od kogoś,szkoda kasy na nowe,bo dzieci szybko wyrastają,a na dwójkę bedzie juz dośc wydatków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My w sobotę byliśmy u teściów na obiedzie a w niedzielę do południa siedziałyśmy same z. Kaliną bo mój mąż był na zawodach.
Teraz Kala śpi a ja wstawiam łososia i ziemniaki na obiadek 🙂 mniam!
Dziś byłyśmy chwilkę w żłobko- punkcie opieki dla maluszków. Powoli chciałabym oswajać Kalinkę z innymi dziećmi a że mamy ten klub zaraz pod nosem to spróbujemy 🙂 oczywiście jak każda mama mam mnóstwo obaw ale postanowiliśmy z mężem, że czas najwyższy pomyśleć też o sobie i o Maluszku w brzuszku 🙂 zobaczymy jak nasza córcia się zaaklimatyzuje i będę ją zostawiać na 2-3 godzinki dziennie żeby się wyszalała.
Miłego dnia Mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajny pomysł z tym punktem przedszkolnym 🙂 Waszej Córci na pewno się spodoba 🙂

no ja mam babcie w szpitalu i jestem taka rozerwana pomiędzy nią, domem, dziadkiem, którym też muszę się nieco zająć, także na nudę nie narzekam. na szczęście niedługo wychodzi 🙂

ogólnie nie pisałyśmy dawno ile komu przybyło 🙂 otóż Moja Drogie muszę powiedzieć, że ja jestem dopiero 2 kilogramy na plusie 🙂 biorąc pod uwagę, że zgubiłam kilka przez pierwszy i cześć drugiego trymestru 🙂 także mam nadzieję, że w ostatnim trymestrze nie przegnę z najadaniem się 🙂 tym bardziej, że w grudniu święta i stosy dobroci będą na stole 🙂

pozdrawiam ciepło!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja obecnie mam 5 kg na plusie przy wzroście ok 170 cm,waze 64 kg a jak u reszty? Mało mi sie przytyło,bo W tamtej ciazy to miałam 66 kg jak zaszłam,a teraz miałam 59 jak zaszłam w ciaze. Wiec sie cieszę,bo mnie do zgubienia,ale nie przejmuje sie tak.
Magdalena jak po usg,bdzie córeczka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...