Skocz do zawartości

Marcóweczki 2014 :] | Forum dla mam


czarnyloczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 350
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
więcej szczegółów 🙂 hmm 🙂 od czego by tu zacząć...:P no to może tak o 17:30 odeszły mi wody, o 19:20 byliśmy z Mężem w szpitalu, a potem o 20:00 zaczęła się już regularna akcja skurczowa, do 7 cm rozwarcia było szybko a potem się nieco zaczęło ciągnąć, ale o 23:10 Madzia przyszła na świat 🙂 ogólnie sam poród mnie zaskoczył, pod takim względem, że owszem bolało, ale nie było to coś nie do przeżycia a bałam się strasznie. Nie wiem jak będzie u Was, ale przy mnie był cały czas Mąż i mnie wspierał, masował plecy, przy parciu trzymał nogi i jeszcze przeciął pępowinę. Jestem mu bardzo wdzięczna bo sama nie dałabym rady, także polecam gorąco poród rodzinny!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Maugo, że tak dobrze sobie radzicie z Malutką!
No i zazdroszczę porodu chociaż mój z Kalinką też nie trwał zbyt długo bo 9 godzin.

Jak tam Angela z datą Twojej cesarki- kiedy poznasz Małego?

Homoratko masz już jakieś oznaki przedporodowe?

Ja jutro idę do gina. Maly nie spieszy się chyba żeby poznać rodziców i siostrzyczkę.
A ja już nie mogę się doczekać kiedy wezmę go w ramiona!

Mój mąż też był ze mną przy porodzie i nie wyobrażam sobie żeby teraz miało przy mnie nie być!

Trzymajcie się ciepło Mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Maugo, że tak dobrze sobie radzicie z Malutką!
No i zazdroszczę porodu chociaż mój z Kalinką też nie trwał zbyt długo bo 9 godzin.

Jak tam Angela z datą Twojej cesarki- kiedy poznasz Małego?

Homoratko masz już jakieś oznaki przedporodowe?

Ja jutro idę do gina. Maly nie spieszy się chyba żeby poznać rodziców i siostrzyczkę.
A ja już nie mogę się doczekać kiedy wezmę go w ramiona!

Mój mąż też był ze mną przy porodzie i nie wyobrażam sobie żeby teraz miało przy mnie nie być!

Trzymajcie się ciepło Mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Angela 🙂

My dziś byliśmy z Kalinką na balu karnawałowym u niej w żłobku i było super 🙂

Mały nadal kurczowo trzyma się mamy i jak to wczoraj powiedział mój gin- gdzie mu będzie lepiej jak nie w brzuszku.

No właśnie a co u reszty Mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela wygląda na to, że zostałyśmy tylko we dwie na forum 😉

Zazdroszczę, że wiesz już kiedy przytulisz Syneczka!

Ja jeszcze z brzuszkiem i nie mam żadnych wyraźnych sygnałów na zmianę.

Pozdrawiam i czekamy na info od innych Mam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusiu 🙂

Super, że Malutka tak pięknie i zdrowo rośnie! No i super słyszeć, że dobrze sobie radzicie!
Ciekawa jestem kiedy nasz Maluszek pojawi się na świecie bo miałyśmy przecież taki sam termin 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie,ze kolezanki napisały Igorek urodził sie przez cc 6 marca o 9 30 i 12 dni przed terminem,a teraz słodko spi,karmie go piersią a jak wam sie udaje,bo ja miałam chwile watpienia jak miałam sutki popękane ale teraz jest ok i połozna mnie odwiedziła.Mając porównanie cc z sn to wole sn,bo rana dalej mnie boli i tak sybko sie nie zagoi jak myslałam bo mam szwy rozpuszczalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...