Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂 Dołącze się do dyskusji. Ja jestem w 15 tyg ciąży i spodziewamy sie dzidziusia w maju 🙂 a co do zachcianek to ja własnie zjadlam marchewkę ale kalarepą narobiłaś mi smaki 🙂 Chciałam was zapytać czy też wieczorem pobolewa was podbrzusze? ja z tym walcze co wieczor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Też synek 🙂 w 13 tyg mi powiedział i wizyte mam pojutrze takze też poprosze o potwierdzenie 🙂
jak poczytasz posty wstecz to wiekszośc dziewczyn ma takie bóle, rozciaganie, kłucie także nie ma co sie martwić na zapas 🙂 macica sie powieksza dla słodziaczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika, Apropos Kalarepki 🙂 można ją kupić jeszcze 🙂
Hej Jula 🙂 witaj w naszej małej sekcie 🙂 hihi
🤪
Dobranoc wszystkie Brzuszkowe i trzymajcie kciuki żeby mnie jutro gazy nie zabiły po brukselce 🙃
Słodkich snów! bez głupot i przebudzeń w środku nocy 🙂 do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak 🙂 mamy takie małe skarby w brzuszkach które potrzebują coraz więcej miejsca więc musimy być dzielne 🙂 Ja już się nie mogę doczekać maja 🙂 z jednej strony strach ale z drugiej to już chciałabym mieć swojego synka 🙂 a u was jak nastawienie przed tym wielkim dniem ?? 🙂Nic uciekam spac Do jutra ! spokojnej nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MagdaC jak masz ją na komputerze to wystarczy że tak jakby przeciagniesz ją myszką. Tutaj u góry na pasku jak otorzy Ci sie okno do napisania wiadomosci masz 4ikonke kolorowa OBRAZEK i na to klikasz i wtedy taki paseczek masz na tekst i tam przeciagasz 🙂 ja tak wrzuciałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny 🙂. dzisiaj do kitu ;/ cala noc bolala mnie glowa nie umialam spac jedyne pocieszenie to to ze brzuch mnie nie bolal ..
tez tak macie zee jak stoicie czy chodzicie czujecie napieta skore na brzuchu? i takie uczucie dyskomfortu ? ja tak mam jak zas siade czy sie poloze to jest ok ... ah te uroki ciazy ... co chwile cos nowego...

tak poza tym zalamalam sie ,dzisiaj mam spotkanie i chce na jakies zakupy wyskoczyc ale w nic sie nie miesze 😞 jak probowalam zalozyc jakies spodnie to za chwile brzuch mnie zaczal bolec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Majowamamuśka 🙂 Co do brzucha to ja mam tak samo.. powieksza się ale mam wrażenie że mam skure naciagnieta i taki dyskomfort. Ale to chyba jest normalne heh 😉 Ja od jakiegoś czasu przerzuciłam się na sukienki i tuniki. Czuje sie wtedy jak ryba w wodzie! każde spodnie mnie uciskały na brzuchu. Więc chyba musisz pomyslec o sukienkach 🙂 Już wiesz czy bedzie chłopiec czy dziewczynka? 🙂 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agach86 napisał(a):
To ja się właśnie majowa mamo załamałam na odwrót mieszczę się we wszystkie ciucy sprzed ciąży 😞 gdzie mój brzuch!!!


Aga to sie ciesz kochana. Brzuszek jeszcze sie pojawi, a skoro teraz jeszcze wchodzisz w swoje regularne ubranka to znaczy ze po ciazy na pewno nie bedziesz miala duzo do zrzucania. Ja bym sie cieszyla, bo ja juz dawno pochowalam swoje ciuchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry !
Cześć Jula fajnie że do nas dołączylaś, razem razniej 🙂
Aga i Doti widocznie jesteście z tych kobiet którym tylko brzuch urośnie, potem - plum- dzieciaczek a po miesiącu od porodu nie będzie widać że w ciąży byłyscie 🙂 Mi niestety taki stan rzeczy nie grozi, moja tylnia część ciała (żeby tylko) wykazuje wyłącznie tendencje rosnącą i pewnie długo tak pozostanie 😉
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...