Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monic87 napisał(a):
Ania31 napisał(a):
Dziękuję tak to on 🙂 ma dwa lata i jest strasznym urwisem. Przedwczoraj usłyszalam pierwsze wyznanie miłosne mojego Kuby, brzmiało " kocham cie autko" ..prawdziwy facet 😉
dobre 🙂 u nas jest "tocham cie mamusiu, tak moczno"


Moja chrześnica mówi do swojej mamy : kocham Cię tak mocno i tak szybko, albo:jak dobrze mamusiu ,ze mnie masz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry.
Znalazłam tymczasowy sposób na niesmak - landrynki lekko miętowe. Nie wiem tylko czemu mnie tak podbrzusze boli. Dziś w nocy kłuło tak jakby ktoś mi nóż wbijał. Mam nadzieję że to nic poważnego...
Ja ostatnio nie słyszę kocham cie tylko "nie lubię cię mama!' bo po moim pobycie z Młodszą w szpitalu Starszy jest strasznie rozpuszczony przez teściową i tatusia. 10 dni wystarczyło żeby z grzecznego dziecka zrobić łobuza wymuszającego wszystko płaczem... Dopiero ustawiamy się od nowa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też po wizycie 🙂 Niestety nie miałam robionego USG więc nie wiem ile dzidzia urosła 😞 lekarz mnie zbadał powiedział że wszystko pięknie rośnie 🙂
30 pażdziernika mam umowione USG prenetalne i mam pytanie czy wiecie ile się czeka na wynik? czy może jest od razu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga- wynik masz od razu 🙂 USG genetyczne to poprostu bardziej szczegółowe USG, trwające dłużej niż zwykle. Dzidzia będzie dokładnie zmierzona, zbadana. dodatkowo zbadane będą przepływy krwi itd. Lekarz wykonując USG powinien na bieżąco Cie informować np. czy przezierność karkowa jest w normie, czy jest kość nosowa, itd.
Ja tez mam USG genetyczne 30 pażdziernika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To będziemy czekać teraz na Wasze relacje z wizyt dziewczyny!
Po wczorajszym usg genet.stwierdzam ,ze to bardzo fajne usg 🙂 Stres był,a tym bardziej jak lekarz bada , ja nie wiem o co do konca chodzi, a On patrzy i dziwne miny robi jakby było cos nie tak:/ Usłyszeliśmy z mężem znów bicie serca, jak przepływa krew. Największy szok, ze tak bardzo sie rusza w tym brzuchu , raz na plecach ,raz na boku, potem na brzuchu, rączki i nóżki raz w gore i w dół - cudownie było to widzieć. I powiem szczerze, ze nie żałuje ,ze doplacilam tez za badanie krwi.
O płeć zapytałam , odpowiedział ze w połowie ciazy-no zobaczymy.
Następna wizytę mam w 14 tyg. Czyli 31.10. Przed Wszystkimi Św.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cichutko dziś?
Macie dziewczyny jakieś plany na niedzielę? Ja dziś wybieram się do kuzynki w odwiedziny, ma 5 miesięcznego bobaska- choć trochę sobie przypomnę jak to jest z takim maluszkiem.
P. S- U mnie dzis super pogoda. Slonko świeci na maxa i jest super ciepło. To chyba ostatni taki weekend 🙂
Miłego dnia mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki 🙂
Małgosia i Aga super, że wizyty udane 🙂 oby wszystkie takie były u nas wszystkich. Ja mam w środe przezierniść. On jest bardzo drobiagowy ( na szczęście ) i robi takie różne dziwne miny podobnie jak u Marty, że w poprzedniej ciąży już nie raz o mało nie zeszłam na zawał, zanim w końcu powiedział, że jest ok. Denerwuje się już bardzo
U nas ładna pogoda więc pewnie pójdziemy na spacer. Miłej niedzieli dziewczyny, buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tez dziś była wspaniała pogoda, ale mnie strasznie głowa boli i zauważyłam ,ze najcześciej jak mam w domu powyżej 20C. Potrafię w nocy się obudzić z takim bólem, ze grzejniki już nastawiam na 18 max 19 C , na co trochę narzeka mój mąż.
Dziś patrzyłam zdjęcia brzuchow w internecie w konkretnym tyg.ciazy i wiele dziewczyn w 14tc ma takie brzuchy ,ze aż sie zdziwiłam. Wiem ze to sprawa indywidualna, ja już bym chciała ,zeby mój brzuch zaczął sie pokazywać, ale chyba faktycznie ma jeszcze czas.
Jutro już poniedziałek ...czas tak szybko mija:/
Miłego kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Drogie Panie!
Jak tam Wasz nastrój dziś? U mnie dziś znowu zapowiada się ładna pogoda- od rana słoneczko-aż miło 🙂
Czy któras z Was męczy się ze zgagą? Ja już od paru dni męczę się wieczorami. 2 tyg spokoju od mdłości i niestety nadeszła agaga. Myślałam że dopadnie mnie to dopiero tak w połowie ciąży jak juz trochę brzuszek urośnie i zacznie uciskać żołądek a tu proszę- każda ciąża inna.
Marta- co do tego brzuszka to faktycznie sprawa indywidualna- u jednych mamusiek widać bardzo szybko a inne w 20 tyg ledwo ledwo... Ja swoich spodni juz nie dopinam, tzn zapnę ale mam wtedy ściśnięty brzuch więc celowo nie zapinam do końca. Wiadomo że ja juz różnićę dostrzegam ale dla otoczenia myślę że jeszcze nic nie widać. Przynajmniej jeśli chodzi o brzuch... gorzej z biustem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wreszcie poniedzialek. Mam juz dosc tego weekendu- mialam jakies ostre zatrucie, odwodnilam sie i wyladowalam w szpitalu pod kroplowkami- nie mogli zadnych lekarstw mi podac ze wzgledu na wczesna ciaze...ale przynajmniej moja fasoleczke zobaczylam i dali mi posluchac jej serduszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monic współczuje, mam nadzieję,że już doszłaś do siebie 😲

Ja dziś cd.bolu glowy. Byłam na spacerze w parku,bo byłam akurat w urzędzie , a obok jest największy park w moim mieście, wiec fajnie było pospacerowac, tym bardziej,ze jesien to moja ulubiona pora roku,a już na pewno taka złota... 🙂 Oby na wszystkich św.była taka pogoda,ale cos słyszałam ze ma sie pogorszyć 😞

Miałam dziś sprzątać,ale mam strasznego lenia,wiec chyba tylko ogarne 🙂
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki!
Monic ale miałaś weekend.. Dobrze, że już jest ok i że przynajmniej dzidzie widziałaś 🙂
Jeśli chodzi o brzuszek to ja już mam..ale jak ktoś się za długo przygląda tłumacze " spokojnie to tylko tluszczyk" 😁 bo faktycznie ciąża jest nisko jeszcze. Szukałam ostatnio na necie dla przypomnienia " wysokość dna macicy" i jeszcze ho ho do pęka nawet. A ja już wypięta chodze, chociaż spodnie jeszcze stare na pupie. Jak sobie przypomne jaki miałam ogromny brzuch z synkiem.. nie moglam siedzieć i zjeść spokojnie bo brzuch , nie mogłam spać już pod koniec, butów zawiązać. Nawet położne się dziwily, że taki duży 😜f Także teraz już mi się tak nie śpieszy 😉
Trzymajcie się ciepło i niech ta piękna jesień trwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...