Skocz do zawartości

Marcóweczki 2014 :] | Forum dla mam


czarnyloczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 350
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Nie, pierwsza miałam dwa tygodnie temu. Ale usłyszałam od pani ginekolog ze zarodek jest za maly jak na swój wiek bądź przestał się rozwijać...
Ja jednak jestem dobrej myśli bo wiem kiedy doszło do zapłodnienia więc jajeczko było po prostu malutkie jeszcze, ale jakoś nie usłyszałam czegoś pozytywnego od niej. Kazała przyjsc po tygodniu, ale zrezygnowałam i zarejestrowałam się dwa tyg po pierwszej wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane jestem tu pierwszy raz, prawdopodobnie jestem w 7 tygodniu ciąży, to moja druga ciąża, zrobiłam chyba 3 testy wszystkie pozytywne, tydzien temu we wtorek byłam na usg dopochwowym i lekarz nie stwierdził ciąży, powiedział,że nic nie widać i troche mnie to martwi bo już coś chyba powinien widzieć prawda? Kazał odczekać tydzień, 2 i przyjść. Wybieram się za tydzień do innego lekarza i już się nie mogę doczekać. Poradźcie coś prosze, czy to normalne, żeby w 6 tygodniu lekarz nic jeszcze nie widział?? pozdrawiam Was dziewczyny:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarnyloczek napisał(a):
Witaj Magdalena2133, grauluje 🙂
Spokojnie czekaj na wizytę ja miałam identycznie 🙂

potwierdzam u mnie było podobnie - na pierwszym usg widać było "plamkę" ale bez echa serca a z wyliczeń powinien być to 8 tydzień okazało się że był 5 bo po 1,5 tyg poszłam na usg i już pięknie serduszko biło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...