Skocz do zawartości

Marcóweczki 2014 :] | Forum dla mam


czarnyloczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 350
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej.Alice niektóre tylko 6 kg tyją w czasie ciazy i jest ok,dla organizmu to lepiej moze.a apetyt masz,czy nie za bardzo? Witak Ewelina,ja termin tydzien po Tobie i synek bedzie tym razem znowu 😉 a nudzic sie nie nudze z moim pierworodnym,najgorsze były 2 dni bez prądu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak na razie przybrałam 6 kilogramów i powiem Wam, że wcale nie czuję się jakaś gruba. Fakt, że wszystko poszło mi w brzuszek i ważę 54 kg ale nie ciążą mi te dodatkowe na plusie 🙂

U nas tym razem będzie synek a termin mam na 8-go.

U nas znów zaczęło śnieżyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z pierwszą ciążą przytyłam tylko 6kg z czego 2 kg w ostatnie 2 tygodnie które przeleżałam w szpitalu nie uniknęłam niestety rozstępów którym starałam się zapobiegać przez całą ciążę
na szczęście po porodzie wyszłam ze szpitala 10kg chudsza
teraz mam już 6kg na plusie staram się trzymać dietę i zobaczymy jak będzie dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do rozstępów, dostałam w dość dziwnym miejscu bo na bokach tylko i wyłącznie i zachodzą troche na lędźwie , bardziej to wygląda jak siniaki niz pęknięta skóra, na poczatku mimo ze nie tyłam to bardzo szybko mi się biodra rozszerzyły i w skutek tego własnie powstały te dziwne rozstępy. mam nadzieje ze mi to poznika... chciała bym nie przytyc wiecej niz 9-10kg przez całą ciąże ale zobaczymy jak waga bedzie wyglądać w styczniu o ile się ruszy ; o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 jeżeli chodzi o rozstępy to ja mam nad pupą....;/ wszakże tylko ze 2 ale zauważyłam je niedawno. jak zapytałam Męża czy je widział wcześniej to stwierdził, że są już od jakiegoś czasu ale to takie ciążowo- słodkie:P i zaczęłam się smarować takim kremem, który dostałam w prezencie firmy Palmers 🙂 i jest super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po pierwszej ciaży nie mam rozstępów- myślę, że dzięki smarowaniu brzuszka kremami kilka razy dziennie. Na plaży mój brzuch prezentował się super i mam nadzieję, że w 2014 też będę mogła
ubrać bikini 🙂

Właśnie wróciłam z wigilii pracowej i idę spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny u mnie pogoda ładna nie pada nie wieje ale z to mroźno 😉 co do rozstepów to ja mam pare na biuscie nigdzie po za tym smaruje i olejkami i kremami ale niestety ich nie uniknełam choc po olejku bio oil który polecam zrobiły sie mniejsze i bledsze Jutro mam wizyte i sie okaze le juz mi przybyło choc powiem ze apetyt mam wiekszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najlepszy na rozstępy i blizny to jest chyba kolagen naturalny 🙂 co prawda trochę kosztuje ale efekt gwarantowany 🙂 miałam bliznę na ręce i jest tak ładnie wybierona i nie widoczna gdzie wczesniej bym nawet nie pomyslała ze to może byc tak niewidoczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂

My też już mamy z głowy prezenty. Teraz wystarczy je tylko ładnie zapakować i czekać na pierwszą gwiazdkę 🙂

Dziś mieliśmy ciężką noc bo Kalinka ma katarek i nie mogła sobie znaleźć miejsca... Teraz słodko śpi a ja robię obiad.

Bylam dziś na badaniu krwi i moczu. Ciekawa jestem jak tam moje wyniki po wprowadzeniu tej diety cukrzycowej.

Miłego popołudnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 u nas atmosfera świat jeszcze nie zapanowała, w sobotę urodzinki mojego kochanego Męża 🙂 zrobię mu przyjęcie niespodziankę:P chociaż on twierdzi, że nie lubi niespodzianek 🙂 dziś mam wizytę u ginekologa i pewnie posłuchamy serduszka Maleństwa 🙂 pozdrawiam Was cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do świąt to my dziś byliśmy w lesie w Niemczech po choinkę
przywieźliśmy piękną 2,5 jodłę kaukaską ale nie obyło się bez przygód bo zatrzymali nas zaraz przy granicy żeby pokazać zaświadczenie że choinka wycięta legalnie 😮
dobrze że leśnicy wydali nam takie zaświadczenie 😜

to była zorganizowana akcja u mojego męża w pracy na miejscu w lesie był grill z kiełbaskami wielkie ognisko termosy z kawą herbatą grzańcem i różne pyszności w ciepłym namiocie
było super
Anastazja była przeszczęśliwa
patrzałam sobie na pogodę długoterminową żeby sprawdzić czy w tym roku jest szansa na śnieg bo chcemy jej sanki kupić pod choinkę jeszcze, ale nic z tego u nas szanse na śnieg marne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ból w pachwinach mam od 3 dni, tragedia, chodzenie jest dla mnie torturą...
dziś miałam strasznie ciężką noc, przy każdym przewrocie na 2 bok sie przebudzałam, wszystko sprawia mi ból od tych 3 dni, a ja... ja myje okna w domu.
chyba przez ostatnie 2 tygodnie mój brzuszek sie sporo powiększył 🙂
jak by go ktoś nadmuchał, nie o tyle mi ciężej co bardziej nie wygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też myje okna sama
wkurza mnie moja rodzina która straszy że nie wolno ale pomocy nikt nie zaproponuje a świata już przez nie nie widać
mąż oczywiście też wygłasza swoje mądrości że nie wolno mi ale jak wypisałam mu miesiąc temu listę rzeczy które chciałabym żeby zrobił w domu do świąt to mnie wyśmiał i powiedział że wymyślam mu NIEPOTRZEBNE zajęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 My takze ubieramy choinke w sobote musimy tylko pojechac i kupic bo jak co roku mamy żywa 🙂 brzuszek rosnie jak na drożdżach jeszce niedawno miiałam 93cm w pasie a teraz juz 97,5 😲 ten 6 miesiac jak sie zaczał to tak mi poszło byłam na wizycie no i musze ograniczyc moje kochane słodycze 🤨 bo juz 10 kg do przodu a moja gin pozwala tylko na przytycie 14 kg. Mam nadzie ze przez te 2 miesiace duzo nie nadrobie bo marzec to juz sie nie liczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...