Skocz do zawartości

Marcóweczki 2014 :] | Forum dla mam


czarnyloczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 350
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamuski długo mnie nie było ale troszke Was podgoniłam 🙂
Anita strasznie Ci wspolczuje upadku a to jak sie zachował sie lekarz to swinstwo jak mozna zbadac tetno nie wyczuc i dodac ze to dlatego ze sprzet jest kiepski no kpina az se sama zdenerwowałam czytajac to....a gdyby tfu tfu cos sie stało to ciekawe jakby sie tłumaczył jego obowazkiem jest zrobienie usg jak nie słychac tetna przy zaawansowanej ciazy!!! No ale ciesze sie ze wszystko ok.

U mnie jakos leci LILCIA( moja córcia ) wierci sie strasznie 🙂 ostatnio coraz bardziej boli mnie brzuch biodra i do tego kregosłup nie da sie chodzic .....juz mało czasu zostało i mam nadzieje ze szybko zleci bo to juz jest nie do wytrzymania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie brzuszkowe
widzę że coś ruszyło się tu na forum
u nas wszystko dobrze Franek rośnie jak na drożdżach 30 grudnia ważył 1700 teraz następna wizyta z usg 6 lutego jestem ciekawa ile będzie ważył
muszę wam się przyznać że jestem też na innym forum dla przyszłych mam i tam właśnie wczoraj jedna mama urodziła bo kilka dni temu zaczęły jej wody odchodzić
córeczka jest zdrowa i niedługo wyjdą do domu
i tak sobie zdałam sprawę że jeszcze połowy rzeczy ani dla siebie ani dla dziecka nie mam
wszystko przez te głupie pieniądze kilka osób wisi mi sporo kasy i obiecali oddać w styczniu wiedząc że muszę się wyprawić na przyjście dziecka ale teraz oczywiście się wykręcają 🥴

co do urlopu to ja planuje tylko ten 26 tygodniowy plus wybranie urlopów wypoczynkowych za 2013 i 2014 wiec jeśli mały urodzi się na początku marca to posiedzimy w domu do października
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 😉

No i jak tam Angela? Wiesz już co możesz zrobić żeby dostać pieniążki?

Honoratko mam nadzieję, że ludziska się ogarną i oddadzą Ci w końcu kasę!
Wiadomo, że teraz jest jej potrzeba najwięcej!

My mamy już wszystko. Ja już powoli zaczynam pakować torby do szpitala. Kalinka urodzila się w 38 tc więc może i Maleństwo zechce nas wcześniej poznać 🙂

W zeszłym tygodniu zamówiliśmy już łóżko dla Kalinki.
Mamy też ten podwójny wózek.

Pozdrawiam ciepło z mroźnej Gdyni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak się czujecie? 🙂 ja przez ostatnie robienie zakupów dla małej padam cały weekend latania, troche mnie plecy bolą a dawno nie bolały ; o prawie wszystko mam procz łóżeczka i wózka które beda w przyszłym tygodniu 🙂 strasznie sie boje bo to juz coraz bliżej... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja czuję się wyśmienicie 🙂 w porównaniu z tymi mdłościami i ciągłym zmęczeniem z początku teraz jestem jak młoda bogini 🙂

Sprzedaję na Allegro ciuszki po Kalince i mam trochę pracy przy tym ale przynajmniej zrobię miejsce w szafach dla Olka.

Pozdrawiam ciepło z zaśnieżonej Gdyni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Co ciekawego u Was słychać? Macie już wszystko gotowe?

Ja mam już wszystko poprasowane, torby do szpitala gotowe czekamy tylko na oznaki przedporodowe 🙂

Czekamy jeszcze na łóżko dla Kalinki. Powinno już być w przyszłym tygodniu,
Dziś odbieramy dywany bo oddaliśmy je do pralni.

Ja o 18-tej idę na usg. I jak zwykle nie mogę się już doczekać 🙂

Jak z Waszą wagą? Ja już 9,5 kg do przodu.

Pozdrawiam ciepło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mikikaal: Super fajnie, że z Olkiem wszystko dobrze 🙂

u nas mieliśmy mały strach, bo Nasze Maleństwo dawało wrażenia jakby zmieniła pozycje z główkowej na jakąś inną, ale jest już duża inaczej się nieco układa i wszystko dobrze. na dzień wczorajszy waży około 2570 gram 🙂 ja już do szpitala spakowana bo lekarz stwierdził, że chyba jednak rodzicami zostaniemy w lutym a nie w marcu 🙂 szczerze to chyba już bym chciała żeby wyszła na świat bo jestem po prostu zmęczona i ociężała i ten mróz...;/ ale mam nadzieję że wiosna już się zbliża. pozdrawiam ciepło z zamarzniętego Lublina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maugo a po czym gin stwierdził, że zostaniesz lutową Mamusią? Mi w tempie błyskawicznym skraca się szyjka ale powiedział, że będziemy to kontrolować.

Dziewczyny mam jeszcze takie pytanie w imieniu koleżanki, która mieszka w Irlandii i zostanie mamą w maju.
Pojawiły jej się straszne żylaki na nogach- nie może nawet stać a lekarz zwolnienia jej nie da bo nie.
Maść lioton 1000 nie pomaga.
Czy któraś z Was mogłaby pomóc- może znacie przypadki mam, które musiały borykać się z żylakami w ciąży? Czym je leczyć?

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo krótka szyjka i na usg widać ze nieco się od strony macicy rozpulchniła a biorę leki rozkurczowe cały czas, więc spowalniają to a mam je odstawić 10 lutego po wizycie kontrolnej i wtedy zobaczymy czy Mała rzeczywiście się spieszy 🙂 ale chyba już wolałabym być "po" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikikaal napisał(a):
A ile centymetrów ma Twoja szyjka? Moja 1,5 ale jest zamknięta z obu stron.

Ja pomimo tego, że wiem że nie będę miała łatwo z dwójką maluchów to też już nie mogę doczekać się kiedy Olek się urodzi 🙂


ja też niecałe 1,5 cm ale tak jak już pisałam rozwarstwia się z jednej strony, a Moja Córka pcha się z całych sił więc zobaczymy jak to będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Maugo,to niedługo rozwiązanie,ale ten czas szybko nam leci,u mnie wszystko pozamykane z każdej stronki,a za tydzien robię ostatnie wyniki i 25 lutego ostatnia wizyta,ale skierowanie do szpitala na cc dostałam w razie ,,w,, ale na pewno do marca dociągne,bo chyba mały sie nie śpieszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Fajnie, że w końcu jakieś wiadomości 🙂

Ja jeszcze z Małym pod serduchem ale to dobrze bo w przyszlym tygodniu jesteśmy umówieni na rodzinną sesję z brzuszkiem 🙂

Co u reszty?

Maugo urodziłaś już?

My jutro idziemy na usg i na wizytę do gina.

Pozdrawiam ciepło i wiosennie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂 Nasza Córka już na świecie 🙂 urodziła się siłami natury 10.02.2014 🙂 Ma na imię Magdalena po porodzie ważyła 3160 g. i miała 51 cm. jesteśmy już w domu 🙂 i cieszymy się sobą 🙂 mój poród trwał od momentu odejścia wód do pojawienia się Maleńkiej na świecie 5 godzin i 40 minut 🙂 pozdrawiam i życzę powodzenia jeszcze "nierozpakowanym" Mamom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...